فهرست
قرارداد کروات‌های پرسپولیس: ماهیانه به یورو!
قرارداد کروات‌های پرسپولیس: ماهیانه به یورو!

قرارداد کروات‌های پرسپولیس: ماهیانه به یورو!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ به عنوان یک مربی موفق در فوتبال ایران، قراردادی به ارزش ۸۰۰هزار یورو برای هر سال با پرسپولیس بسته است. ظاهراً پاداش قهرمانی و صعود در لیگ قهرمانان آسیا هم در این قرارداد گنجانده شده است. اما بد نیست اضافه کنیم زلاتکو ایوانکوویچ برادر برانکو که گفته می‌شد احتمال دارد از پرسپولیس جدا شود نیز قراردادش را با این تیم تمدید کرد. تفاوت زلاتکو و سایر دستیاران برانکو با سرمربی پرسپولیس در این است که ماهانه حقوق می‌گیرند.

برادر برانکو ۱۶هزار یورو در ماه حقوق می‌گیرد، ضمن آن که ایگور پانادیچ مربی گلرهای پرسپولیس ماهانه ۱۴هزار یورو دریافت خواهد کرد. همچنین مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز پرسپولیس نیز حقوق ماهانه ۱۲هزار یورویی برای فصل آینده خواهد داشت. البته پاداش بردها، قهرمانی لیگ برتر، حذفی و... برای دستیاران کروات برانکو هم محفوظ خواهد بود. گفته می‌شود قرارداد کریم باقری دستیار ایرانی برانکو هم حدود ۶۰۰میلیون تومان برای یک فصل است.

 

خبر ورزشی

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-05-16 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
!!!
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
خب تیم محبوبتون هم با هر ترفندی بود صعود کرد باز برگشتین سراغ پرسپولیس . حالا که دیگه خطر از سرتون کم شد بگید ماجرای دعوای شفر و غفوری چی بوده؟
۶ ۱
Kean
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
آخر بازی مگه ندیدی شفر و غفوری چه جوری برخورد کردن باهم؟حالا توهم بزن
۸
P71
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
چرا مبلغ پرداختی ب کولی و ساناک و ساشا! رو نمیگید؟ بردار برانکو مدرک a یوفا رو داره، ساشا پسر شفر چی داره؟ هیچی !!! ی ذره شرف چیز بدی نیس
۹
امید از تفت
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۱
وقتی منبع خبر، کیروش ورزشی باشه هدفش از این اراجیف مشخصه
۵
ناشناس
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۲
تو این کشور کسی پیدا نمیشه جرات کنه و قرارداد نیمکت استقلال و پرسپولیس رودرست و حسابی مقایسه کنه!!!!!
۵
Vahid
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
عه چه عجب یه بارم شده فهمیدیم یکی درباره پول قرار داد برانکو و‌دستیاراشم مطلب نوشت داشتم کم‌کم شک‌میکردم‌ گفتم شاید فقط شفره که دلار میگیره و‌برانکو با ریال زندگی‌میکنه شبا نون خشکو‌ماست میزنه بر بدن:)
اصلا هم اعلامه تمدید نکردن قرار دادش واسه بازار گرمی نبوده:)
برانکو فقط به عشق هوادارا لنگ از پیشنهاده ازبکستان که فقط پاداشش یک‌میلیون دلاره گذشت(الکی مثلا) خخخ
۹
Kian
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
لامصبا به دلار هم نبستن،به یورو!!!یورو نزدیک ۸هزار تومنه،باشگاههای دولتی میتونن دلار رو ۴۲۰۰ بگیرن ،با این حساب برانکو نزدیک ۶ میلیارد میگیره،حالا باز بیایید از قرارداد ۶۵۰ هزار دلاری شفر بنویسید
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر