فهرست

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۷

"پول نسبت مستقیمی با کیفیت داره". هر روز صبح این جمله کلیشه‌ای خیلی لخت و واضح خودش رو نشون میده. وقتی پشت پرایدی می‌شینی که همه‌جاش به سروصدا افتاده...وقتی امنیت‌ات توی ماشین نسبت مستقیمی با قیمت اون پیدا می‌کنه؛ ثابت می‌کنه که پول نسبت مستقیمی با کیفیت داره. ثابت می‌کنه هرچقدر پول بدی آش می‌خوری. اما خط‌دفاع یوونتوس امشب مثال نقض این جمله‌‌اس. گاهی پول هم حرفی برای گفتن نداره. بونوچی با ۱۵میلیون یورو، کیلینی با ۶میلیون یورو و بارزاگلی با ۳۰۰هزار یورو اومدن یووه و جلوی بارسلونا کاری کردن که باور کنیم بعضی‌وقتا با پراید هم میشه خوشبخت بود.
آی اسپورت
2017-04-12 02:47:29
نظر دهید

۷ نظر
محمدباقر
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۰۸:۰۶
like
۶
شاهين
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۰۸:۲۱
بارسا در بازي رفت با پي اس جي يه موقعيتم نداشت اما ديشب چندتا تك به تك خراب كردند.
دفاع يووه ديشب بي نقص نبود.
ديگه اين بار فك كنم بارسا حذف ميشه چون خر هميشه خرما نميرينه
۳
م.م
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۱۰:۲۲
چقد مزخرف! یه بازیکن رشد می کنه پراید هم رسد می کنه کیفیتش میره بالا؟پیرلو و زلاتان هم مجانی رفتن یوونتوس و منچستر؛ یعنی فرغون (وسیله بدون قیمت به ذهنم نرسید)هم امنیت داره باهاش بریم تو اتوبان.این که یووه از نظر اقتصادی خیلی کارش درسته شکی درس نیست و مثالتون واقعا افتضاح بود
۶
شایان
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
تشابه چندانی بین دو موضوع ماشین و این بازیکنان نبود. به طور کلی این یک واقعیت تووی فوتبال امروز هست که پول لزوما تعیین کننده ی کیفیت بازیکنان نیست. مشخصا میشه توو لیگ برتر انگلستان پوگبا رو با آزارد مقایسه کرد که در قیمت و کیفیت در تناقض کامل هستند. باشگاه های بزرگ صرفاً برای کیفیت بازیکنا پول نمیدن، اون ها به دنبال اسم های بزرگ هستند تا اسپانسر ها رو به سمت خودشون بکشونن، پیراهن های بیشتری بفروشن و... . حتی فیفا هم به این چیز ها اهمیت میده. توو سال های اخیر اغلب پیکه و راموس توو تیم منتخب سال بودند به عنوان بهترین مدافعین وسط در حالیکه که توو همه ی این سال ها به وضوح مدافعین بهتری مثل کیلینی، بونوچی، هوملس، گودین و... هم وجود داشتند و میدرخشیدند. به تفاوت مدافعین دو تیم توو بازی دیشب توجه کنین! واقعا کسی میدونه با چه معیاری پیکه باید چندین دوره جزو بهترین مدافعین وسط جهان انتخاب بشه؟
۲
شایان
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
موضوع دیگه هم زمان قرارداد هاست. قرار داد هایی که چندین سال پیش منعقد شدند که بازیکن هایی مثل کیلینی به بلوغ امروز نیودند و قرارداد هایی که در این یکی دو سال منعقد شده. همین امروز اگر بونوچی بخواد به تیمی در جزیره یا لالیگا بره، میتونه رکورد نقل انتقالات یک مدافع رو جا به جا کنه (اگر بحث معاوضه نباشه با ستاره ی تیم مقصد). پس این هم به زمانه و هم شمع اقتصادی و ورزشی بالایی تیمی مثل یونتوس برمیگرده که استعداد ها رو ر زمان خوبی و با قیمت خوبی شکار می کنن، خیلی اوقات این شکار ها موفق بوده در این سال ها و گاهی اوقات هم نه.
۱
P71
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
یه قیاس نامربوط و باطل! همین بونوچی ک میگید فصل قبل قرار بود رکورد نقل و انتقالات مدافعین جهانو بشکونه و بره چلسی!
۴
سعید ف.
چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
ایشالا که جدی نبوده و واسه فان نوشتی اینو. آخه هرجور حساب کنی نمیشه یه نفر اینقدر پرت و خارج از واقعیت فکر کنه. یعنی واقعا فکر کردی ارزش مهره‌های یووه به قیمتیه که موقع خرید داشتن؟! بابا تعارف نکن تو که داری برمیگردی عقب قشنگ برو عقبتر و بگو بازیکن های بهترین خط دفاعی اروپا در آغاز فقط چندتا سلول بودن و بعد خودت از کشفت تعجب کن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر