فهرست
شوت نابجای کنعانی علیه کارنامه شخصی
شوت نابجای کنعانی علیه کارنامه شخصی

شوت نابجای کنعانی علیه کارنامه شخصی

آی اسپورت – روز گذشته پرسپولیس توانست استقلال را شکست دهد. این نتیجه در حالی رقم خورد که با مصدومیت سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان در ترکیب اصلی حضور داشت و امیدوار بود که در کنار شجاع خلیل زاده زوج مستحکمی را تشکیل دهد.

با این حال یکی از اتفاقات ویژه نمایش کنعانی، لحظه ای بود که او توپ را به سمت هواداران استقلال شوت کرد. این اتفاق در دقیقه ۳۸ و در زمانی رخ داد که یک توپ اضافه در زمین مسابقه بود و انتظار می‌رفت مدافع پرسپولیس با یک بغل پای ساده آن را به کنار زمین منتقل کند اما شماره شش سرخ ها، با شوتی محکم توپ را به سکوی تیم رقیب فرستاد.

این حرکت کنعانی زادگان بر آتش التهاب و تنش در زمین و سکو اضافه کرد و باعث شد تا حدود پنج دقیقه از زمان بازی تلف شود. همچنین سر او نیز پس از همین حرکت زشت توسط هواداران استقلال شکسته شد تا دود این آتش به چشم خودش هم فرو برود.

چنین رفتارهایی، فارغ از شکسته شدن سر اثر درازمدتی نیز در کارنامه یک فوتبالیست می‌گذارد و باعث می‌شود تا عمر فوتبالی بازیکن کمتر شود. کنعانی زادگان که در دو بازی اخیر فیکس بوده و نشان داده می‌تواند قابل قبول ظاهر شود، باید بیشتر روی کارهای اخلاقی تمرین کند تا بتواند مدت زمین بیشتری را در فوتبال حرفه ای سپری کند.

 

ورزش سه

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-09-23 13:56:00
نظر دهید

۲ نظر
خیلی سوختین؟؟؟125
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۶
125
Ashkan Blue
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۷
خود پرسپولیسی ها هم به خاطر سیدجلال بدشون نیومد یه گوشی از کنعانی زادگان کشیده شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر