فهرست
علیرضا می‌ماند و می‌جنگد
علیرضا می‌ماند و می‌جنگد

علیرضا می‌ماند و می‌جنگد

آی اسپورت – علیرضا جهانبخش از لیست برایتون خارج شد»؛ این پرتکرار‌ترین تیتر این روزهای رسانه‌های ایران است. این روزها در عرصه باشگاهی روزهای خوبی برای ریش قرمز فوتبال ایران نیست؛ بازیکنی که با هزار امید و آرزو و به‌عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه برایتون به جمع مرغان دریایی پیوست. علیرضا سال گذشته بعد از فصل پرنوسانی که سپری کرد به فصل جدید رسید. هرچند توقعات در همان فصل اول حضور در برایتون هم از وی زیاد بود تا جایی که این انتظار می‌رفت به‌عنوان آقای‌گل لیگ هلند، حداقل چند گل برای این تیم به ثمر برساند؛ با این حال این اتفاق هرگز محقق نشد و علیرضا یک فصل را بدون گل و حتی پاس‌گل سپری کرد. البته که فرصت بازی برای علیرضا وجود داشت ولی او هر بار که به‌عنوان وینگر برای این تیم به میدان می‌رفت، نه گلی می‌زد و نه از پاس‌گل خبری بود تا جایی که این تیم درنهایت و برخلاف انتظارها با رتبه بد هفدهمی به کارش پایان داده و ناپلئونی در لیگ برتر ماند.

معجزه برعکس

علیرضا فصل جاری را با امیدواری بیشتری آغاز کرد، از این جهت که سرمربی و کادرفنی این تیم به‌طور کامل تغییر کرده و حداقل ملی‌پوش ایرانی این انتظار را داشت که با این تغییرات ضمن تداوم حضور در ترکیب اصلی برایتون، بتواند با تدابیر جدید و چه بسا تغییر و تحولات تاکتیکی سرمربی جدید انگلیسی راه‌های موفقیت در جزیره را کشف کرده و پایش هم به گلزنی باز شود اما این امر هم هرگز محقق نشد و جهانبخش به جز یک بار حضور در فهرست 18 نفره، در سایر بازی‌های این تیم راهی به ترکیب تیمش پیدا نکرد.

رسانه‌های انگلیسی که فصل گذشته بارها علیه جهانبخش مطلب نوشتند در این فصل نیز به‌طور طبیعی همین رویه را در پیش گرفتند. در داخل نیز بحث احتمال جدایی وی به‌طور جدی مطرح شد و حتی وقتی او سفری به هلند داشت شایعه شد که قصد بازگشت به اردویسه را دارد که البته این خبر تایید نشد.

باز هم سکونشینی این بار بعد از تیم ملی

جهانبخش پس از همراهی تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ به اردوی تیم برایتون ملحق شد. او در آخرین تمرین برایتون با مصدومیت جزئی مواجه شد و به همین دلیل از فهرست دیدار برابر برنلی خط خورد. جهانبخش در فصل جاری نتوانسته جایی در ترکیب تیمش داشته باشد و در اکثر دیدارهای آغازین فصل سکونشین بوده است. دیدار برایتون و برنلی، عصر شنبه گذشته از هفته پنجم لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس برگزار و با تساوی یک - یک به پایان رسید. هم‌اکنون برایتون با 5 امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

فعلا خبری از جدایی نیست!

همان‌طور که نوشتیم وضعیت جهانبخش در لیگ برتر انگلیس خیلی جالب نیست و شایعات درباره این بازیکن زیاد است و مدام صحبت از جدایی وی مطرح می‌شود. با این حال و طبق تحقیقات و گفت‌وگو با برخی از نزدیکان جهانبخش، جدایی علیرضا از برایتون صحت نداشته و این بازیکن تحت هر شرایطی در جمع مرغان دریایی به کار خود ادامه خواهد داد و تلاش می‌کند جایگاه قبلی خود را در این تیم پس بگیرد. البته نباید فراموش کرد که رقم بالای قرارداد او نیز باعث می‌شود برایتون تن به فروش او با هر قیمتی ندهد!

 

فرهیختگان 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-09-19 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
ایران
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰
راستی میگم چرا دولت و یک حزب دختر آبی را به نفع خود مصادره کرد.تیتر امروز ایران و ابتکار \r\nمگه شماها همون هایی نبودید که هفت تپه را به خاک ذلت کشاندید.شماها نبودید هپکو نابود کردید.شماها نبودید با تخصیص ارز دولتی به عده ای خاص بازار را نابود کردید عجیبه شماها نبودید که زمین های بکر بین مدیر کل ها تقسیم کردید و باغ ها و مراتع نابود کردید تا ویلا ساخته شود بزنید و برقصید. عجیبه شماها نبودید که به مسکن مسخره میکردید تا الان مردم کم دست روی به کانکس بیاورند.عجیبه شماها نبودید کالاهای اساسی مردم در گمرک دپو میکردید تا جنس کم درنتیجه گرانی شود.شماها نبودید با ایران خودرو و سایپا مردم را تحقیر میکردید با صف شیر خشک و پوشک باعث تحقیر مردم شدید.عجیبه مگه شماها نبودید با احتکار در انبارهای بزرگ باعث کمبود شدید.شماها نبودید به بی عرضگی در سیل لرستان و خوزستان و همچنین ماجرا سد گلستان مردم را به خاک ذلت کشاندید\r\nمیگم عجیبه مگه شماها نبودید با حقوق نجومی و تقسیم شرکت ها و کارخانجات بین خود و اعضاء خانواده مردم اذیت و نان آنها را آجر کردید\r\nمگه شماها نبودید پول مردم را خرج عشق و حال خانواده خود در خارج کشور کردید\r\nخیلی روزگار عجیبیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر