فهرست
حمله به مدیر؛ روشن بی‎خیال شفر شد
حمله به مدیر؛ روشن بی‎خیال شفر شد

حمله به مدیر؛ روشن بی‎خیال شفر شد

آی اسپورت – از حسن روشن در روزهای اخیر کمتر مصاحبه‎ای منتشر شده بود. او آخرین بار بعد از باخت استقلال در شهرآورد مصاحبه و به شدت از عملکرد وینفرد شفر انتقاد کرده بود. او مدعی شده بود که شفر هم مثل بگوویچ با تکان دادن شال به دنبال ادا در آوردن است! روشن نقش شفر را در بهتر شدن بازی‎های استقلال را انکار کرده و مدعی شده بود بازیکنان استقلال به خاطر آینده خود و بستن قراردادهای بهتر است که در زمان شفر بهتر از زمان منصوریان بازی می‎کنند!

در پایان نیم‌فصل اول اما همه به تاثیر مثبت شفر در استقلال اعتراف کرده‌اند با این حال روشن هنوز درباره این روند رو به رشد حرفی نزده است. او در گفتگو با روزنامه گل هم به جای بحث فنی ترجیح داده به مدیرعامل استقلال حمله کند و او را به دلیل تهیه نکردن خانه برای شفر مورد انتقاد قرار دهد. روشن از همان ابتدا هم مخالف حضور شفر در استقلال بود و مدعی بود که او را دلالان به استقلال آورده‎اند ولی حالا که او نتایج خوبی با این تیم گرفته، منتقد همیشگی نیمکت استقلال ترجیح داده در این باره حرفی نزند و به مدیران باشگاه حمله کند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-12-10 15:25:00
نظر دهید

۲ نظر
وحیدپرسپولیسی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
بازی دانایی فرد و قلیچ خانی رو ندیدم.. یادم نمیاد .. ولی علی کریمی ناصر محمدخانی حسن روشن مهدی مهدوی کیا کریم باقری و علی دایی به ترتیب 6 بازیکن برتر تمام اعصار ایران هستن.
۱
K1
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
روشن مصداق بارز همان بی هنر عیبجوی حافظه، متاسفانه این اسطوره بی هنر استقلال یه روش کهنه و نخ نما برای بودن انتخاب کرده و چیزی هم برای از دست دادن نداره، سالهاست که اعتبارش رو بعنوان یه پیش کسوت از دست داده. نقش چوپان دروغ گو رو پیدا کرده که اگر هم واقعیتی بگوید کسی اعتنایی نمیکند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر