فهرست
پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شد
پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شد

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شد

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس با توجه به پایان مهلت فیفا برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ، با جریمه دو محرومیت نقل و انتقالاتی مواجه شد. پرسپولیس که پیش از این با توجه به پایان مهلت خود در خصوص پرداخت مطالبات سرمربی کروات سابق خود با جریمه نقدی و مهلت یکماهه فیفا همراه شده بود، طی این مدت نیز نتوانست با برانکو تسویه حساب کند.

اکنون با پایان مهلت یکماهه دوم سرخپوشان، این باشگاه با حکم فیفا با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شده است. در این حکم آمده با توجه به پایان مهلت برای تسویه حساب با برانکو، این موضوع نهایی نشده و توافقی نیز صورت نگرفته، روال پرونده برای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی دنبال خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس چندی پیش طی بیانیه‌ای به این موضوع اعتراف کرده بود که قادر نخواهد بود طی فرصت باقی مانده نسبت به پرداخت مطالبات مرد کروات اقدام کند و احتمال "بسته شدن مقطعی پنجره نقل و انتقالات" وجود خواهد داشت.

اکنون باشگاه پرسپولیس طبق قوانین یک ماه دیگر فرصت دارد تا نسبت به تسویه حساب با برانکو اقدام کند و از جرایم بعدی فرار کند. فیفا در مرحله بعدی جرایم خود در این زمینه، در صورتی که باشگاه موفق به انجام تعهدات خود نشود کسر 6 امتیاز را نیز اضافه خواهد کرد.

در صورتی که در بازه یکماهه بعدی نیز باشگاه پرسپولیس موفق به انجام این موضوع نشود، علاوه بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر 6 امتیاز، سقوط به یک رده پایین‌تر در نظر گرفته خواهد شد.

با این حال مدیران پرسپولیس امیدوارند با دستیابی به منابع لازم برای پرداخت 800هزار یورو از باقیمانده مطالبات برانکو ایوانکوویچ، این پرونده را مختومه کنند و پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس نیز باز شود.

 

ورزش سه 

۲ ۳  
آی اسپورت
2020-09-16 17:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسن
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹، ۱۸:۱۱
حالا یه مشت اح.......قمی یان میگن وزیرپرسپولیسیه
حالاببینم جرا دارن استرارو بیارن...وزارت رو سرشون خراب می کنیم
قابل توجه مجری ها نون به نرخ روز مثل واعظی
۶
pooyan
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹، ۱۹:۱۳
شقتالو پول مربيتون رو داديد ٧ تا بازيكن گرفتيد
خدايا چرا دوزار عقل به اينا نميدي
۳
مهیار
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹، ۰۹:۰۸
کاش 2 زار عقل شما هوچی ها داشتین (کیسه کشا) که قرارداد تمدید کاپیتانتون رو 15 میلیارد بستین به مظاهری 18 میلیارد دادین.... وهمه دنیا بسیج شدن استرا رو بر گردونیند تازه اگر برنگردونید خسارت 80 میلیاردی رو وزارتتون داره می دین...... اصل سبک مغز خود شمایید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر