فهرست
دکه آنلاین: بی دفاع
دکه آنلاین: بی دفاع

دکه آنلاین: بی دفاع

آی اسپورت – مصاحبه با علی دایی تیتر و عکس یک روزنامه گل است. سرمربی نفت تهران از پرسپولیسی ها خواسته تا با قهرمانی در لیگ هوادارانشان را خوشحال کنند. رئیس کمیته انضباطی درباره محرومیت کامیابی نیا توضیح داده و گفته حق را در صدور این حکم در نظر گرفته. گل به آمار کاوه رضایی جلوی بیرانوند اشاره کرده و نوشته که مهاجم استقلال سابقه هت تریک مقابل دروازه بان ملی پوش پرسپولیس را دارد.

روزنامه گل
روزنامه گل 27 بهمن

عکسی زیبا از کمال کامیابی نیا عکس یک خبر ورزشی به بهانه محرومیت او از بازی با نفت تهران است. خبر ورزشی از اعتراض استقلال به محرومیت رحمتی خبر داده. این روزنامه خبر یک اعتراض دیگر را هم روی جلد برده و آن اعتراض یک کارشناس مذهبی به احکام کمیته انضباطی و پول هایی است که این نهاد می گیرد. البته حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گفته که این پول را نهاد دیگری می گیرد. به ادعای خبر ورزشی، فهرست جدید تیم ملی بدون بازیکنان پرسپولیس بسته شده و 7 استقلالی جایگزین شاگردان برانکو شده اند. این روزنامه درخواست ماهینی از برانکو قبل از دربی را هم تیتر کرده که ماهینی گفته بود نمی خواهد هافبک دفاعی باشد.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 27 بهمن

روزنامه پیروزی با اشاره به محرومیت سیدجلال و کامیابی نیا از برگزاری جلسه اضطراری هیات مدیره پرسپولیس در واکنش به احکام کمیته انضباطی اشاره کرده. این روزنامه مدعی شده که فغانی در دربی به سود استقلال – البته قطعا نه به صورت عمدی – سوت زده. برانکو هم به دنبال یک مدافع زیر 23 سال برای تیمش است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 27 بهمن

تیتریک همشهری ورزشی گفتگو با ناصرمحمدخانی به بهانه اتفاقاتی است که در زندگی شخصی او رخ داده. این روزنامه به محرومیت کمال کامیابی نیا و شایعه جدید درباره روزبه چشمی هم اشاره کرده. همشهری ورزشی با سه دختر قایقران هم مصاحبه داشته و عکس آنها را روی جلد برده

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 27 بهمن

۱    
آی اسپورت
2017-02-15 08:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر