فهرست
۱۸۰ دقیقه تا بازگشایی پنجره پرسپولیس
۱۸۰ دقیقه تا بازگشایی پنجره پرسپولیس

۱۸۰ دقیقه تا بازگشایی پنجره پرسپولیس

آی اسپورت - محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات دو بازی دیگر ادامه دارد و برانکو بعد از آن می‌تواند با خرید بازیکنان جدید از این شرایط سخت خلاص شود. محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را در شرایط دشواری قرار داد و جدایی و مصدومیت چند بازیکن هم روز به روز تعداد شاگردان برانکو را کاهش داد. پرسپولیس در هفته‌های گذشته کمبود بازیکن را کاملا حس کرد و برانکو گاهی مجبور شد از بازیکنان ناشناخته استفاده کند. با این وجود پرسپولیس در لیگ قهرمانان توانست تا فینال پیش برود و در لیگ برتر هم در دو امتیازی صدر جدول قرار دارد.

بازیکنان پرسپولیس که توانستند این ریتم پرفشار را تحمل کنند، تنها دو بازی دیگر تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات و رسیدن نیروهای کمکی در پیش دارند. پرسپولیس پس از پیروزی نسبتا بی‌دردسر مقابل ذوب‌آهن، یکشنبه در اصفهان میهمان سپاهان است و جمعه هفته آینده در تهران با پارس جنوبی جم بازی می‌کند. بعد از آن باشگاه می‌تواند از بازیکنانی که پیش‌تر جذب کرده یا نفراتی که ممکن است در روزهای آینده بخرد، استفاده کند و از این فشار خلاص شود.

۳۲ ۱  
آی اسپورت
2018-12-04 22:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قاسم
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
خدا کنه زودتر این پنجره لنگ باز بشه تا بلکه تیم های دیگه یه نفسی بکشن و از دست این وزارت و فدراسیون خلاص بشن چون به نظر میاد تیم های دیگه دارن تاوان محرومیت لنگو میدن. سر چندتاشون رو با داوری دارن میبرن استقلال رو وزارت داره نابود میکنه فدراسیونم داره سر چندتا تیم دیگه رو میبره. همه و همه به خاطر اینکه چون لنگ محرومه پس تیم های دیگه هم نباید قدرت بگیرن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر