فهرست
دلیل خوشحالی نکردن لوکاکو؛ آقای زلاتان!‌
دلیل خوشحالی نکردن لوکاکو؛ آقای زلاتان!‌

دلیل خوشحالی نکردن لوکاکو؛ آقای زلاتان!‌

آی ‌اسپورت – روملو لوکاکو از وضعیتش در منچستریونایتد ناراضی است و احساس می‌کند که زیر سایه هم‌تیمی سوئدی‌اش زلاتان ابراهیموویچ قرار گرفته است. مهاجم بلژیکی که تابستان امسال با قراردادی 75 میلیون پوندی از اورتون به منچستریونایتد پیوست، بعد از دو گل اخیرش برای منچستریونایتد به ترتیب مقابل بورنموث و وست‌‌بروموویچ شادی نکرد و اکنون طبق ادعای نشریه میرر، دلیل آن اختلافی است که با ابراهیموویچ پیدا کرده و در روحیه او تأثیر منفی گذاشته است.

لوکاکو تابستان امسال در حال به شیاطین سرخ ملحق شد که به دلیل مصدومیت و خانه‌نشینی ایبرا، به عنوان مهاجم نوک اصلی تیمش شناحته می‌شد. با این حال او فکر می‌کند که ابراهیموویچ، از زمان بازگشتش به میادین  در ماه گذشته، حاضر نیست او را به عنوان شماره 9 اصلی منچستری‌ها به رسمیت بشناسد.

در بازی‌های بزرگ این فصل من‌یونایتد هنوز هم این لوکاکو است که در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد اما ظاهراً او از اینکه ابراهیموویچ تلاش کرده جای او را در نوک خط حمله شیاطین سرخ بگیرد، شاکی است. ظاهراً ابراهیموویچ در یکی از بازی‌های منچستریونایتد که به عنوان یار تعویضی به میدان رفته به لوکاکو گفته است به گوشه میدان برود و نوک خط حمله را برای او خالی کند. این موضوع و بی‌تفاوتی اعضای کادر فنی برای تذکر دادن به ستاره سوئدی در خصوص رفتارش، موجب ناراحتی لوکاکوی 24 ساله شده چون فکر می‌کند ایبرا به او به اندازه کافی احترام نگذاشته است.

لوکاکو تابستان امسال برای پوشیدن شماره 9 منچستریونایتد از ابراهیموویچ اجازه گرفت و انتظار داشت که همتای سوئدی‌ 36 ساله‌اش هم برای گرفتن پست او چنین حرکتی انجام دهد. در همین حال میرر نوشته است که لوکاکو از دست دیگر هم‌تیمی‌اش پل پوگبا هم ناراحت است چون احساس می‌کند که دوست صمیمی‌اش الان بیشتر به وقت گذراندن با ابراهیممویچ تمایل دارد تا با او.

 

 

۹    
آی اسپورت
2017-12-23 13:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر