فهرست
پیشنهاد تراکتور برای وریا؛ دو برابر استقلال!
پیشنهاد تراکتور برای وریا؛ دو برابر استقلال!

پیشنهاد تراکتور برای وریا؛ دو برابر استقلال!

آی‌اسپورت- باشگاه تبریزی برای جذب وریا غفوری به او پیشنهاد ۳.۵ میلیاردی داده است.  این پیشنهاد نجومی یعنی تراکتورسازی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بیشتر از استقلال برای وریا پرداخت می‌کند. وریا در مذاکراتی که با بعضی باشگاه‌های دیگر داشته تایید کرده چنین پیشنهادی از تراکتور دارد. از نظر مالی تبریزی‌ها بیشتر از هر باشگاه دیگری به او می‌دهند و به همین خاطر به تراکتورسازی خیلی نزدیک شده است. استقلالی‌ها هم از پیشنهاد تراکتور به این بازیکن باخبر هستند ولی هنوز اقدامی نکرده‌اند.

البته دیروز یکی از اعضای هیئت‌مدیره در این باره به «خبرورزشی» گفت: «اینجا استقلال است. به هر حال برای بازیکنان مهم است که پیراهن باشگاه ما را بپوشند. همه چیز در استقلال نسبت به اکثر باشگاه‌ها فرق دارد. به همین خاطر تصور خود ما این است که وریا در استقلال می‌ماند.» ولی کیست که نداند در نقل و انتقالات پول حرف اول را می‌زند؟

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-06-14 09:25:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۳
خخخخخ خندیدیم . اینجا استقلال است . اینها هم مثل پرسپولیسی ها متوهم شده اند بازیکن فقط پول را می شناسد و بس
۲
عباس
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۱۰
این پارسالم از کیسه یه بی ام و 3.5 میلیاردی گرفت امسال قطعا پیشنهاد کیسه بالای 4 میلیارده. حالا اگه سوراختور دزد بیت المال دو برابر پیشنهاد داده یعنی رقم حدود 10 میلیارد!!
...
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۵
ولله ۱میلیارد هم زباده واسه امثال تو..میاین تو استقلال پرسپولیس اسمی دست وپا میکنین و بعد نازم میکنین واسه هوادارا..این فصل هم فقط تو اینستا درخشیدی وگرنه توزمین فقط سرتو مث گاو انداختی پایین و یه پاس و سانتر درست حسابی نداشتی..بازی آخرخسرو کلی حسرت رو دلمون گذاشت که کی قراره جاشو پرکنه..برو همون تراکتور پولتو بگیر و تو اینستاگرامت خودشیرینی کن واز غزه وسیل وکودک کار بگو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر