فهرست
خوشبینی یحیی و نشانه‌های قهرمانی پرسپولیس
خوشبینی یحیی و نشانه‌های قهرمانی پرسپولیس

خوشبینی یحیی و نشانه‌های قهرمانی پرسپولیس

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی یک پرسپولیسی متعصب است. او این روزها با تیمش در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد اما امیدوار است پرسپولیس در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان کامبک بزند و قهرمان آسیا شود. یحیی مدعی است که نشانه‌هایی وجود دارد که پرسپولیس بتواند قهرمان آسیا شود. صحبت‌های او را در این باره بخوانید:

  • بازی رفت را متاسفانه باختیم و نتیجه هم زیاد خوب نبود؛ ولی اعتقادم این است که این شکست با توجه به انگیزه بازیکنان، شناختی که از تیم ژاپنی به دست آورده اند و همینطور حضور هواداران این نتیجه در تهران قابل جبران است. فکر می‌کنم همه این عوامل باعث می‌شود که شاهد بازی خوبی از پرسپولیس باشیم. خودم اعتقاد دارم می‌توانیم قهرمان باشیم. وقتی توانستیم به فینال برسیم، پس شایسته قهرمانی هم هستیم.
  • احساسم این است که اگر می‌خواستیم قهرمان نشویم، آن توپی که بیرانوند از ژاوی گرفت، گل می‌شد و گل‌های دقایق آخر منشا و سیدجلال هم اتفاق نمی‌افتاد. حتما خیریتی در این اتفاقات است. نشانه‌ها حاکی از این است که این تیم می‌تواند قهرمان شود و دعا می‌کنیم این اتفاق بیافتد.
  • سیامک بازیکن مهم و تاثیرگذاری بود؛ ولی تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، نباید به این چیز‌ها توجه کند. این‌قدر بازیکنان سرشار از انگیزه هستند که این مشکل را جبران کنند.

 

۲۰    
آی اسپورت
2018-11-07 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر