فهرست
واکنش دوباره سایپا؛ صیادمنش بازیکن ماست
واکنش دوباره سایپا؛ صیادمنش بازیکن ماست

واکنش دوباره سایپا؛ صیادمنش بازیکن ماست

آی اسپورت – چند روز پیش که خبر مذاکره و توافق استقلال با الهیار صیادمنش منتشر شد مدیرعامل سایپا مدعی شد که صیادمنش با این باشگاه قرارداد دارد و نمی‌تواند بدون رضایت سایپا به استقلال برود. ماجرا مدتی مسکوت ماند اما امروز تصویر توافق نهایی و قرارداد بستن صیادمنش با پندار توفیقی منتشر شد و این به معنای پیوستن این بازیکن به استقلال بود. در کمال تعجب اما درویش مدیرعامل سایپا این قرارداد را هم قبول ندارد و مدعی است صیادمنش با سایپا قرارداد 3ساله دارد. صحبت های درویش را در این باره بخوانید:

  • آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد. اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد و اینکه چطور به باشگاه استقلال رفته و قرارداد امضا کرده را باید از کسی که کنارش عکس انداخته بپرسید، مگر وقتی یکی با معاون یک باشگاه عکس بیندازد یعنی قرارداد گذشته اش فسخ می‌شود؟ 
  • صیادمنش هنوز بچه هست و خیلی مسائل را نمی‌داند، متأسفانه یک عده سودجو دوست دارند در عکس‌ها باشند و از ناآگاهی این بازیکن استفاده کرده‌اند. خود سازمان لیگ هم در جریان قراردادصیادمنش هست.
  • ما تفاهم‌نامه‌ای را برای رفتن صیادمنش به یک باشگاه ترکیه‌ای امضا کرده‌ایم و در آن قید کرده‌ایم که اگر او به این باشگاه نرود، وقتی بازگردد باید برای سایپا بازی کند. صیادمنش با ما قرارداد سه ساله دارد و بدون اجازه باشگاه سایپا نمی‌تواند به باشگاه دیگری برود.
  • تعجب من این است که دو شب پیش آقای افتخاری در خصوص صیادمنش با من تماس گرفت و گفت آیا روی قراردادتان مصمم هستید؟ من به او گفتم بله، قرارداد ما با صیادمنش پابرجاست، خود آقایان خوب می‌دانند ظاهرا آقایی که دوست دارد در همه عکس‌ها باشد در جایی دیگری فرصت عکس انداختن پیدا نمی‌کند و فکر می‌کند عکس انداختن با یک بازیکن جوان فرصت خوبی است که خود را نشان دهد.
۱۲ ۸  
آی اسپورت
2018-06-12 18:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
[...]
قیافه اش به اونایی میخوره که دلار 4200 رو احتکار کردن...واقعا مضحکه کرده خودشو با این شو ها
۹
Mn
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
کلا استقلال امسال تمام بازیکنهای تیم امید و جوانان را خریده بعد یکسال دیگه ادعا میکنه اینها محصول آکادمی استقلال هستن توفیقی از محرومیت پرسپولیس اینقدر هیجان زده هست که اگر میتونست ۵۰ بازیکن میخرید بیشتر از اونکه آینده نگری دیده بشه حریص بودن را نشون بده کاش یکنفر به ایشون بگه نیم فصل که محرومیت پرسپولیس تموم بشه نمیخواد ۲۰ تا بازیکن بگیره اینقدر نمیخواد حریصانه بازیکن بگیری
۹
HHEE
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
آی‌سپورت جون منظورت از "در کمال تعجب اما درویش مدیرعامل سایپا این قرارداد را هم! قبول ندارد" چیه دقیقا؟
تو مگه خبرداری مفاد قرارداد و تفاهم نامه ای که سایپا با صیادمنش داشته چی بوده که الان یهو متعجب شدی آخه؟
تیم حکومتی داره مشخصا از سر مثلا زرنگ بازی! با یه سری بازیکن کم سن و سال و ساده قراردادای عجیب غریب میبنده و حتی براش مهم نیست قرارداد دارن یا نه، بعد شما متعجب میشید که پس چرا سایپا این قرارداد را هم قبول ندارد؟؟
گل بگیرید در اون تحریریه تون رو بابا جان.
۸
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۲
اقا یه ستاره دیگه بگیریم لنگیا یه ستاره میندازن بالا لوگوشون خخخ
ایولاا سید پندار لنگی سووز خخخ
الهلال ۶-۲پیروزی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۲
در حدی نیستی اسم توفیقی رو بیاری درویش نادان. برگه فسخ رو دادی حالا پشیمان شدی
اس اس
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
فسخش منتشر شد !!!
۹
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
قهوه ای شدین کیسه
پندار دوربینی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
از من عکس بگیرن لطفا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر