فهرست
پیش‌بینی لیگ قهرمانان/ دردسرهای لستر
پیش‌بینی لیگ قهرمانان/ دردسرهای لستر

پیش‌بینی لیگ قهرمانان/ دردسرهای لستر

آی اسپورت- منچسترسیتی و لستر هر دو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهند کرد. سیتی به مصاف موناکو می‌رود و لستر با سویا بازی خواهد کرد. چارلی نیکولاس، کارشناس اسکای اسپرتس طبق معمول بازی‌های این دو تیم را پیش‌بینی کرده است. در زیر نظرات او را می‌خوانیم.

منچسترسیتی Vs موناکو

همه ما می‌دانیم که موناکو در حال حاضر تیم خطرناکی است. آن‌ها معمولا تهاجمی بازی می‌کنند و در ضدحملات هم ساختار خوبی دارند. این تیم در لیگ فرانسه تا اینجای کار 76 گل به ثمر رسانده است. همه درباره کیلیان امباپه لوتین صحبت می‌کنند، اما باید ببینیم او در بازی‌های بزرگ چه عملکردی خواهد داشت. احساس من این است که منچسترسیتی با آرامش خاطر بیشتری بازی می‌کند. البته که دفاع این تیم هم هنوز مشکلاتی دارد و در بهترین فرم قرار ندارد. البته این طور به نظر می‌آید که آن‌ها بنیان محکم‌تری نسبت به حریف دارند و در بازی با بورنموث هم این را نشان دادند. البته که من هنوز هم هوادار حضور یایا توره در پست هافبک دفاعی نیستم. فکر می‌کنم اگر گواردیولا مسائل را ارزیابی کند شاید ترجیحش این باشد که قهرمانی لیگ قهرمانان را به دست آورد و مطمئنم که برای این تورنمنت هم تلاش بسیاری خواهد کرد. همچنین معتقدم در این بازی‌های سرخیو آگوئرو دیگری را خواهیم دید، چون می‌داند که بتوانسته به ترکیب تیم بازگردد و شرایط خوبی هم دارد، اما این را هم می‌داند که اگر سطحش افت کند پپ دوباره او را کنار می‌گذارد. فکر می‌کنم سیتی برنده بازی باشد و چون دی بروین بازیکن بزرگی است فکر می‌کنم گل اول را او بزند.

پیش‌بینی: منچسترسیتی 3 – 1 موناکو، گل اول توسط کوین دی بروین

سویا Vs لسترسیتی

می‌تواند عصبانیت را در چهره رانیری دید، اما آیا می‌تواند اوضاع را از منفی به مثبت تغییر دهد؟ آیا دیگر بازیکنانش به او گوش نمی‌دهند؟ در این باشگاه خبرهای زیادی است. همین که فکر کنید چرا آن‌ها به این رقابت‌ها رسیده‌اند باعث می‌شود به این تیم امیدوار شوید، این تیم اتحاد خوبی داشت و تشنه موفقیت بود، اما به نظرم چیز زیادی از این فاکتورها در این تیم نمانده است. می‌خواهم به دفاع‌های میانی به عنوان مشکل‌دار ترین بازیکنان لستر اشاره کنم. رانیری باید سعی کند از سیستم 5 دفاعی استفاده کند. واقعا فکر نمی‌کنم لستر شانس زیادی در این بازی داشته باشد و خیلی‌ها فکر می‌کنند این تیم ممکن است با گل‌های زیاد شکست بخورد. البته فکر می‌کنم اگر با دفاعی فشرده بازی کنند و روی ضدحملات تمرکز کنند، شاید کمتر آسیب ببینند.  

پیش‌بینی: سویا 2 – 0 لستر، گل اول را ویتولو می‌زند

 

۳    
آی اسپورت
2017-02-21 15:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر