فهرست
دکه آنلاین: نشد که بشه
دکه آنلاین: نشد که بشه

دکه آنلاین: نشد که بشه

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از تیام به استقبال فوق العاده هواداران استقلال از بازی تیمشان مقابل العین اشاره کرده و نوشته استقلال صدرنشینی را بر انتقام ترجیح داد. این روزنامه نوشته ابراهیمی، جپاروف، وریا و حسین حسینی بازیکنانی هستند که اولویت باشگاه برای تمدید قرارداد محسوب می شوند. خبر اشاره ای هم به بازی امروز پرسپولیس و الوصل داشته است.

 

خبر ورزشی 22 اسفند
خبر ورزشی 22 اسفند

روزنامه گل عکسی از ناراحتی بازیکنان استقلال منتشر و از تیتر نشد که بشه برای تساوی این تیم مقابل العین استفاده کرده. این روزنامه از قول شفر نوشته که علی قربانی بازیکن جنگنده ای است اما چه می شود کرد. این روزنامه از احتمال بازگشت رحمتی به دروازه استقلال خبر داده.

 

روزنامه گل 22 اسفند
روزنامه گل 22 اسفند

پیروزی نوشته پرسپولیس مدل 96 امروز تاریخ ساز می شود و با برد مقابل الوصل، در یکسال 100 امتیاز خواهد گرفت. این روزنامه عکس فرشاد احمدزاده را روی جلد برده و نوشته که او برای کمک به یک مادر بی پناه ارومیه ای دست به کار شده. پیروزی با اشاره به تساوی استقلال مقابل العین نوشته که داور به داد استقلال رسید.

 

پیروزی 22 اسفند
پیروزی 22 اسفند

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از سه بازیکن پرسپولیس تیتر سرخی تو از ما را به بهانه بازی امروز قرمزها مقابل الوصل روی جلد برده و نوشته پرسپولیس در شب چهارشنبه سوری می تواند با بردن حریف اماراتی اش با خیال راحت به فکر مرحله حذفی لیگ قهرمانان باشد.

همشهری ورزشی 22 اسفند
همشهری ورزشی 22 اسفند

 

۱    
آی اسپورت
2018-03-13 09:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر