فهرست
سوژه آنلاین: سپیده دم اومد و وقت رفتن!
سوژه آنلاین: سپیده دم اومد و وقت رفتن!

سوژه آنلاین: سپیده دم اومد و وقت رفتن!

آی اسپورت – سوژه های امروز را از گزارش تکان دهنده! سایت میزان شروع می کنیم. این سایت از تیتر هنجار شکنی در اسکیت و تمرین مختلط اسکیت بازان زن و مرد برای گزارشش استفاده کرده و نوشته: این اتفاق نمی‌تواند قابل توجیه باشد زیرا با توجه به پوشش اسکیت‌بازان، لازم و ضروری بود که تمرینات آنها به صورت جداگانه برگزار شود. خودتان عکس را ببینید و قضاوت کنید

تمرین اسکیت بازان
تمرین اسکیت بازان

مهدی طارمی یک تنه کلی سوژه برای رسانه ها جور کرده. او نه تنها هر روز یک توصیه فنی جدید به برانکو می کند بلکه کماکان ناراحتی اش از تعویض مقابل نفت تهران، مورد توجه خبرنگاران است. رادنیوز به نکته جالبی در مورد این ماجرا اشاره کرده و نوشته: مهدی طارمی از تعویض خود ناراحت می شود و سیدجلال زیر گوش او می گوید برو با برانکو دست بده و شر درست نکن ولی چون دو طرف با هم هماهنگ نیستد، سیدجلال می گوید نه اصلا به طارمی توصیه ای نکردم و فقط به او گفتم خسته نباشید و طارمی بی خبر از ماله کشی سیدجلال، می گوید حسینی فکر کرد من ناراحتم و آمدم بیخ گوش من گفت عیبی ندارد که تعویض شدی و هیچی نگو!

حسینی و طارمی
سید جلال و طارمی در بازی پرسپولیس و نفت


حالا که بحث از طارمی است به یک نکته دیگر هم در مورد او اشاره کنیم. گویا برانکو هنوز نتوانسته از شوک صحبتهای مهاجم ملی پوش تیمش بعد از بازی با نفت خارج شود. طارمی بعد از بازی گفته بود که به نظرش باید رضاییان به ترکیب برسد. امروز روزنامه نزدیک به سرمربی پرسپولیس از قول او خطاب به طارمی نوشته: «طارمی به جای ارنج نیم من روی تکرار آقای گلی تمرکز کند.»

طارمی و برانکو
مهدی طارمی و برانکو در تمرین پرسپولیس

مسعود پزشکیان نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی پست اینستاگرامی را به مناسبت گرامیداشت روز تربیت بدنی و ورزش به همراه متنی منتشر کرد. نکته مهم این عکس حضور ناصرخان حجازی در آن هست. خدا رحمتت کند مرد خوش تیپ که خیلی ها دلتنگت هستند.

مسعود پزشکیان
اینستاگرام مسعود پزشکیان

برای اینکه حال و هوایمان عوض شود گفتیم این عکس را منتشر کنیم. توضیح 11 نیوز را در مورد آن بخوانید: جواد یساری در ۲۳ اسفند سال ۱۳۲۵ خورشیدی به دنیا آمد. او فعالیت‌های هنری‌اش را با خواندن ترانه های کوچه بازاری از سال ۱۳۵۲ با اجرای آهنگی با نام پول سیاه آغاز کرد. تصویری جالب و کمتر دیده شده از جواد یساری در گود زورخانه منتشر شده که نشان می دهد او در ورزش پهلوانی نيز سر رشته دارد.

 

جواد یساری
جواد یساری در زورخانه

 

کد خبر: 9408

 

۱    
آی اسپورت
2016-10-18 09:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر