فهرست
انتقاد از گزارش پیمان یوسفی: فقط آزوی مرگ نکرد
انتقاد از گزارش پیمان یوسفی: فقط آزوی مرگ نکرد

انتقاد از گزارش پیمان یوسفی: فقط آزوی مرگ نکرد

آی اسپورت- انتقادهایی که پیمان یوسفی در گزارش خود برای دیدار پرسپولیس و گسترش فولاد نسبت به عملکرد بسته تیم تبریزی گلایه کرد، با ناراحتی مدیران این باشگاه مواجه شده.

هوشنگ نصیرزاده، مدیر باشگاه گسترش فولاد گفت: متاسفانه آقای یوسفی بسیار جانبدارانه گزارش کرد. رسانه باید در هر شرایطی بی طرفی خود را نشان دهد و با اثبات بی طرفی یک رسانه قابل احترام می شود، اما پیمان یوسفی در طول گزارش بارها علیه تیم ما موضع گرفتند و حرف هایی را بر زبان آورد که کاملا مشخص شود دوست دارد ما ببازیم و از زمین بیرون برویم! ما از نحوه گزارش یوسفی ناراحتیم؛ او فقط برای تیم ما آرزوی مرگ نکرد! احساس یوسفی این بود که گسترش فولاد حتما بازنده می شود و بعد از دقیقه 90 او شکست خورد و پیش بینی کرد که اگر ببریم دو پله صعود می کنیم. در حالی که در طول 90 دقیقه تصور می کرد بازی را پرسپولیس می برد. این شیوه گزارش در رسانه ملی که ما هم در آن سهم داریم، درست نیست. به هر صورت تیم ما توانمندی هایی داشته که باید به آن توجه می شد. ما کم تماشاگر هستیم اما در مقابل بهترین تیم ایران در چند سال اخیر تا دقایق پایان برنده بودیم. پیمان یوسفی هرگز انصاف را رعایت نکرد.

 عملکرد داور مسابقه با پرسپولیس: داور مسابقه عجولانه قضاوت کرد. در دقایق پایانی ایلدروم کمک داور بازی در حالی که نزدیک به صحنه بود توپ از پیست ورزشگاه پرتاب شد، دستور به تکرار داد در حالی که در چنین صحنه هایی اوت به حریف واگذار می شود. از طرف دیگر خیلی بد است که کمک داور نداند پرتاب اوت اگر در جای درست انجام نشود، به تیم حریف واگذار می شود. این قانون 16 سال است تغییر کرده! داور مسابقه اگر امروز کمی مدیریت می کرد، می توانست بازی خوبی را قضاوت کند اما این اتفاق رخ نداد.

انتقادهای گرشاسبی از سبک بازی گسترش فولاد: گرشاسبی یکی از دوستان قدیمی من است اما به چه دلیلی در حالی که هیچ تخصصی ندارد، به شیوه فنی بازی ما اعتراض می کند. این شیوه که با بستن بازی مقابل تیم نفوذی همراه است، یک روش منطقی تلقی می شود. مگر قرار است ما مقابل تیم آقای گرشاسبی طوری بازی کنیم که آنها برنده شوند؟ هر بازیکنی از تیم ما زمین خورد، به بیرون از زمین رفت و مصدوم شده بود. گرشاسبی باید بداند مصاحبه هایی که انجام می دهد، در چارچوب مسائل فنی نباید اظهارنظر کند. همانطور که من فوتبالی هستم و اظهارنظر نمی کنم، از ایشان که قهرمان کشتی بوده انتظار داریم وقتی در فوتبال می خواهد حرف بزند، سیستم ها را بشناسد. ما با همین سیستم 21 امتیاز جمع کردیم و این روش بسیاری از تیم های اروپایی هم هست.

۱۳۳ ۷  
آی اسپورت
2018-01-18 18:27:00
نظر دهید

۷ نظر
حمید
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
شما دیگه روتون خیلی زیاده فارغ از اینکه 90 دقیقه یه بی آر تی پارک کردید جلو دروازتون مگر تو شهرستانها و علی الخصوص گزارشگر تبریز چقدر بر علیه پرسپولیس حرف میزنه؟ چرا اونجا لالمونی میگیرید؟؟؟
عارف
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
چطوریاس؟؟ وقتی گزارشگر تبریزی گزارش بازیارو کاملا یک طرفه میکنه و 90 دقیقه رو اعصاب طرفدارای تیم میهمان رژه میره کسی خم به ابرو نمیاره؟
پدرام
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
گزارشگر های شهرستانی با اون وضع گزارش رو نمیبینی

چه عیبی داره گزارشگر تهرانی هوای تیمهای تهرانی رو داشته باشه
علی زارع
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
نصیرزاده روز به روز منفورتر میشه
فرهاد
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
این نصیرزاده بی شعور که میگه گرشاسبی به عنوان مدیر عامل در مسایل فوتبالی اظهار نظر نکنه ، خودش راجع به چی صحبت کرد ؟ هم داوری و هم سیستم بازی و یه مشت چرت و پرت . واقعا بویی از شعور نبرده . تازه راجع به گزارشگر هم اظهار فضل کرد . مردک بازی در تهران و زمین پرسپولیس بود و گزارشگر هم باید از تیم شهرش حمایت کنه . انتظار داره اگه بازی تو آبادان هم باشه ، گزارشگر از تببببرییییز حمایت کنه .
کیسه
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
راس میگی داور مسابقه اگه درست قضاوت میکرد الان باخته بودین
منتقد
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
دوستان ناراحت نشید. من خوزستانی میدونم ایشون چطور تو شرکت نفت پول به جیب میزنه و یه ساعت هم سر کار نمیره.هر روزم با یه شرکت قرارداد صوری میبنده به عنوان مشاور بعد جیم میزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر