فهرست
۴ فریم از جای خالی ملی‌پوشان؛ به خیر گذشت!
۴ فریم از جای خالی ملی‌پوشان؛ به خیر گذشت!

۴ فریم از جای خالی ملی‌پوشان؛ به خیر گذشت!

آی اسپورت - کمبود بازیکن این فصل برای پرسپولیس به یک اتفاق عادی تبدیل شده اما این هفته و در بازی با پیکان، ماجرا برای تیم برانکو پیچیده‌تر شده بود. بیرانوند و نوراللهی در تمرینات تیم ملی حضور داشتند و بشار رسن بخاطر بازی در تیم ملی کشورش نمی‌توانست از عراق به ایران برگردد. پرسپولیس بدون این سه نفر هم توانست پیکان را ببرد اما در دو صحنه از بازی، نبود همین نفرات می‌توانست امتیازات حساس بازی را از این تیم بگیرد.

در بازی با پیکان، محسن ربیع‌خواه بخاطر نبود نوراللهی بعد از مدت‌ها در ترکیب اصلی قرار گرفت و جای او را پر کرد. روی گل اول بازی، ربیع‌خواه مقصر اصلی بود. او یک بار از بازیکن پیکان دریبل خورد و لحظه‌ای که خلیل‌زاده خواست توپ را دور کند، با دخالتی بد موقع مسیر توپ را عوض کرد و باعث شد به ثاقبی برسد و دروازه باز شود.

1
1

2
2

پرسپولیس بعد از خوردن گل، نمایشی فراتر از انتظار داشت و با دو گل کامیابی‌نیا و نوراللهی به بازی برگشت. دقایق کوتاهی بعد از گل دوم، این بار چیزی نمانده بود که اشتباه جانشین بیرانوند برد از آن‌ها بگیرد. محمد قاضی، ضربه آرامی به سمت دروازه پرسپولیس زد و رادوشوویچ توپ را مهار کرد اما ناگهان، توپ از زیر دستش لیز خورد و روی خط جلوی گل شدنش را گرفت.

3
3

4
4

بازی کردن بدون بیرانوند و بدون نوراللهی، برای پرسپولیس به خیر گذشت اما چیزی نمانده بود روی دو صحنه، همه تلاش‌های آن‌ها به باد برود. تلاش‌های تیمی که دست‌های بسته، روند حرکتش را متوقف نکرده است.

نود

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-11-20 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
110
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۲۸
طبق منطق کیسه کش جماعت ربیع خواه فصل اینده میره پیکان!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر