فهرست
پیغام ویژه پیامک‌های 90؛ حمایت از حامی مردم
پیغام ویژه پیامک‌های 90؛ حمایت از حامی مردم

پیغام ویژه پیامک‌های 90؛ حمایت از حامی مردم

آی اسپورت- خبر شگفت انگیز هفته گذشته خبر توبیخ عادل فردوسی‌پور بود. آن هم به دلیل این که در برنامه‌اش با اشاره به حادثه پلاسکو گفته بود: «این اتفاق هر جای دنیا افتاده بود چند نفر از مسئولان استعفا می‌دادند.» عادل در حالی به خاطر گفتن این جمله توبیخ شد که اصلا حرف عجیب و غریبی نزد. بارها در بخش‌های خبری صدا و سیما خبر عذرخواهی مدیران برخی شرکت‌ها به خاطر بروز یک اشکال کوچک در محصولات‌شان پخش شده است. البته در برخی مواقع هم کار به استعفا کشیده شده.

اما فردوسی‌پور به خاطر گفتن حرفی که «حرف مردم» بود توبیخ شد. این در حالیست که با گذشت بیش از یک هفته از حادثه پلاسکو هنوز هیچ مسئولی به صدا و سیما و نیامده و درباره علت وقوع حادثه، جزئیات ماجرا، کمبود امکانات آتش نشانی، دلیل فرو ریختن ساختمان و شایعه‌ها و ابهامات توضیح نداده است. اما توبیخ عادل فقط به یک توبیخ کتبی محدود نشد. برنامه 90 شب گذشته به ساعت 24 تبعید و در واقع در اولین دقایق امروز آغاز شد.

خیلی از بینندگان و علاقمندان همیشگی این برنامه به دلیل پخش نشدن در ساعت نرمال، به طور کل از پخش آن ناامید شدند وخوابیدند. اما بعد از گذشت نیم ساعت از پخش برنامه آمار پیامک‌ها برای اولین بار پخش شد. باور کردنی نبود اما در نیم ساعت حدود یک ملیون نفر در مسابقه پیامکی نود شرکت کردند. این اتفاق فردوسی‌پور را آنقدر ذوق‌زده کرد که مجری 90 بارها از مردم به خاطر مشارکت‌شان تشکر کرد. این مشارکت و این تشکر معنای واضحی داشت: «مردم از کسی که حمایت‌شان کنند در بهترین زمان حمایت می‌کنند. این توبیخ‌ها نمی‌تواند نظر مرم را درباره کسی که زبان آن‌هاست عوض کند.»

آمار نهایی 90 را یک بار دیگر ببینید: «حدود یک میلیون و 900 هزار پیامک برای برنامه‌ای که از ساعت 24 شروع شد و البته اطلاع رسانی مناسبی هم درباره تاخیر در پخش آن انجام نشده بود.» واضح‌تر از این نمی‌شد پیام داد. می‌شد؟

۳۱ ۶  
آی اسپورت
2017-01-31 11:59:00
نظر دهید

۶ نظر
بهروز
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
اين همه تو دهني اي ك مردم ب اينا زدن ب هر بي غيرت و پوست كلفتي زده بودي تا الان درست شده بود
رضا
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
درود بر فردوسی پورِ عزیز :* و درود به مردم فهیمی که از آدمهای ارزشمندی چون فردوسی پور در مواقع لازم حمایت می‌‌کنند
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
حرف حق عادل فردوسی پور
قرمز
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
بی خودی برای عادل جو درست نکنید. اگه اونا بخوان عادل رو زمین بزنن توبیخش نمی کنن که به قول شما محبوبتر بشه. می تونن به یه نحوی توی فضای مجازی آبروش رو ببرن تا از چشم مردم بیفته . مثلا اتهام تجاوز به یکی از همکاران. لطفا برای عادل ( و برای فوتبال ) دشمن تراشی نکنید
۴ ۱
chz
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
قرمز جون نظرات یه جورین!!!! میفهمی یه جوری از اون نظرت که می خواهی رئیس جمهور بشی اینم و این نظرت اتهام تجاوز برادر اینجا BBC و غیره نیستن اینجا ایرانه ایران اسلامی مون جو درست کردن چیه تو باغ نیستی آقای نامدار حرف همه ما مردم نوشته
http://isport.ir/fa/content/3f327e903dad
حرف حساب
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
اینقدر همه چیز رو به سیاست وصل نکنید! من خودم از کسانی هستم که از دخالت فردوسی پور در همه چیز شاکی هستم! اصلا درستش هم همینه که هرکسی در زمینه خودش به اظهار نظر و قضاوت بپردازه! مثلا اگر شهردار تهران بیاد در مورد قضاوت بازی یک تیم تهرانی و شهرستانی صحبت کنه همین فردوسی پور و فوتبالی ها انتقاد نمیکنند بهش؟؟ دیشب هم پیامک زیادی اومد چون طرفداران پرسپولیس و تراکتور که این هفته با هم بازی دارند زیاد بودند! وگرنه فردوسی پور اخیرا نشان داده که جایی که به ضررش بشه خوب کوتاه میاد مثل پرونده فساد در فوتبال پایه!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر