فهرست
کلافگی کرانچار: توپ‌هایی که گل نمی‌شود
کلافگی کرانچار: توپ‌هایی که گل نمی‌شود

کلافگی کرانچار: توپ‌هایی که گل نمی‌شود

آی‌اسپورت- سپاهان از ابتدای لیگ یکی از بهترین‌ نمایش‌ها را بین لیگ برتری‌ها داشته اما مشکل گلزنی مهاجمان اصفهانی بلای جان کرانچار شده و به پیوست آن ضعف در نتیجه گیری بارها سرمربی کروات را به لبه تیغ کشانده. امروز و در دیدار با گسترش فولاد هم سپاهان شانس برنده شدن را داشت اما باز این سهل انگاری مهاجمان بود که باعث شد طلایی پوشان دست پر به اصفهان برنگردند. کرانچار در نشست خبری پایان بازی گفت: تنها گله من از بازیکنانم این است که از موقعیت‌ها استفاده‌ای نداشتند. از ابتدای فصل درگیر موضوع استفاده نکردن از موقعیت‌ها هستیم. موقعیت‌های گلزنی به دست می‌آوریم ولی نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. بازیکنانم تلاش زیادی کردند که به گل برسند و به پیروزی دست یابیم، اما نتوانستیم به این مهم برسیم.

کرانچار که به شدت کلافه از این اتفاقات عجیب است و می‌داند که نتیجه نگرفتن می‌تواند حتی با وجود بازی زیبا منجر به برکناری‌اش شود به صراحت از مهاجمان‌اش انتقاد کرد و گفت: در یک صحنه ساسان انصاری با دروازه‌بان حریف تک به تک شد که تک و تنها بود و نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند. ناراحتی ما از این است که مهاجم ششدانگی نداریم، بازیکنی که بتواند ضربه نهایی را بزند.

خیلی زود باید برای این مشکل طلایی پوشان راه حلی پیدا شود. پیش از آن که مربی‌ای مثل کرانچار به بهانه نتیجه گرایی برکنار شده باشد. تیمی که در حد و اندازه‌های یک مدعی بازی می‌کند اما در قواره یک تیم میانه جدولی امتیاز می‌گیرد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-10-19 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
666666
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
فرهاد جونم کجایی مدتیه نیستی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر