فهرست
اولویت باقری؛ تیم‌ملی به شرط قرارداد مناسب
اولویت باقری؛ تیم‌ملی به شرط قرارداد مناسب

اولویت باقری؛ تیم‌ملی به شرط قرارداد مناسب

آی اسپورت – در روزهای اخیر اخبار زیادی درباره تیم فصل بعد کریم باقری منتشر شده است. پیش از این قرار بود باقری تا پایان فصل جاری به‌طور همزمان مربی پرسپولیس و تیم‌ملی باشد اما به‌خاطر شیوع کرونا و عقب افتادن بازی‌های ملی فعلا قرار بر این شده که وی در پرسپولیس بماند ولی از حالا برای فصل بعد حضور در یکی از دو تیم را انتخاب کند.

باقری تاکید کرد در جلسه اخیر فدراسیون کسی از وی نخواسته که انتخاب کند اما به‌طور طبیعی باید این کار را انجام بدهد و در این خصوص هم باید مدیران پرسپولیس و تیم‌ملی به توافق برسند چراکه وی یک فصل دیگر با قرمزها قرارداد دارد.

حالا شاهد اختلاف‌نظر تازه‌ای هستیم؛ هواداران پرسپولیس و گروهی از پیشکسوتان این تیم معتقدند باقری باید در پرسپولیس بماند چراکه نقش انکارناپذیری در کسب موفقیت‌های سال‌های اخیر داشته و اگر فصل بعد در کادرفنی نباشد جای خالی‌اش احساس خواهد شد. گروه دیگر نیز می‌گویند تیم‌ملی با توجه به حضور مربی نه‌چندان مطمئنی مثل اسکوچیچ به باقری نیاز ویژه‌ای دارد و پرسپولیس بدون او به مشکل برنخواهد خورد.

خود باقری هم سعی کرده در این مدت پاسخ صریحی درباره تمایلش به انتخاب یکی از دو تیم ندهد و توپ را به زمین فدراسیون و پرسپولیس بیندازد با این حال مرور اظهارات اخیرش نشان می‌دهد تمایل وی به سمت تیم‌ملی بیشتر است اما طبعا شرایطی هم دارد که باید مدیران فدراسیون به آن تن دهند.

نکته اصلی به قرارداد قابل‌توجه آقاکریم با قرمزها مربوط است و نگاهی به قراردادهای منعقدشده با مربیان داخلی تیم‌های ملی نشان می‌دهد حضور او در تیم‌ملی از نظر مالی به سودش نخواهد بود با این حال اگر مدیران فدراسیون بتوانند پیشنهاد مالی مناسبی ارائه دهند احتمالا بعد از اتمام فصل جاری باقری را باید دستیار اسکوچیچ بدانیم چراکه او آنقدرها که باید در کادرفنی گلمحمدی سهم ویژه‌ای ندارد و سرمربی قرمزها ترجیح می‌دهد مشورت‌هایش را با مطهری انجام دهد و باقری هم نمی‌خواهد کماکان مربی سوم پرسپولیس باشد. شایعاتی هم مطرح شده که ظاهرا مدیران باشگاه هم ترجیح می‌دهند فصل بعد یکی دیگر از پیشکسوتان به‌جای باقری به کادرفنی اضافه شود.

 

فرهیختگان 

۱    
آی اسپورت
2020-07-04 11:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر