فهرست
اگر منشا خوب بود برانکو او را رد نمی‌کرد!
اگر منشا خوب بود برانکو او را رد نمی‌کرد!

اگر منشا خوب بود برانکو او را رد نمی‌کرد!

آی اسپورت – در حالی که اکثر پرسپولیسی‌ها از رفتن منشا به استقلال شوکه و ناراحت هستند و بیشتر استقلالی‌ها هم معتقدند او خرید خوبی برای این تیم به شمار می‌رود اما محمد نوری پیشکسوت استقلال نظر دیگری دارد. او می‌گوید: «از شنیدن این خبر کلی تعجب کردم. منشا از نظر فنی بازیکن خوبی است اما در این یکی دو ساله اخیر حاشیه‌های زیادی داشت و به همین دلیل دچار افت فنی شده بود و کم گل می‌زد. به نظر من اگر منشا خوب بود در لیست مازاد برانکو قرار نمی‌گرفت.»

نوری به نمایندگی از پیشکسوتان استقلال می‎گوید: «تنها در صورتی که استقلالی‌ها بتوانند حاشیه‌های منشا را مدیریت کنند می‌توان گفت از خرید این بازیکن سود کرده‌اند. ما پیشکسوتان استقلال از موفقیت این تیم خوشحال می‌شویم و واقعاً امیدواریم منشا برخلاف حضورش در پرسپولیس، این طرف موفق باشد.»

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2019-02-07 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
خدا_ مهین_نساجی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
برانکو یک مربی کودن و دلاله وفقط یک مشت گوسفند می تونن طرفدارش باشن ..حرف کیسه کش ها درست بوده حسرت نه ساله قهرمان نشدن آنقدر فشار آورده که برانکو براشون خدا شده ...برانکو اگه چیزی می فهمید در بی پارسال نوراللهی و منشأ و محرمی و مسلمان و نیمکت نشین نمی کرد ..
۶
علی- لندن
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
خدا_ مهین_نساجی

گوسفند تو هستی و خانواده محترم. از کدوم طویله‌ای فرار کردی که اینقدر بی‌ادبی. بی‌شخصیت تو هنوز فرق کری خوندن با فحاشی رو نمیفهمی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر