فهرست
پرسپولیس تا کی می‌خواهد سکوت کند؟
پرسپولیس تا کی می‌خواهد سکوت کند؟

پرسپولیس تا کی می‌خواهد سکوت کند؟

آی اسپورت - فارغ از همه مسایلی که درباره تعلیقی بودن یا نبودن حکم کمیته انضباطی مطرح شده و به سوژه‌‌ای حاشیه‌ساز برای پرسپولیس تبدیل شده، فاجعه‌بار این است که کمیته انضباطی حکم تخلفات تماشاگران پرسپولیس و سپاهان در دو بازی برگشت لیگ و نیمه‌نهایی جام حذفی را با هم اعلام کرد و نگفت که یک جلسه محرومیت بابت کدام بازی است و باشگاه پرسپولیس هم هرگز حق هواداران مجروح و مضروب خود را مطالبه نکرد.

فاجعه‌بارتر اینکه بابت پرت کردن ماموران و سنگباران در ورزشگاه آزادی و مجروح و مصدوم شدن بالغ بر صد و پنجاه تماشاگر طبق آمار اورژانس اصفهان و خرد و خمیر شدن اتومبیل خبرنگاران اعزامی از تهران به اصفهان، فحاشی‌های گسترده و حمله دسته‌جمعی به تماشاگر تیم پرسپولیس با چاقو، زنجیر، سنگ و دیگر ادوات فقط یک جلسه محرومیت برای سپاهان و آن هم اندازه پرسپولیس در نظر گرفته شده و جالب اینکه می‌خواهند  بگویند آن نیز تعلیقی است!

حالا خیلی راحت رقبا می‌توانند مسوولین را متهم می‌کنند به حمایت از  پرسپولیس چرا که فدراسیون به ادعای رسانه‌ها در خبر خود دست برده و این هیاهوی تازه نتیجه سکوت محض باشگاه پرسپولیس به یکسان بودن محرومیت دو تیم پرسپولیس و سپاهان است. آیا اگر این کلکسیون تخلفات را تماشاگران پرسپولیس مرتکب می‌شدند و حکم محرومیت یکسان در نظر گرفته می‌شد باشگاه سپاهان همچون پرسپولیس سکوت می‌کرد؟

به راستی چرا باشگاه پرسپولیس به راحتی اجازه می‌دهد رقبا هر اتهامی بزنند و هر تخلفی هم داشته باشند اما هم اندازه پرسپولیس محروم شوند و یا اصلا با اتهامات آنها از جمله اتهام مهندسی نتایج از سوی قلعه‌نویی و زنوزی هیچ برخوردی نشود؟ مدیران ارشد و رده میانی باشگاه و هیات مدیره تا چه زمانی می‌خواهند برای حفُظ منافع خود تا این حد سکوت کنند و در همه موارد روزه سکوت و موضع منفعل بگیرند؟ آیا نباید از حق هواداران مجروح و ضرب خورده دفاع کرد؟ آیا سپاهان بابت مجموعه تخلفات در دو بازی باید یک جلسه محروم می‌شد و تازه بگویند تعلیقی هم هست؟

۴۲ ۱۰  
آی اسپورت
2019-08-10 18:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
تیراختوری
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۰
اشگاه پرسپولیس هم هرگز حق هواداران مجروح و مضروب خود را مطالبه نکرد.
سپاهانی نیستم تراختوری هستم
ولی خداییش جمله بالا را یک بار دیگر خودتان بخوانید و قضاوت کنید با هوادار سپاهانی که جان خود را از دست داد
بابا دیگه بسه
تمام کنید
چقدر آخه هواداری این دو تیم دولتی را می کنید
زنوزی و قلعه نویی و امثالهم و هواداران بخدا حق دارند به مهندسی نتایج شک کنند
لااقل از روح اون هوادار سپاهان خجالت بکشید
۲
امیر
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۲
اتفاقا عرب و تیمش حرفه ای کار میکنن منتهی هدف شون از بین بردن پرسپولیسه. هیچ حرکت مثبتی از تیم مدیریتی نمیشه دید
۳
Redarmys
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۷
برانکو

ایرج عرب و مهدی محمدنبی با یکدیگر دعوا داشتند و می‌خواستند مرا به دعوای خودشان وارد کنند اما من اجازه ندادم که قربانی‌ام کنند. بهتر است عرب و نبی دعوای خود را بین خودشان حل و فصل کنند و توپ را به زمین من نیندازند.

 من با پرسپولیسی‌ها خداحافظی نکردم چون انتظار داشتم که دوباره به ایران برگردم. منتظر بودم که باشگاه پولم را به حسابم واریز کند تا دوباره به ایران بازگردم که این اتفاق رخ نداد

علی رغم مساله تحریم که آن را بهانه می‌کنند اما در دفعات قبل بارها پول به حسابم واریز کرده بودند و خودم هم پول به حساب شخصی‌ام واریز کرده بودم. زمانی که گفتند می‌خواهیم پولت را بدهیم هیچ دلیل و مدرکی نشان ندادند که حرفشان را باور کنم. بعد هم آنها با خود چه فکری می‌کردند؟ من باید به ایران می‌آمدم و آن همه پول را درون چمدان می‌ریختم و با خود می‌بردم؟ چطور می‌توانستم این پول را از مرز رد کنم؟

در فینال حذفی در حالی که ما استرس زیادی را در آن بازی تحمل می‌کردیم مدیران باشگاه در جایگاه VIP نشسته بودند و چای می‌خوردند. اصلاً حاضر نبودند به رختکن بیایند و بگویند جریان چیست و مشکل کجاست؟

@RedArmys
۱
Redarmys
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۸
به گوه کشنده‌ترین تیم مدیریتی تاریخ!
پی‌نوشت:
بعد از سوت پایان فینال جام حذفی حتی یک اتفاق مثبت هم درون باشگاه نیفتاده است
از فراری دادن موفق‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر و بازگشت خائنین تا خبر لغو بازی‌های تدارکاتی به دلیل انتخاب کمپ نامناسب و توقیف لوگوی پرسپولیس!
@redarmys
۲
عارف
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۲
درود به شرفت آقای قدوسی این نوشته ها حرف دل همه پرسپولیسی هاست این ظلم تا کی میخواد علیه پرسپولیس ادامه داشته باشه؟
آیا تخلف تماشاگران سپاهان اندازه پرسپولیس بود اگه پرسپولیس یک جلسه محروم شد سپاهان حداقل ۳ بازی باید محروم میشد چرا همیشه حق هوادارای پرسپولیس خورده میشه و مسئولین این تیم سکوت میکنن
این سیاست کثیف فدراسیون تا کی علیه پرسپولیس ادامه داره چرا عدالت اجرا نشد هواداران سپاهان چرا محروم نشدن
۲
لنگی سوز
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
خفه شو اینو همه میدونن محرومیت لنگ رو خواستن پاک کنن فهمیدن حکم برای باشگاه مقابل هم هست واسه همین مجبور شدن مال سپاهانم دستکاری کنند تا کسی نگه داشتن یک طرفه احکام رو دستکاری میکردن
اصفهانی
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۵
اقای قدوسی تو بازی سپاهان و تیم قرمز تو ازادی چندتا سپاهانیا مجروح شدن فراموش کردی اقای به اصطلاح خبرناهار بی طرف جهت یاداوری حدود سیصد نفر سپاهانی مجروح شدن کسی هم پیگیر نشد اون همه سنگ چطور امد تو ورزشگاه چطور شد که هوادار تیم قرمز رفت بالا سر تیم سپاهان جا گرفت این هم کسی پیگیری نکرد اقای قدوسی تا کی میخوای با این مطالب حمایت کنی اون اتوبوس سپاهانیا که تو ازادی ترکوندن کسی پیگیری نکرد
۳
هوشنگ عادل
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۵۷
ملعون کثیف تو آزادی یادت رفت چه بلایی سر میهمان آوردن؟ این عکس گویای همه چیزه
لعنت به ذاتت
لعنت به اجدادت
لعنت بر پدر و مادرت
۱
اصفهانی
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۱۱
متاسفم برای این نویسنده که شرفو قورت داده

مردک ما تو تهران امنیت جانی نداشتیم ، طرفداراتون رو سرمون آب و شله زرد و ادرار و آشغال میریختند از طبقه دوم

از سه طرف فحش ناموسی میدادند

گوینده خانم ورزشگاه علنا طرفدارای پرسپولیس رو تحریک میکرد

از ساعت چهار بعد از ظهر به بعد هشتاد هزار نفر با هم فحش ناموسی میدادند

اون وقت تو اومدی میگی پرسپولیس باید معترض باشه؟
۶
عباس
يكشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۳
اصلا وزارت ورزش عرب و نبی رو برای همین خفه شدن ها کرده مدیر پرسپولیس وگرنه چرا باید دشمنای پرسپولیس مدیرش میشدن؟ من به یقین رسیدم شعار وزیر پرسپولیسی که کیسه ها میدن هم زیر سر خود وزیره چون اینطوری خیانتاش به پرسپولیس تو سایه قرار میگیره و هوادارای پرسپولیسم منفعل میشن. جالبه سپاهانی که کلی ماشین آتیش زده چشم گور کرده آدم کتک زده فقط یه جلسه پرسپولیسم که مهمان بوده و فوقش طرفداراش دو تا سنگ پرت کرده باشن یه جلسه!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر