فهرست
اتفاق ویژه: کلمبیا و پرو تبانی کردند؟
اتفاق ویژه: کلمبیا و پرو تبانی کردند؟

اتفاق ویژه: کلمبیا و پرو تبانی کردند؟

آی اسپورت – بامداد چهارشنبه پرو و کلمبیا در آخرین هفته مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. با توجه به شکست ۳ بر صفر شیلی مقابل برزیل، پرو توانست به پلی‌آف صعود کند و کلمبیا به صورت مستقیم به جام جهانی راه یافت.

با این حال تصاویری از این بازی منتشر شد که نشان می‌دهد احتمال تبانی میان دو تیم وجود داشته است. در جریان بازی رادامل فالکائو بارها با بازیکنان پرو صحبت کرد و هنگام حرف زدن جلوی دهانش را می‌گرفت. او حتی با بازیکنان ذخیره پرو صحبت کرد. با توجه به این که شکست شیلی در دقایق ابتدایی نیمه دوم تقریبا مشخص شده بود و کلمبیا با یک گل در دقیقه ۵۶ از پرو پیش افتاد، بعید نیست تبانی اتفاق افتاده باشد چون خوسه پائولو گرو در دقیقه ۷۶ توانست گل مساوی را برای پرو به ثمر برساند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-10-11 13:29:00
نظر دهید

۲ نظر
شهاب
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
توجه کردید کلمبیا و پرو تبانی میکنن حتی سوئد معتقدم بدون تبانی اونجوری لوکزامبورگ رو در هم نمیکوبید که دیگه شانسی برای هلند نباشه همین جام قبلی هم بازی سوئد دانمارک معلوم بود چه وضعی داره و دهها اتفاق مشابه دیگه رو میتونم بگم اونوقت ما گیر دادیم به این عربهای بدبخت که شما تبانی میکنید هیچکس هم تا به حال یه دلیل درست حسابی نداده. حالا اینها بارها همدیگه رو حذف کردن و ما رفتیم مرحله بعد ولی بیخیال بشو نیستیم
۷
AVA-86
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
کلا دیشب انتخابی جام جهانی توی قاره آمریکا شاهکار بود از حضور جناب جادوگر گرفته تا تبانی و اشتباهات مسخره داوری
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر