فهرست
پدیده ۲-۰ فولاد؛ صدرنشین بیست گرفت
پدیده ۲-۰ فولاد؛ صدرنشین بیست گرفت

پدیده ۲-۰ فولاد؛ صدرنشین بیست گرفت

آی اسپورت – با وجود مشکلات مالی و اخبار بدی که از تیم پدیده به گوش می‌رسد اما آنها همچنان روی نوار موفقیت قرار دارند. شاگردان یحیی گل‌محمدی امروز در یک بازی برتر با دو گل فولاد خوزستان را شکست دادن و با 20 امتیاز صدرنشینی خود را در لیگ برتر تثبیت کردند.

هفته نهم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: 97/07/26 ؛ ساعت: 15

استادیوم: امام رضا مشهد/ تماشاگر: ... نفر

داور: رضا مهدوی؛ کمک‌ها: امیررضا آشورماهانی، محمد هاشمی‌نسب و امیر عرب‌براقی/ ناظر: رسول فروغی.

پدیده مشهد: یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد(1+90- سعید صادقی)، محمدرضا خلعتبری(2+90- حسین مهربان)، یونس شاکری(3+90-محمد مهی خانی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

فولاد خوزستان: احسان مرادیان، نگچی لوپز، عبدالله کرمی، میلاد بدرقه، فرزاد جعفری، احمدرضا جلالی(54- مهدی زبیدی)، میثم دورقی(20- سینا مریدی)، مهرداد هدایتیان(78- سید هیثم هاشمی‌زاده)، امید صیدالی، رضا میرزایی، لوسیانو پریرا

سرمربی: ایلی استان

اخطار

علی نعمتی(44) و محمدحسین مرادمند(76) از پدیده

نگچی لوپز(59)، رضا میرزایی(78) و سید هیثم هاشمی‌زاده(81)  از فولاد

شرح گل‌ها:

پدیده 1 - فولاد 0 (دقیقه 55: یونس شاکری): پاس در عمق دقیق محمد قاسمی‌نژاد از سمت راست میانه زمین، یونس شاکری را از فاصله 30 متری در موقعیت گلزنی قرار داد که مهاجم پدیده هم با شوت محکم زمینی دروازه فولاد را باز کرد تا پدیده با یک گل جلو بیافتد.

پدیده 2 - فولاد 0 (دقیقه 75: محمدرضا خلعتبری): شروع خوب بهزادی، دروازه‌بان پدیده از روی ضربه آزاد و تاثیری که امین قاسمی‌نژاد روی توپ گذاشت، موجب شد تا خلعتبری با استفاده از سرعت بالای خود نفوذ سریعی از سمت چپ محوطه جریمه فولاد انجام دهد و با شوت پای چپ زمینی از زاویه بسته دومین گل پدیده را به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه 10: بعد از پاس در عمق ریگی از وسط زمین، شاکری صاحب توپ شد که او هم به قاسمی‌نژاد پاس داد ولی این بازیکن قبل از زدن شوت در برخورد با لوپز روی زمین افتاد تا موقعیت پدیده از دست برود؛ البته قاسمی‌نژاد در این صحنه اعتقاد به خطای پنالتی داشت.

دقیقه 12: شوت پشت محوطه خلعتبری در اختیار مرادیان قرار گرفت.

دقیقه 33: خلعتبری مثل بازی‌های قبل به دنبال گلزنی از روی کرنر بود ولی ارسال خطرناک او از سمت چپ زمین به تیرک افقی دروازه فولاد برخورد کرد و به اوت رفت.

دقیقه 35: میرزایی بهترین فرصت را داشت تا روی ارسال هدایتیان از سمت چپ زمین و رها شدن توپ توسط پریرا، گلزنی کند ولی شوت او بی‌دقت بود و از کنار دروازه پدیده راهی اوت شد.

دقیقه 45: ارسال عالی خلعتبری را امین قاسمی‌نژاد نتوانست در موقعیتی مناسب تبدیل به گل کند و در ادامه هم ناصحی موفق به انجام این کار نشد تا در نهایت توپ بعد از برخورد به میرزایی به کرنر رفته و فرصت گلزنی پدیده از دست برود.

دقیقه 66: منصوری با نفوذ از سمت راست زمین، به امین قاسمی‌نژاد پاس کات‌بک داد ولی شوت این بازیکن با اختلاف زیادی از دروازه فولاد راهی اوت شد.

دقیقه 71: شوت بازیکن فولاد از پشت محوطه با فاصله کمی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.

دقیقه 73: شاکری باز هم فرصت گلزنی روی پاس در عمق منصوری از سمت راست زمین داشت ولی حرکت و سر توپ او موجب شد تا توپ در اختیار مرادیان قرار بگیرد.

دقیقه 75: محمد قاسمی‌نژاد با فرار از سمت راست زمین و نفوذ در عرض، شوت محکمی با پای چپ زد که مرادیان با عکس‌العمل خوب توپ را به کرنر فرستاد.

در حاشیه

* ترکیب پدیده نسبت به بازی جام حذفی با فولاد دو تغییر داشته که رضا ناصحی و امین قاسمی‌نژاد به ترتیب جانشین محمد قنبری و حسین مهربان شده‌اند.

* سیلوا تارتا و حسن بیت‌سعید، دو بازیکن فولاد هستند که به دلیل محرومیت در این مسابقه حضور ندارند.

* فولادی‌ها با سه تغییر نسبت به دیدار جام حذفی برابر پدیده قرار گرفتند که ناصر سالاری، سینا مریدی و حسن بیت‌سعید به ترتیب جای خود را به مرادیان، کرمی و جلالی دادند

* برخلاف مسابقه جام حذفی، تماشاگران پدیده حضور چشمگیری در ورزشگاه امام رضا نداشتند.

* میثم دورقی به دلیل برخوردی که در دقیقه 14 با رضا ناصحی داشت، با برانکارد از زمین به بیرون منتقل شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا سینا مریدی در دقیقه 20 جانشین او شود.

* بازیکنان فولاد با تاخیر دو دقیقه‌ای برای شروع نیمه دوم وارد زمین شدند.

     
آی اسپورت
2018-10-18 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر