فهرست
مربیان مدنظر تراکتور؛ در حد اسکولاری و ریکارد!
مربیان مدنظر تراکتور؛ در حد اسکولاری و ریکارد!

مربیان مدنظر تراکتور؛ در حد اسکولاری و ریکارد!

آی اسپورت – بعد از این که محمدرضا زنوزی مالکیت باشگاه تراکتورسازی را به دست آورد در مصاحبه‌ای مدعی شد که یک مربی بزرگ از اروپا یا آمریکای جنوبی را برای هدایت این تیم به تبریز خواهد آورد. به نظر می‌رسد این هم از همان دست ادعاهایی است که معمولا مالکان متمول باشگاه‌های ایرانی برای به دست آوردن دل هواداران مطرح می‌کنند اما با مصاحبه امروز رضا مهاجری که به عنوان مدیر تیم‌های تراکتورسازی معرفی شده است نشان داد زنوزی در تصمیم خود جدی است. مهاجری درباره مربیان مدنظر باشگاه تراکتورسازی و این که نام‌هایی مثل فیلیپه اسکولاری و فرانک ریکارد مطرح شده‌اند می‌گوید: «ما مربیانی در همین سطح می‌خواهیم. کسانی که رایزنی می‌کنیم، مربیانی هستند که رزومه خوبی دارند و شناخته شده هستند. ما یک‌سری آیتم‌ها را برای کار کردن یک مربی در تبریز مدنظر داریم و آنها را بررسی می‎کنیم. وقتی می‎بینیم که مربی این آیتم‌ها را دارد، تازه باید بررسی کنیم که آن مربی می‌تواند در تبریز کار کند یا خیر. ما هر روز با ۴، ۵ مربی صحبت و لابی می‌کنیم و تیم کاری‌مان هم با آنها ارتباط دارند که امیدواریم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.»

با این حال به نظر می‌رسد نباید این ادعاها را چندان جدی گرفت. کاملا مشخص است که هر مربی خارجی بزرگی علاقمند به کار در ایران نیست و بازار کار در اروپا و حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را به ایران ترجیح می‌دهد. ضمن این که ادعای مهاجری مبنی بر مذاکره با 4 تا 5 مربی در هر روز هم شبیه شوخی است. با این حساب احتمالا یک لیست فله‌ای در اختیار او و همکارانش در تراکتورسازی قرار گرفته وگرنه صحبت و مذاکره با 4 تا 5 مربی در روز به هیچ وجه منطقی و عملی نیست و البته سوال دیگری که در این زمینه پیش می‌آید این است که چه کسی یا کسانی وظیفه مذاکره با این مربیان را برعهده دارند و آیا تخصص و توانایی لازم برای انجام این کار را دارند یا نه؟

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-06-01 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یاسر
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
درهرحال زیاد طول نخواهد کشید مطالب و گفته ها هم موجود هست مشخص میشه میتونه بیاره یا نه.
۴
امید از تفت
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
تراکتور فعلاً بخواد بیش از حد بلندپروازی کنه با سر به زمین میخوره. یه مربی خارجی متوسط رو به بالا براش کفایت میکنه. اسکولاری و رایکاردی که سالهاست مربی گری نمیکنه به درد نمیخوره. بهتره دنبال یه مربی مطرح و صاحب سبک باشه که تعهد کافی برای کار کردن در ایران را داشته باشه مثل مربیان کروات، ترکیه ای مثل گونش و . . .
۲
معین
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
این خط اینم نشون اخرش همین مهاجری میشه سرمربی تراکتور!
۲
رضا
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
با این امکانات مزخرف هیچ کس حاضر نمیشه تو ایران کار کنه با استادیوم های مسخرمون از استادیوم سپیدرودو نساجی و مسجد سلیمان بگیر تا نقش جهان بدوم سقف و یادگار تو دل گوه متاسفم که انقدر بدبختیم .
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر