فهرست
فوتبالیست‌هایی که در موسیقی استعداد دارند
فوتبالیست‌هایی که در موسیقی استعداد دارند

فوتبالیست‌هایی که در موسیقی استعداد دارند

آی اسپورت- جبرئیل سیسه که اخیرا تصمیم گرفته فوتبال را ادامه ندهد و بازنشسته شود به کار موسیقی هم علاقه خاصی دارد. به همین مناسبت نگاهی خواهیم داشت به دیگر فوتبالی‌هایی که به موسیقی علاقه دارند و در نواختن یکی از سازها مهارت دارند.

لایتون باینز (گیتار)

دفاع چپ اورتون در بسیاری از عکس‌ها به همراه گیتارش دیده شده و خودش هم گفته که به این ساز علاقه دارد.

ژوزه مانوئل پینتو (پیانو)

دروازه‌بان اسبق بارسلونا یکی از هواداران موسیقی است و در نواختن پیانو و کیبورد استاد است. او حتی یک تک آهنگ به همراه اریک آبیدال و البته با کمک سفیو، رپر فرانسوی منتشر کرده است.

اسلاون بیلیچ (گیتار الکتریک)

سرمربی اسبق کرواسی و حال حاضر وستهام گیتار الکتریک می‌نوازد. او سابقه حضور در راوبو، یک گروه موسیقی کروات را هم دارد و این گروه آهنگی برای حضور تیم ملی کرواسی در بازی‌های یورو 2008 منتشر کرده است.

پیتر چک (درامز)

دروازه‌بان آرسنال علاقه به نواختن درامز دارد و حتی ویدئویی از او در یوتوب وجود دارد که در آن او در حال کار با این ساز دیده می‌شود.

توماس روسیچکی (گیتار الکتریک)

هافبک اسبق آرسنال مدت‌ها قبل در کلاس‌های گیتار الکتریک شرکت کرده و حالا در نواختن آن استاد شده است. او یک بار در کنسرت گروه اهل چک تری سستری روی صحنه رفت و گیتار زد.

باستین شوانشتایگر (درامز)

هنوز مطمئن نیستیم که او در نواختن دارمز توانایی دارد یا نه، اما هربار این ساز در دسترس او باشد دست به کار می‌شود. او یک بار در مراسم پیش از جام جهانی 2006 این ساز را زد و بار دوم چند سال بعد در مراسمی در باشگاه بایرن این کار را کرد.

سرخیو راموس (گیتار)

مدافع رئال مادرید در سال 2013 در یک برنامه به طور سوررایز به یک شبکه اسپانیایی رفت و یک آهنگ به نامزدش پیلار روبیو تقدیم کرد.

نولبرتو سولانو (ترومپت)

ستاره بازنشسته اهل پرو عضوی از یک گروه سالسا به نام گئوردی لاتینوس بود و زمانی که در نیوکاسل بازی می‌کرد ترومپت هم می‌نواخت.

رونالدینیو (پرکاشن)

درست همان‌طور که بازی‌اش زیبایی و ریتم خاصی داشت، نواختن سازش هم ویژه بود. رونالدینیو هوادار سامبا است؛ او حتی در جام جهانی 2002 برای هم‌تیمی‌هایش در هواپیما ساز می‌نواخت.

 

۴    
آی اسپورت
2017-02-13 05:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر