فهرست
سباستین فتل: کسی مقصر نیست!
سباستین فتل: کسی مقصر نیست!

سباستین فتل: کسی مقصر نیست!

آی‌اسپورت- در لحظات پایانی مسابقه بریتانیا، لاستیک سباستین فتل پنچر شد و او شاهد کم شدن فاصله‌اش با لوئیس همیلتون در کورس قهرمانی بود. فتل در حال گرفتن سکو بود تا موفق شود که فاصله امتیازی با همیلتون را حفظ کند، اما با پنچر شدن لاستیک جلو و سمت چپش در دو دور مانده به پایان هر چه پنداشته بود به باد رفت. راننده آلمانی با این بدشانسی کنار آمده است، بدشانسی‌ای که برای هم تیمی‌اش نیز به وجود آمد و فتل کسی را مقصر این اتفاق نمی‌داند.

فتل در این باره گفت: واقعا فکر نمی‌کنم فرد خاصی باشد که تقصیرها را گردن او بیاندازیم. در آن لحظه رو به راه به نظر می‌رسیدند، کیمی هم همین مشکل را داشت و تازه لاستیک‌هایش پنج یا شش دور تازه‌تر بودند. هر دوی ما را غافلگیر کرد.

فتل درباره کاهش فاصله امتیازی بین او و همیلتون هم گفت: می‌توانست بهتر باشد ولی فکر نمی‌کنم فاجعه بود. ما ماشین خوبی داشتیم، به خصوص در پیچ‌ها، بالانس هم مشکلی نداشت. البته همان طور که مشخص بود ترمزهایم در ابتدای مسابقه آتش گرفتند، که روی استارتم تاثیر گذاشت و مسابقه از همان جا سخت شد. از مکس نشد سبقت بگیرم ولی با یک پیت استاپ از او گذشتم، به نظر می‌رسید با وجود والتری که در حال جلو آمدن بود به رده سوم یا چهارمی می‌رسم. اتفاقات کوچکی این جا و آن جا باعث شدند بعد از ظهر شلوغی داشته باشیم.

فرمول یک

  ۱  
آی اسپورت
2017-07-17 02:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Seb
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
تو بهترینی سباستین تک تکی
قهرمانی امسال بی شک مال فتله
ای کاش برگردی ردبول
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر