فهرست
کارلوس کیروش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه...
کارلوس کیروش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه...

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰

#کی‌روش تعارف ندارد، رک است. وقتی نام آقایان قلعه نویی، #برانکو، کرانچار را می آورد دلایل خاص خودش را دارد. می‌گوید دست از کارشکنی بردارید، دروغ نگویید، در برنامه‌های تیم ملی ایران دخالت نکنید. هواداران #استقلال لطفا مطلع باشند که اسیر فرافکنی نشوند، ارتباط #شفر و کی‌روش یک همکاری محترمانه است که با حمایت قلبی مرد آلمانی از کارلوس کیروش و از تیم ملی ایران همراه است. شفر هرگز بندی در قرارداد خود نگجاند که هروقت سرمربی تیم ملی رفت من جای او بنشینم. شفر هرگز به سرمربی تیم ملی اتهام نزد، او را به بی دانشی متهم نکرد، پشت توهین های اسطوره باشگاه سنگر نگرفت. اگر هم حتی یک درصد بحثی و اختلافی به میان باشد آنقدر محترم هستند که مشکل‌شان را خودشان حل کنند و نفاق را در میان هواداران به وجود نیاورند. بهتر است یک واقعیت گفته شود که چیزی تمام نشده که دوباره آغاز شود، حتی با همین نمایش غرورآمیز تیم ملی که پاسخ مناسبی به منتقدان بود. کی‌روش جمله زیبایی می‌گوید: «ما فراموش نمی‌کنیم» و هواداران واقعی تیم ملی هم مطلع باشند که قرار هم نیست وطن فروشی و بی مهری جماعتی را فراموش کنیم. البته اکثر هواداران #پرسپولیس همواره همراه تیم ملی بودند، حتی جمع کثیری از آنها در چند شب گذشته به حامیان تیم ملی پیوسته‌اند. منظور از وطن فروش نگاه مطلق به طیف خاصی نیست. پیشبینی میشد که برانکو همانند شفر پرچم ایران را بر گردن نمی آویزد، اما انتظار میرفت برای ظاهرسازی هم که شده لااقل یک خسته نباشید بگوید که از گفتن همان هم نه تنها امتناع کرد بلکه به صورت مبتدیانه‌ای به بازیکنان داخلی و لژیونر تیم ملی طعنه زد. امیدوارم جواب منطقی #کیروش از سوی برانکو ادامه نداشته باشد.
آی اسپورت
2018-06-26 23:10:27
نظر دهید

۷۹ نظر
مارال
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۳
کیروش نباید این حرفا رو میزد!
به مارال
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
حالا برین به استقبالش
شیرسماور
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۲۰
چرا نباید میزد؟ وقتی میگه همین تفاوت های یک اینچی و اختلاف های لحظه ای که باعث حذف ما شده محصول کم شدن کمپ ها تمرین های تیم ملیه حرف غلطیه؟
برانکو و طرفداران برانکو بیشتر عوامل حذف ایران بودن. چون با تمام سنگ اندازی ها تیمی رو داریم که با افتخار حذف شد.
همین تیم رو مقایسه کن با تیم ملی برانکو که با اونهمه ستاره چطوری توی جام جهانی تحقیر شد.
تا وقتی آدمها به این جریانات رنگی نگاه کنن هیچ توفیقی حاصل نمیشه.
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۷
می دونی اشکریز ، وقتی مقالاتت به گوشم میرسه یاد شهره لرستانی سریال مختارنامه می افتم

قسمت معجزه طلا

همون قسمتی که ابن زیاد به جارچیهاش گفت در شهر جار بزنید که هرکس شمشیر و زره خودش رو تحویل بده در ازای اون طلا می گیره

درگیری بالا گرفت و وقتی شهره لرستانی خواست شوهرش رو از بین یاران مختار بیرون بکشه تا طلا نصیبش بشه حبیب دهقان نسب مانع شد

شهره لرستانی گفت : اگه به من اجازه ندید شوهرم رو از بین جمعیت بیرون بکشم لخت و عور میشم تا دودمان مختار به آتیش کشیده بشه

حبیب دهقان نسب گفت : بروید کنار برادران . در شان شما نیست که با این زن هم کلام شوید یا با او برخورد کنید

زنی که به یک مرد فحش ناموسی میده یعنی دیگه ته خط (ح......ه)

ما دیده بودیم مرد جلوی جمعیت به زن فحش ناموسی بده اما این جوری دیگه نه . یا تمام مخاطبان سایت متحجر هستند یا شما فرا روشنفکر

به اکبر طاهری چی گفتی خانم اشکریز ؟ اگر امیرپور سانسورش نمی کرد الان این سایت فیلتر بودهر کسی از کیروش انتقاد کنه از نظر ایشون قصد جانشینیش رو داره. جالبه . انقدر گفت برانکو بفکر جانشینیمه و برانکو تمدید کرد حالا گیر داده به قلعه نوییچرا دقیقا یک هفته بعد از اینکه انتقادات قلعه نویی از کیروشی پور به اوج رسید

https://www.tarafdari.com/node/798459

https://www.tarafdari.com/node/799399

https://www.tarafdari.com/node/803685


چرا دقیقا فقط کمتر از یک هفته خانم اشکریز در حمایت از کیروشی پور دقیقا همین چرندیات رو با چاشنی کمتر در سایت طرفداری قرار میده ؟ چقدر تابلو آخه ؟؟؟ دقیقا فقط یک هفته

https://www.tarafdari.com/node/803685


نقل قول از روزنامه ای اوردی که یک شایعه رو مطرح کرده بود و به دلیل اتهاماتی که در همون شایعه به قلعه نویی زد 6 ماه توقیف شد و انقدر به قلعه نویی تهمت زد تا بعد از 3 بار لغو امتیاز شد


اگر واقعا صداقت داری توضیح بده چجوری 4 تا بازیکن سرشناس که فقط اسم منصوریان رو بردی میتونند تصمیم هیئت مدیره رو لغو کنند . اگه قلعه نویی انقدر قدرت داشت پس چرا نتونست نظر اون 4 بازیکن رو رد کنه و خودش جایگزین ناصرخان بشه


گفتی : آقای قلعه‌نویی! آن روزها و جفا به ناصرحجازی را یادتان می‌آید؟

این رو نیم ساعت پیش به متن اصلی که در سایت طرفداری کار کردی اضافه کردی تا نظرات رو به نفع خودت بچرخونی برای همین پاراگراف بندی رو رعایت نکردی

گفتی : به‌راستی چه کسی توهم داشت آقای قلعه‌نویی؟

این عبارت آقای قلعه نویی رو هم نیم ساعت پیش اضافه کردی . بذار ادامه بدیم

گفتی : چگونه به خودتان اجازه می‌دهید که حضور در دسته سوم را هربار بدون هیچ مقدمه‌ای -حتی بیش از هواداران پرسپولیس- بر سر همان مردم همانند پتک می‌کوبانید؟

هر بار یعنی چی ؟ حتی بیش از هواداران پرسپولیس ؟

آخه خانمی تو مگه چند سالته ؟ بیشتر از 30 سالته ؟؟؟

اون موقع که قلعه نویی به استقلال اومد تو اصلا به دنیا نیومده بودی . اون موقع که استقلال به دسته 3 رفت و قلعه نویی مصدوم شد از فیروز کریمی و پاس تهران پیشنهاد داشت تو هنوز مدرسه نمی رفتی . همون سال پاس قهرمان آسیا شد . مصاحبه فیروز کریمی که این ادعای قلعه نویی رو تایید کرده هنوز موجوده

اون موقع که استقلال مظلومانه به دسته 3 رفت چند تا از بازیکناش به الکویت کویت رفتند ؟ مرفاوی

چند بازیکن با استقلال به دسته 3 نرفتند و استقلال رو تنها گذاشتند ؟ عابدزاده - مختاری فر - احدی - نامجو مطلق - عبدالعلی چنگیز

تقریبا تمام ملی پوشا از استقلال رفتند تا مبادا به تیم ملی رفتنشون خدشه ای وارد بشه

زرینچه اون موقع ملی پوش بود ؟ حمید بابازاده دروازه بان بود اصلا ؟

چرا بیانی از وضعیت استقلال در دسته ناراحت بود ؟ چون استقلال بی پناه مجبور بود خونه هواداراش اردوی قبل از بازی رو برگزار کنه تا موقعی که شرایطی مهیا شد و برای چند بازی استقلال در خونه قلعه نویی اردو زد

اردوی بازیکنان الان با بازیکنان اون موقع قابل قیاس نیستقلعه نویی به تمرین پرسپولیس رفت ؟ بر دروغگو لعنت . حداقل مدرک بیار . علی پروین که هنوز صجیح و سالمه


قلعه نویی پنالتی رو بد زد . اما آیا خندید ؟ اون رحمتی بود که بعد از گل بنگسون خندید . شرف روزنامه نگاری رو به چی فروختی ؟ به چند دلار پول کیروش دقیقا ؟ برای اینکه حساب بانکیت لو نره تو کدوم بانک خارجی حساب باز کردی ؟


قلعه نویی سر بازوبند دعوا کنه ؟ عزیزم اون نامجو مطلق بود

http://www.varzesh3.com/news/1295676یک سری اتهام سراسر دروغ زدی اما فعلا این رو بخون و ساکت باش البته به شرط اینکه بعدا به دوستانت در سایت طرفداری درخواست حذف این لینک رو ندی هر چند لینکهای جایگزین رو هم باید حذف کنی :

https://www.tarafdari.com/node/105896

http://akharinkhabar.ir/sport/769603

http://www.jamnews.com/detail/News/354590

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-336252


احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.
درباره زرینچه و استقلال اهواز و شکایت قلعه نویی

قلعه نویی زرینچه رو به عنوان دستیار خودش انتخاب نکرد و زرینچه هم در اقدامی تلافی جویانه علیه قلعه نویی مصاحبه سراسر دروغ کرد و فرزاد مجیدی و بختیاری زاده و همدانی حرفهای زرینچه رو سراسر دروغ دانستند

چه کسی از چه کسی شکایت کرد ؟ چرا وارونه جلوه دادی ؟ قلعه نویی از زرینچه شکایت کرد و زرینچه در دادگاه بخاطر نشر اکاذیب محکوم شد و در مصاحبه با خبرگزاری مهر از قلعه نویی رسما عذرخواهی کرد

http://aftabnews.ir/vdca0mna.49nim15kk4.html

https://www.mehrnews.com/news/860493گفتی : روزهای وحشتناک فرا رسید و ژنرال با استقلال دو فصل پنجم و ششم شد تا ناکامی چندباره در آسیا را هم تجربه نکند

روزهای وحشتناک یعنی خیانتی که کیروشی پورها و کیروش و بعضی بازیکنان استقلال به آن کردندخــــــــــیــــــــــانــــــــــتــــــــــــــ به تـــــــــــــــــــــــــــــاج آسیــــــــــــــــا


وقتی قلعه نویی گفت دست های پشت پرده یعنی این . لینک اول گویای همه چیز هست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921022001380


به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ فوتبال قطر درست در روزهایی به پایان می‌رسد که قرار است اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 آغاز شود.


امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در گفت و گوی پس از تمرین این تیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند جدایی بازیکنان ملی‌پوش تیمش از جمله جواد نکونام و پژمان منتظری و حضور آنها در تیم‌های قطری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به خاطر جام جهانی است؛ یادآور شد: مدتی است که دو سه سؤال در ذهن من وجود دارد. چرا فقط روی بازیکنان استقلال دست می‌گذارند با توجه به اینکه ما چند هفته‌ای نیز از صدر جدول فاصله داشتیم باید تحقیق کنیم تا از پایان لیگ قطر اطلاع پیدا کنیم. باید ببینیم آیا لیگ قطر قبل از 20 فروردین به پایان می‌رسد یا نه چراکه ما موقع شروع اردوها در لیگ قهرمانان بازی داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است چرا هیچ‌کس روی بازیکنان آنها دست نمی‌گذارد؟ بحث مشکوک بودن وجود ندارد بلکه سوال‌هایی در ذهن ما شکل گرفته است. تمامی بازیکنان هم راهی قطر می‌شوند به هر حال اردوی تیم ملی از 20 فروردین شروع می‌شود و باید دید این تیم‌ها درگیر بازی‌های آسیایی هستند یا خیر. مردم همه‌چیز را به خوبی متوجه می‌شوند و آنها از ما جلوتر هستند. مردم می‌دانند به عنوان سرباز تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.


رسیدن به پاسخ سؤال قلعه‌نویی خیلی سخت نبود، تا جایی که با جست و جو در بین سایت‌های قطری می‌شد به راحتی فهمید به طور دقیق لیگ برتر قطر چه روز و حتی چه ساعتی به پایان می‌رسد و خیلی تحقیق و تفحص خاصی را نمی‌طلبید.

هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قطر ملقب به لیگ ستارگان طبق اعلام سایت‌های قطری طی 7 دیدار همزمان جمعه 22 فروردین 93 و 2 روز پس از لیگ برتر فوتبال ایران به پایان خواهد رسید، تا پایان این لیگ مصادف شود با آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل، اما این همه داستان نیست و از سوی دیگر درست در همین برهه زمانی تازه کار اصلی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از جمله استقلال در هفته‌های سرنوشت‌ساز این رقابت‌ها برای صعود آغاز می‌شود و آبی‌های پایتخت باید 2 دیدار حساس و سرنوشت‌ساز هفته‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در روزهای 27 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار کنند و این در حالیست که در صورت صعود نیز باید 2 دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها را هم به این فاصله زمانی افزود که در 2 تاریخ 2 16-17 و 23-24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.به عقیده سرمربی استقلال، بازیکنان ملی‌پوش این تیم به خاطر همین موضوع عزم سفر به قطر کرده‌اند تا پس از پایان لیگ قطر، دیگر دغدغه باشگاهی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به اردوی تیم ملی بپیوندند و جالب اینکه تیم‌هایی هم که بازیکنان استقلال در آن سوی آب به آن می‌پیوندند، خیلی تیم‌های مطرحی نیستند و علاوه بر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، حتی در رده‌های پایانی جدول برای ماندن در لیگ ستارگان دست و پا می‌زنند. (از جمله ام‌صلال، تیم پژمان منتظری که در قعر جدول قرار داشت)

امسال تیم‌های قطری السد و الریان کار را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند و الجیش و لخویا هم از پلی‌آف کار را آغاز می‌کنند و استقلالی‌ها دقیقا تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که در این رقابت‌ها حضور ندارند تا پس از سپری کردن نیم‌فصلی فوتبالی در قطر، به راحتی روانه اردوی تیم ملی شوند.

البته سرمربی استقلال که این روزها استاد کُد دادن شده است، چند روز پیش یک کد دیگر هم به خبرنگاران و هواداران داده بود: «برخی حاضرند با مربی تیم ملی مشورت کنند اما با مربی باشگاهی هرگز» و این یعنی اینکه به عقیده قلعه‌نویی، شاید پای کادرفنی تیم ملی هم در میان است تا با توصیه‌های آنها، ملی‌پوشان استقلالی به تیم‌هایی بروند که پس از پایان مسابقاتش، خبری از آسیا نباشد تا به سرعت برق و باد باشگاه خود را به مقصد اردوی تیم ملی برای آماده ‌سازی حضور در جام جهانی ترک کنند.

فارغ از همه این حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها و شائبه‌هایی که وجود دارد، حالا مثلث ملی‌پوشان استقلالی یعنی جباری، نکونام(پیشنهاد تیم کویتی هم موجود است) و منتظری در قطر توپ می‌زنند (شاید خیلی‌ها جباری را به این ماجرا بی‌ربط بدانند اما هنوز به خوبی به یاد داریم که هشت شاکی هم از یک قدمی بازگشت به استقلال، مسیرش را به سمت قطر کج کرد و رفت) و این استقلال است که هر روز خالی‌ و خالی‌تر از ستاره می‌شود و مشخص نیست در صورت ادامه این داستان آیا تا پایان فصل، سایر ملی‌پوشان دیگر این تیم از جمله تیموریان، حیدری، بیک‌زاده، صادقی و ... همچنان پیراهن آبی را بر تن خواهند داشت تا در روزهایی که استقلال خیلی از دومین عنوان قهرمانی پیاپی‌اش دور نیست این مهم را یک بار دیگر تجربه کنند یا اینکه آنها هم به بهانه‌ بندهای مختلف در قرارداد خود بار سفر را خواهند و بست، در این بین دیگر حضور پرقدرت استقلال در آسیا هم بماند که دیگر با خاموشی این ستاره‌ها چیزی شبیه به یک رویا خواهد بود.


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921014000964خیانت به استقلال وقتی اتفاق افتاد که یک عده خاص به جباری پیشنهاد دادند تا در تیم رده هفتمی لیگ قطر بازی کند اما به استقلال قلعه نویی برنگردد تا بتواند در اردوی آماده سازی تیم ملی شرکت کند که البته مصدومیت بدموقع در لیگ قطر باعث خط خوردن اسم مجتبی جباری از لیست تیم ملی در آن موقع شد

http://www.varzesh3.com/news/1023629کسانیکه حاج علی و رسولی نژاد رو از استقلال دور کردند و بودجه استقلال رو به بهانه خصوصی سازی دروغین قطع کردند و افشارزاده رو جایگزینش کردند فقط بخشی از دستهای پشت پرده بودند

خصوصی سازی چی شد ؟ وقتی ترامپ اومد آقایون بنفش رو خصوصی سازی کرد ... ادامه دارد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920919000838

http://isna.ir/fa/news/92092516932

http://www.varzesh3.com/news/1032683مصاحبه مشاور لاریجانی لنگی که قلعه نویی رو تا سر حد استعدادیاب های لالیگا بالا برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921015000097لاریجانی تنها نماینده مجلسی بود که در اینستاگرامش گذشت هادی نوروزی 30 ساله رو تسلیت گفت

هادی نوروزی ملی پوش عزیز همه ما بود اما اگر تسلیت برای هادی عزیز بخاطر این بود که هادی نوروزی جوان بود پس مهرداد اولادی رو چرا تسلیت نگفت ؟ چون مهرداد بخاطر بازگشت به تیم ملی کیروش ، پیراهن تاج آسیا رو به تن کرد ؟

چرا در فیسبوکش درگذشت ناصرخان رو تسلیت نگفت ؟ چرا ناصرخان باید رد صلاحیت می شد اما رییس صدا سیما تایید صلاحیت شد ؟ اگه ناصرخان رجل سیاسی محسوب نمیشه لاریجانی با کدوم سابقه رجل سیاسی محسوب میشه ؟ چرا برای مراسم تشییع پیکر منصورخان حاضر نشد ؟

چرا به مشاورش نمیگه برای همیشه ساکت باشه ؟ 5 هزار دلار جریمه رو کی باید بده ؟ رییس آقای مشاور بیاد جواب بده . چرا حتی وقتی که منصوریان بازی رو می برد باز هم از منصوریان انتقاد می کرد ؟گفتی : چشمان ناصرخان

چشم خودت مشکل داره چرا به چشمان ناصرخان ایرادی می گیری ؟نهم شهریور 93 بصیرت با کجا مصاحبه کرد ؟ یا متن مصاحبه رو کاملا تغییر دادی یا چنین مصاحبه ای وجود نداره که اگر وجود داشت حداقل در فضای مجازی قابل رویت بود


یکی از اتهاماتی که قلعه نویی با توجه به اون توانست حکم 6 ماه توقیف خبر ورزشی رو بگیره همین اخبار دروغ بود که در نهایت بعد از اینکه سردبیر خبر ورزشی تعداد زیادی از روزنامه نگاران استقلالی رو واسطه کرد قلعه نویی به حرمت دوستان مشترکش با سردبیر خبر ورزشی و خانواده های پرسنل خبر ورزشی از شکایت خودش صرف نظر کرد

البته دلیل اصلی توقیف 6 ماهه خبر ورزشی همون تهمتی بود که خبر ورزشی در رابطه با ابوبکر کبه به قلعه نویی زد

http://jahannews.com/fa/doc/news/424304/

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/22/1128206/


گفتی : امیر قلعه نوعی در استادیوم آزادی از دست دادن با یک جانباز شیمیایی خودداری کرده است

یک دروغ دیگه . یا مدرک بیار یا دروغ نگو


درباره پسر قلعه نویی : هر کسی که با ماشینی که توی خیابون بوده عکس بگیره یعنی پشت فرمان آن ماشین نشسته ؟ یک نوجوون دوست داره هر طوری که دلش بخواهد با ماشینش در خیابون عکس بگیره و ادای رانندگی رو در بیاره


درباره تیم ملی : لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 30 نفره رو به فیفا فرستاد اما لیست 23 نفره رو 21 ماه می یعنی بعد از پایان لالیگا اعلام می کنه و تا قبل از اون هیچ اسمی افشا نشده

تو که فرق ارسال لیست با اعلام عمومی لیست رو نمی دونی ساکت باش

الان لیست اسامی 23 نفره بازیکنان اسپانیا برای جام جهانی اعلام شد ؟

https://www.tarafdari.com/node/974075گفتی دیگر هواداران هیچ تیمی به سراغ قلعه نویی نمی آیند تا سرمربی فصل بعدشان شود

پیشنهاد می کنم اخبار خبرگزاریهای آذربایجان و اصفهان و خوزستان رو با دقت بخونی


تو که انقدر ادعای روزنامه نگاری حرفه ای بودنت میشه به من بگو در 3 سال اول حضور قلعه نویی در استقلال مقاله یا نقدی علیه قلعه نویی با امضای خودت نوشتی ؟؟ سندی داری که ثابت کنی اون مقاله مال خودته ؟ از اسم و امضای بقیه استفاده نکنی ها . آرشیو مطبوعات فقط در دسترس تو و کیارش نیست خانم اسکرین شات . راستی سال 84 دقیقا چند ساله بودی ؟ کاملا جدی میگم . یک دانش آموز 15 ساله که کارش در مطبوعات رو با ویر استاری شروع کرددر پایان باید بگم بترس از اون روزی که برانکو جایگزین کیروش و علی دایی جایگزین برانکو بشه . هنوز هم فکر می کنی دولتی که به کیروش 2 میلیون دلار معادل 15 میلیارد تومان در سال حقوق میده به سراغ مربی ایرانی میاد تا از هزینه های دولت کم بشه ؟


توهم کیروش و تو و بقیه کیروشی پورها پایان ندارد


آقای امیرپور یا طبابابیی یا نامدار یا هر کس دیگه چرا کامنت منو منتشر نکردید ؟ ایمیلی که بخوای هفته به هفته چک کنی به درد نمیخوره . یه آیدی تلگرامی واتساپی بده . یا حداقل یه بخشی از سایت بذار برای انتقادات و پاسخگویی به انتقادات تا بدونیم اونجا یه نفر جوابمونو میده . هیچ کس هم غیر امیرپور توانایی حذف انتقاداتو نداشته باشه و امیرپور هم در طول روز یک بار این بخش رو چک کنه تا همکارانش که مسئول تایید نظرات هستن نتونن سر خود آتش به اختیار بشن
۸
مرتضی سلطان
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
آی اسپورت ایمیل منو داره پس میتونه با من تماس بگیره..
بگو طرفدارای پرسپولیس چه بلایی سرت آوردن شاید من بتونم جبرانش کنم
هرچند با این مطلبت که میخوای کیروش استقلالی نشون بدی و از آبیها یارگیری کنی نشون میده تو همونی که به علی کزیمی نسبت دادی..
ح........ده..
حرف حساب
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
خانم اشکریز این آخرین باریه که جواب میدم و همچنین آخرین باریه که مطالب آدم بی انصاف و بی وجدانی مثل شما رو نگاه میکنم اصلا! نمیدونم چه حکمتیه که همه کیروش پرستها دروغگو و بی انصاف هستند!؟ این حجم از حمله به برانکو فقط برای اینکه طبق اخلاق حرفه ایش در برابر باشگاهش مسئوله - مثل کیروش - درست نیست! شما دارید با اطلاعات غلط ذهن خوانندگان ناآگاه رو مشوش میکنید! درست مثل کیروش که گفت: برانکو طارمی و رامین رو بیرون انداخت! یا من پول پک رو دادم!!!! آره ولی برانکو آنها رو به همان دلیلی بیرون کرد که کیروش رحمتی و عقیلی را. پس چرا برخورد دوگانه؟؟ شما گفتید بندی در قرارداد برانکو هست که ....! اولا این بند کجاست و کو سند و مدرکش؟ ثانیا اگر هم باشد چه اشکالی دارد؟ مربیی ذکر کرده اگر بعد از اتمام سرمربی فعلی تیم ملی فدراسیون خواست بتونم باهاشون مذاکره کنم! این عین اخلاق حرفه ایه! همون اخلاقی که لوپتگی به خاطر عدم مراعاتش از تیم ملی اسپانیا کنار گذاشته شد! همین دو نکته برای بی منطقی و تعصب بیجای شما کیروش پرستها و اوج عقده و کینه تون از برانکو و البته پرسپولیس کفایت میکنه! اگر امثال شما نادان ها که هنوز نفهمیدید نباید اختلافی رو که داشت تموم میشد دوباره دامن زد وطن پرست هستید بذار ما (ب قول شما هواداران اندک پرسپولیس!) وطن فروش بمونیم! شیرینی برد تیم ملی رو اول شخص کیروش، دوم اون کیروشی پور ناعادل و سوم شما قلم بدست های مزدور به کام مردم تلخ کردید و اثراتش رو در میدان های بعدی میبینید! جایی که باز نیاز به همدلی داریم و اینبار این رفتارها مانع میشوند! خانم اشکریز، ما هم فراموش نخواهیم کرد!!
aa
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
بیخیال بابا
ایشون دیگه رکتومش زده بیرون نمیفهمه چی میگه
مجبوره این هارو بنویسه که خرج عملشو جور کنه
پیام
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
قلم فروش هایی مثل تو بهتره دهنشون رو ببندن. کی روش دلال با پول هایی که به امثال تو داده، باعث شده الان ازش دفاع کنید. ولی بدونید که بزودی دوران کی روش و کی روش پرست ها به سر خواهد اومد.
این دفعه دیگه طرفدارهای پرسپولیس (هم طرفدارهایی که فدراسیون به کی روش گفته باهاش طرف نشه. چون حریفشون نمی شه) نمی ذارن این دلال و طرفدارهاش قد علم کنن!
فرزاد مهریار
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۶
ما وطن فروشیم و با وطن تو و تیم ملی تو و اربابان تو هم کوچک ترین کاری نداریم . حیف از اون همه اشکهایی که دیشب برای تیم میلی کی‌روش ریختم .
در ضمن ، آی کیویی کمی پایین تر از جلبک می خواهد که تشخیص دهد که مراد از جمله «فرزند من در تیم ملی ایران شغلی ندارد» کنایه به کیست...!
شما هم در حد و اندازه ای نیستید که حدود آزادی بیان رو مشخص کنید .مطابق آیین نامه صدا و سیما کسی که از تریبون عمومی رسانه ملی تهمت زده باید دو برابر وقت در اختیارش قرار داده بشه تا پاسخگوی تهمت های زده شده باشه ‌. شقایق اشک ریز کوچک تر از آن است که قانون داخلی کشور را منکر شود
حمید
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
کیروش عملا بیشتر به خودش ضربه زد تا برانکو. از لحن تدافعی همین توئیت اشکریز مشخصه حتی طرفداراش هم این مصاحبه رو منطقی نمی دونن.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۴۴
فوری : رسانه روباه پیر ، رسانه ملکه بریتانیا ، بنیاد جاسوسی انگلیس خبیث هم از برانگوه دلالویچ خائن دلقک ، (رقاصه و عروس سرخ پوش اعراب) حمایت کرد . تا سندی باشد بر اینکه این فرد خائن و کثیف مستقیما از بریتانیا دستور می گیرد و مانند گروهک تروریستی لنگ و هواداران وطن فروشش کنیز اسرائیل و سعودی و وهابیت است .
ایرانیان وطن پرست عامل بی بی سی را بشناسید و او را به سزای خباثت هایش برسانید
همچنین ما ایرانیان مومن و انقلابی و ولایی با تمسک به فرمایشات ولی امر مسلمین جهان ، مقام عظمای ولایت ، حضرت امام خامنه ای از تیم ملی و سرمربی آن کی‌روش لنگی کش کبیر حمایت کرده و خواهان اقدام عاجغ دستگاه قضایی در اجرای حد الهی اعدام برای مفسدین فی الارض و محاربان و دشمنان ولایت هستیم
امید
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
شقی وارد می شود و اراجیف کیروش را منطق می داند خخخخخخخ
بی طرف
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
یک توئیت کاملا از روی کینه و عصبانیت نسبت به برانکو و هواداران پرسپولیس البته نه اون کی روش نه امثال تو در حدی نیستن که برانکو بخواد جواب هر ادم بی سرپایی رو بده.راستی در مورد بازی با سیرالئون و قرارداد الشپورت و اردو با منتخب دبی راستی چرا نه خودش جرئت حرف زدن داره و نه کارمندان رسانه ایش حرفی برای گفتن ندارن؟
امیر
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
منتظر این شبه مقاله بودم.
اول اینکه برانکو نیازی به ظاهرسازی نداره. دوما هوادارانن پرسپولیس هرگز پشت برانکو رو خالی نمی کنه. در روزهای آینده خواهید دید.
سهیل
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
قلم ساعتی خطی چند؟!
توجیه صحبت های کیروش اینقدر نابخردانه هستش که خنده داره،وقتی افرادی مثل شمارو میبینم که انسان هارو مثل بت و بدون منطق و گاها از روی لجبازی با بقیه میپرستند ایمان میارم چرا مملکت ما هیچوقت روی آزادی رو نمیبینه چون مردم دوست دارن اینطوری که الان هست باشند.
نباید اینو بگم ولی بهترین دفاع از کیروش الان اینه هیچی نگید تا برانکو یه چیزی بگه و بعدش مثل چی بیوفتید روش و بزنیدش !
امیر
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۶
در ضمن به قول نویسنده شفر که پسر خوبی بود و از تیم دفاع کرد. چرا کیروش به شفر هم تیکه انداخت؟ واقعیت اینه بعضی آدم ها مثل کیروش بدون دشمن نمی تونن ادامه حیات بدن.
محسن
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
کی روشی که هر سال قهرمانی تیمهارو تبریک می گفت مگه تو این دوسال به برانکو تبریک گفت که الان شما میگی برانکو باید تبریک بگه ؟
بعدش منظورتون از نمایش غرور انگیز 270 دقیقه دفاع 11 نفره و فوتبال بزن زیرشه ؟
من که شخصاً خجالت کشیدم وقتی آمار 80 به 20 تو بازی با مراکش و 82 به 18 تو بازی اسپانیا رو رو صفحه تلویزیون دیدم
با یه گل بخودی و یه پنالتی مسخره و باد آورده 4 امتیاز گرفتیم
تو بازی مراکشو بردیم که تو نیمه دوم یه شوت هم به سمت دروازه حریف نزدیم
عبدالله
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۰
خانم اشک ریز
البته شما هم با این مطلبت آتش بیار معرکه شدی
قضیه این این است که کیروش نباید در این شرایط خوشحالی مردم را خراب میکرد .
او می توانست یکی دود هفته دیگه در یک جو آرام در برنامه 90 شرکت کند و از کارشکنی ها انتقاد کند. حتی به تغبیر خودت از کارشکنی های برانکو ، قلعه نویی و کرانچار
اما الان با این مطلب داری بجای انتقاد به رفتار کیروش
موضوع را به تفکیک هوادران پرسپولیس و استقلال تقسیم می کنی. و از هواداران استقلال می خواهی که چون رفتار شفر و کیروش خوب است شما وارد دعوای کیروش و برانکو نشوید.
من یکی که اگر مخاطب کیروش در این مصاحبه شفر هم بود یا حتی تارتار مربی پارس جنوبی و .......... باز هم همین انتقاد را به رفتار او داشتم
البته کیروش درهمین مصاحبه هم به شفر تیکه انداخت اونجا که گفت: من پسرم عضو کادر فنی ام نیست.
در هرصورت رفتار کیروش بخصوص در این شرایط شادی مردم از بازی مقابل اسپانیا و پرتقال اصلا خردمند نبود
بحث من دفاع از برانکو نیست
هرچند برانکو خیلی وقت است که کاری به کیروش ندارد. اما کیروش ظاهرا دوست دارد هرچندوقت یکبار چند نفر را مورد نوازش قرار دهد
2
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۱
سریع داره حمله کیروش به شفر رو هم ماستمالی میکنه که مثلا بگه کیروش منطقیه ولی یه مدت دیگه بگذره به اونم گیر میده . برانکو اهل شو بازی کردن نیست
00
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۳
اخه جلبک شفر چندوقته تو ایرانه که تو ادعا میکنی همکاری قلبی داره؟یه بار برای همیشه بیا بگو مشکلت با پرسپولیس چیه
aa
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
پرداخت نکردن هزینه های بیماری(شقاق) این نویسنده بعد از عملیات
و.ب
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
این حمله کیروش تو این مقطع زمانی که مردم خوشحال بودن اونقدر ناشیانه بود که فقط یه احمق مثل اشک ریز میتونه ازش دفاع کنه
110
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۸
مگه ادعا نداری جواب کیروش منطقیه پس چرا ارزو میکنی ادامه نداشته باشه؟درضمن غیرمحترم خودتی که خداییش کریمی خوب شناختت
....
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۲
از حمایت از تیم ملی پشیمون شدم . روسیاهی این حمایت های ناشیانه هم به صورت تو می مونه انشالله
حسین
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۲
درود بر شما ، عالی بود . متاسفانه برانکو بدنبال نیمکت تیم ملی بود و هست !
morad
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۰
اشکریز تو با مطالبت کیروش رو منفورتر از قبل میکنی.شماها وقتی میبینید برانکو آدم حسابتون نمیکنه و جوابتون رو نمیده بیش از پیش میسوزید.ولی خودمونیم اشکریز تو با هیچ کاری مثل قرار دادن خودت جلو پرسپولیس نمیتونستی انقد خودتو عرضه کنی و معروف بشی
ع ع ب
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
خانم اشک ریز تو از سلامت و تعادل روحی ، حسی ، عاطفی و هورمونی برخوردار نیستی و به نظرم افاضات و خزعبلاتت ذره ای ارزش نداره !! کسی که کیروش رو در حد خدا می دونه و می خواد کیروش پرست بشه قلم رو به لجن می کشه و اصلا ارزش نداره که یه سایت مثل آی اسپورت با همچین ناله های یک روانپریش اعتبار خودش رو از بین ببره ! فقط می تونم بگم تو این ناله های چندش آور شقایق اشک ریز یک کشش شدید هورمونی - عاطفی به سمت کیروش وجود داره که این نوشته هارو از سمت سوی فوتبالی خارج می کنه و وارد فازهای دیگه می شه !!! از آی اسپورت تقاضا دارم که اعتبار خودش رو قربانی هزیانهای عاطفی یه نویسنده زن نامتعادل درباره سرمربی ستیزه جو و کینه ای تیم ملی نکنه ...
م.
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۳
این اشک ریزه چقد کثیفه...چقدر؟ درد و بلای مهریزی با همه کری های چیپش بخوره تو سر این! این خیلی دیگه جاده خاکیه
کیسه
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۳۴
وطن فروش امثال تو هستن که برای کیروش به اسم تویت یه صفحه چرت مینویسی
shahab
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۲
اشکریز رو ول کنید، آی اسپرت چقدر بی صاحاب شده
مشروح 86
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
کی روش همیشه نگاه بالا به پایین نسبت به فوتبال ایران داره. خیلی راحت با یک دلال نشست و برخواست علنی داره و اگه کسی ازش انتقاد کنه میگه من اروپایی ام و شما ایرانیها چه مفهمید؟ 10 ماه از دوازده ماه سال تو مرخصیه و اگه کسی انتقاد کنه میگه شما حرفه ای هستین یا من؟ با باشگاهها تعامل نداره و اگه کسی انتقاد کنه میگه شما چه می فهیمد! هیچ وقت لیگ ایران رو نگاه نمیکنه و همیشه هم دنبال دشمن تراشیه. و چند عیب رفتاری دیگه هم داره که قابل دفاع نیستند. بله به لحاظ نتیجه کی روش خوب بوده ولی به لحاظ رفتاری اصلا
آرش6
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
برو دکتر بستری شو امین آباد
آرش
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
منطقی
۴
jabi
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۷
تو واقعا مشکل روانی داری.واقعا متاسفم واسه مسئولین این سایت.تا الان فکر میکردم جدای از رسانه های زرد و چیپ و با رویه خوب دارین پیش میرین.ولی از وقتی این روان پریش اینجا مطلب مینویسه در حد روزنامه دیواری های مهدکودک نزول کردین.دیگه حالمون بهم میخوره از دیدن اسم این سایت و این نویسنده احمق.
jabi
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۸
تو واقعا مشکل روانی داری.واقعا متاسفم واسه مسئولین این سایت.تا الان فکر میکردم جدای از رسانه های زرد و چیپ و با رویه خوب دارین پیش میرین.ولی از وقتی این روان پریش اینجا مطلب مینویسه در حد روزنامه دیواری های مهدکودک نزول کردین.دیگه حالمون بهم میخوره از دیدن اسم این سایت و این نویسنده احمق.
۸
سیاوش
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۹
درود بر ای اسپورت بی صاحاب که هر خاله ای توش مطلب میزاره
صدر
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۷
شاید سه بار تا حالا مطالبتو خوندم، هر بار مضخرف تر از قبل ،
خیلی بی سواد هم هستی اونجا که میگی جواب منطقی کیروش ....
کیروش جواب چی رو داد؟ اون داره حمله میکنه، حمله هم پاسخ داره
پس خفه شو
jabi
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۰
شخصیت و نجابت حلقه ی گمشده ی کیروش و دارو دستش هست. خانم بی شخصیت.برو مصاحبه ی مهدی رستم پور و ببین تا یاد بگیری چطور باید برخورد کنی با همچین موضوعاتی.هرچند مریضی شماها هاد تر از این حرفاست.
ارش توکل
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۸
خوشحالم که توی جوگیرترین وضعیت چند روز اخیر هم از این مردک موزامبیکی دفاع نکردم این آدم مریض که حتی تو کشور خودش هم کسی چشم دیدنش رو نداره خیلی زود ذات حقیر وکثیف خودش رو دوباره نشون داد قابل توجه بعضی از دوستان از جمله مارال وپرسپولیسی واقعی که هرچه ما گفتیم انگ وطن فروشی به ما زدن حالا دیدید این مردک با سه تا بازی اتوبوسی وتهوع آور چقدر جوگیر شد
amir
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۹
عمق کینه‌ی رسانه‌ی "آی کیروشی پور" از برانکو
برانکو: (قبل از جام جهانی در جواب کیروش) امیری از اینیستا هم آماده‌تر است!
در جام جهانی امیری یکی از باثبات‌ترین و بهترین بازیکنان تیم ملی بود.
در نظر سنجی "آی کیروشی پور" اما اسم "سردار آزمون"- غضنفر تیم- به عنوان بهترین بازیکن اومده اما اسم امیری نه!! در حالی کل افتخار تیم کیروش در لایی امیری و سیو پنالتی رونالدو توسط بیروانوند خلاصه می‌شه و از قضا سوتی‌های تیم ملی هم در دفع ناقص رضاییان که منجر به گل اسپانیا شد و خراب کردن موقعیت گل طارمی که باعث حذف تیم ملی شد.
به نظر مشخصه دیگه که چه کسی دنبال سم پاشی و منافع شخصیه و چه کسی دلایل درست خودش رو داره
خخخ
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۵۳
مگه تو کاروزندگی نداری ؟؟؟؟
دوباره اومدی توی ای اسپورت!!!!
۱
مصطفی
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۶
خب خاله شقایق برو اینستاگرام عشق موزامبیکیت ببین چه حالی داریم بهش میدیم توکه با کل‌تیم ملی ‌‌‌‌در ارتباطی بهش بگو که کی‌روش خط قرمز مارو رد کرده حالا‌خواهد دید که با بد‌کسی طرف شده
jabi
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۱۴
اين متن بجورايي حرف دل ما ومنتقدهاي كيروش هست
ارزش داره يكبار خونده بشه


شریک شادیتان نمیشویم!
چیزی که در صفحات هواداری و صفحات شخصی به وفور مشاهده میکنم، تمسخر منتقدانِ كيروش توسط افراد مختلف (فوتبالى و غير فوتبالى) هستش.
انگار كه ما در كشور ديگرى به دنيا آمده ايم يا وطنمان را فروخته ايم و آرزوى سرافكندگى كشورمان را داريم.
از آنجايى كه بنده سالهاست منتقد كيروش و شيوه ى بازى تيم ملى بوده ام و هستم ذكر چند نكته را ضرورى ميدانم!
يك) اتفاقا "ما" خيلى بيشتر از اكثر شما دغدغه ى وطن و كشورمان را داريم وگرنه مثل شما موزيك شيش و هشت ميگذاشتيم و "قر" ميداديم و بر طبل بى عارى مى كوبيديم. ما دغدغه ى آينده ى فوتبالمان را داريم، چرا كه ميدانيم با اين شيوه ى بازى در دراز مدت، حرفى براى گفتن نخواهيم داشت. (حتى در آسيا)
دو) اتفاقا ما عاشق تيم ملى كشورمان هستيم و براى همين حرص ميخوريم، ما حرص ميخوريم چون با چشماى خودمان مى بينيم كه ظرفيت و پتانسيل بسيار بالاترى از چيزى كه الان مى بينيم در تك تك بچه ها و كل فوتبال ما وجود دارد، ما حرص ميخوريم چون فرصت ماجراجويى را از دست داديم، ما حرص ميخوريم چون مى توانستيم بهتر از اين باشيم.
اى واى!
گفتم مى توانستيم و همه ى ترس من از همين بود كه يك روز، هشتگِ ما "مى توانيم" تبديل به "ما مى توانستيم" بشود.
همه ى ما سالهاى سال افسوس خواهيم خورد كه "ما مى توانستيم" اسپانياى مغرور را به زانو در بياوريم، حملات جسته گريخته ى ايران روى دروازه ى اسپانيا نشان داد كه اگر ميخواستيم، مى توانستيم!
سه) كافر همه را به كيش خود پندارد!
اينگونه القا مى كنيد كه ما نشسته ايم و دعا ميكنيم كه تيم ملى ببازد و الان هم خوشحاليم از باخت!
ما تيم ملى نچسب دايى و قلعه نويى را هم دوست داشتيم، چه برسد به اين تيم و اين همه ستاره، مگر ميشود تيمى كه اميرى و جهانبخش و كريم را دارد دوست نداشت؟! نقد مى نويسيم چون رسالت ما اين است، اما در خلوت خودمان بيشتر از شما گلويمان را براى تيم ملى پاره مى كنيم.
چهار) اتفاقا منتقدينِ شيوه ى بازى تيم ملى و كيروش، فوتبالى تر از هوادارن ايشان هستند، چرا كه در ايام جام جهانى كسانى كه فوتبالى نيستن و هيچ سر رشته اى ندارند هم از تيم ملى حمايت ميكنند، پس ما حق خودمان مى دانيم كه نقد كنيم و بنويسيم. از آن طايفه ى رفقاى حزب باد هم نيستيم كه تا تقى به توقى ميخوره جبهه عوض كنيم! خير ما منتقد شيوه ى بازى تيم ملى و شخصيت كيروش بوديم و هستيم و اگر روش كار تغيير نكند باز هم منتقد خواهيم بود.
پنج) نقد اصلى ما از شخص كيروش و رفتار چاله ميدونى ايشان و دلاليهاى ايشان و دشمنيهاى ايشان با برانكو و پرسپوليس و كريمى و هواداران پرسپوليس و البته شيوه ى بازى چرك تيم ايشان ميباشد.
شش) عزا گرفته ايد كه مبادا در شادى شما شريك شويم، نگران نباشيد چون اصولا ما دليلى براى شادى نمى بينيم، دو بازى (١٨٠ دقيقه) كلا دو ضربه داخل چارچوب داشته ايم، يعنى چيزى وسط فاجعه! غير از ٢٠ دقيقه مقابل اسپانيا كه آبرومندانه بازى كرديم در ساير دقايق اين دو بازى مورد تمسخر برنامه هاى فوتبالى و كارشناسان مطرح قرار گرفته ايم.
هفت) عادل فردوسى پور:
"من به آمار بازى كارى ندارم، كارى ندارم آمار مالكيت و آمار پاسها چقدر بوده است، همين كه دلاورانه بازى كرديم كافى است"
ببخشيد كه ما خامِ حرفهاى چهارتا كارشناس پيزورى و شيتيل بگير و البته شومن اعظم جناب فردوسى پور نميشويم و با دو تا اى جونم و ما چقدر خوبيم ذوق مرگ نميشويم! اتفاقا ما به آمار كار داريم، همان آمارى كه شما دهن خيليا را (من جمله قلعه نويى) باهاش صاف كرديد!
هشت) نقش جناب كيروش در آمادگى اميرى و بيرانوند و ابراهيمى و حسينى و چشمى چه بوده است؟ آيا غير از اين است كه اينها در ليگ ما زير نظر برانكو و شفر به اين حد از آمادگى رسيده اند و روانه ى تيم ملى شده اند؟ همان ليگى كه تمريناتش و ميزان آمادگى بازيكنانش به سخره گرفته ميشد! آيا وقت عذرخواهى فرا نرسيده است؟ آيا فراموش كرده ايد زمانى كه برانكو ادعا كرد اميرى از بازيكنان رئال و بارسا آماده تر است چه مطالبى نوشتيد و چه آيتمهايى ساختيد؟
متاسفانه يا خوشبختانه ما حافظه ى خيلى خوبى داريم!
نه) تيمى كه جهانبخش دارد، اميرى دارد، كريم و قدوس دارد، روى نيمكت دژاگه و گوچى و كلى ستاره دارد، تيمى كه حداقل يك تيم ملى در حد جام جهانى را تهران جا گذاشت و رفت، تيمى كه هفتمين مربى گرانقيمت دنيا را دارد، تيمى كه بهترين امكانات تاريخ فوتبال ايران را دارد، والله كه بايد بهتر و جسورتر از اين حرفها باشد، خيلى هنر ميخواهد كه يك مربى نتواند از قابليتهاى جهانبخش و قدوس و حتى انصاريفر استفاده كند!
ده) عذر خواهى ميكنم كه در اين ٩ بند فراموش كردم كه ١٨٠ دقيقه ١٠ نفره بازى كرديم، خليل آزمون با اون پيامك كذايى به برانكو، موسيو كيروش را بدجورى نمك گير كرده است
عمله یاب
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶
کیروش از سر فوتبال ایران خیلی خیلی زیاده. فوتبال ایران یعنی علی پروین که میاد میگه ما در بهترین حالت اگر با مراکش مساوی کنیم و با اختلاف دو سه گل از پرتفال و اسپانیا ببازیم کارمون رو انجام دادیم و راضیم،
با این طرز تفکر فوتبال ایران اداره میشه. وقتی برانکو میگه اگر من 90 روز بازیکن هام رو بدم کیروش رونالدو تحویل بگیرم قبوله نمیاد ببینه که تیم کیروش با 28 روز تمرین رونالدو رو چنان در قوطی کرد که به خطا کردن و وقت کشی افتاده بود.
متاسفانه پرسپولیسی های هوادار پرفسور و علی کریمی و استقلالی های هوادار رحمتی یا باید مثل علی دایی واقعیت رو قبول کنن که کیروش باسواد ترین مربی در ایرانه. و بهش اعتماد کنن. یا با همین مسخره بازی ها دنبال تساوی ناعادلانه جلوی عراق و سوریه به جنگ تیمی برن که از بیرانوند تا چشمی رو زیر سنگین ترین حملات قرار بدن.
مضحکه که علی کریمی که 7 تا ماشین مختلف و کلی املاک داره به جای تبریک و حمایت تیم ملی پست های چالش نخریدن ماشین و طلا میذاره. یا به قول خودش میزاره.
خوشحالم که انقدر احمق نشدم هنوز
۷ ۱
آرش
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۵۸
برای اثبات اوسکولی تو همین خط بسه:
مضحکه که علی کریمی که 7 تا ماشین مختلف و کلی املاک داره به جای تبریک و حمایت تیم ملی پست های چالش نخریدن ماشین و طلا میذاره یا به قول خودش میزاره.
خداوکیلی این دو خط بالا داره شاخه جدیدی از عرفان مدنظر کاستاندا رو ارائه میده، با ربط کامل باد فتق به هیپوتالاموس و در انتها گرفتن یک ایراد علمی در مورد (گزاردن یا گذاردن؟ مساله این است) کل جامعه علمی جهان رو از ابتدای عصر دایناسورها تا نفخ صور اول در بهت و حیرت فرو برد.
چه خوش گفت افسانه پاکذات (ربطی به آقای پاکذات و موسسه علمیشون که دیروز به بررسی کوانتوم و پیچ و مهره و آچار فرانسه و آینه کاو و کوژ و فردوسی پور و گل عزیز بوهدوز پرداخت ندارن)
که رحمت بر آن تربت پاک باد:
هله دان دان دان هله یدان برات میخونم
از نخلای سبز آبادان برات میخونم
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۴۱
فوری : رسانه روباه پیر ، رسانه ملکه بریتانیا ، بنیاد جاسوسی انگلیس خبیث هم از برانگوه دلالویچ خائن دلقک ، (رقاصه و عروس سرخ پوش اعراب) حمایت کرد . تا سندی باشد بر اینکه این فرد خائن و کثیف مستقیما از بریتانیا دستور می گیرد و مانند گروهک تروریستی لنگ و هواداران وطن فروشش کنیز اسرائیل و سعودی و وهابیت است .
ایرانیان وطن پرست عامل بی بی سی را بشناسید و او را به سزای خباثت هایش برسانید
همچنین ما ایرانیان مومن و انقلابی و ولایی با تمسک به فرمایشات ولی امر مسلمین جهان ، مقام عظمای ولایت ، حضرت امام خامنه ای از تیم ملی و سرمربی آن کی‌روش لنگی کش کبیر حمایت کرده و خواهان اقدام عاجغ دستگاه قضایی در اجرای حد الهی اعدام برای مفسدین فی الارض و محاربان و دشمنان ولایت هستیم
سامان پرسپولیسی
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۵۷
شفر پشت اسطوره های استقلال قایم نشد. چون اصن اسقلال اسطوره نداره
مهدی
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
حرفهای کیروش اثبات کرد :
1- رضائیان و طارمی به خاطر کیروش شروع بحران سازی در پرسپولیس کردند
2- کیروش ثابت کرد حرفهای حضوریش در برنامه نود در رابطه امید ابراهیمی، وحید امیری، سیدجلای، وریا غفوری ... همه چرت و پرت بود و شخصا مجبور شد از ابراهیمی و امیری به جای شجاعی و دژاگه، قدوس استفاده کند
3- کیروش ثابت کرد حافظه خوبی هم ندارد، چون نگفت سباستین و قراداد های مشکوک حاصل چه پیوند عاطفی میان ایندو است؟
4-کیروش یادش رفته طارمی و رضائیان و امیری وبیرانوند و حتی سیدجلال و کامیابی نیا محصول آماده سازی
در نهایت باید گفت کیروش مربی فوق العادی ایست ولی شخصیت او دچار ضعف بزرگ است و کینه ورزی و حس انتقام او همواره آماده دشمن سازی برای اوست
مسعود
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۳
خانم اشک ریز کیروش انسانه مقدس خو نیست الان موقع مصاحبه نبود میتونست بیاد یه جلسه با مربیها بزاره رو در رو بگه من میترسم ای آقا 4 سال دیگه نامزد ریس جمهوری بشه
۶
محمد
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۶
برات متاسفم
حتی در حد یه بچه 4 ساله احترام بلد نیستی
حتی اینقدر آدم بی ارزش و خود فروخته ای هستی که ارزش نداری برات تایپ کنم
در جهالت خودت بمون !
یوسف
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۸
احتمالا منظورش از پسر در کادر فنی شفر که نبوده؟چرا مطالبتون به شدت رنگیه؟ کوبیدن هودارای پرسپولیس و بالعکس...دیگه اینا توئیت نیست طومار هواداریه...
جواد
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۳
عقده هات در مورد پرسپولیس تمامی ندارد.
مقاله هات در مورد کریمی رو یادمون نرفته
طرفداری هات از استقلال یادمون نرفته
نمیشه اسم تو رو خبرنگار بی طرف گذاشت
متاسفم برای همچین خبرنگارهایی
a
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۳
کیروش بی اخلاق ترین مربیه که حتی تو پرتغالم ازش کسی خوشش نمیاد بجز شما خانوم خودفروخته
faramarz
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
چرا فرافکنی میکنی و مثل همیشه از کیروش حمایت میکنی این مرتیکه ی مغرور چه جذابیتی برات داره مگه غیر این بود که بازیکن های داخلی ستاره های تیم ملی بودن؟؟؟سردار آزمون چندتا شوت زد ب طرف دروازه؟منهای پورعلی گنجی و عزت اللهی شما امیری بیرانوند ابراهیمی حسینی رو نیدی همونهایی که استاد کیروش میگفت جلوی اسگانیا نمیتونن بازی کنن دیدی یه سر و گردن از سوگولی های کیروش بالاتر بودن و جالبتر ک همون موقع هم برانکو گفته بود اینا بهترینن حالا که کیروش ریده با چیشبینی هاش تو یکی نمیخاد گهش رو بخوری
شهروند
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
کیسه کشای محترم بازی نخورن کروش با قرمز آبی کردن هواداراش داره اشتباه میکنه به زودی ممکنه تعارض بین کروش و شفر هم پیش بیاد این آقا درسته که تیممون تو جام جهانی خوب بود ولی باید جایگاهش رو متوجه باشه این رفتار اصلا درست نیست
۴
ولی
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۶
اینجاست که باید گفت شقی آقزووا اوستوروم
ایمون زائد
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
باز به برانکو که حرفش رو میزنه و دفاع میکنه از حق تیم

اون شفر که خودش رو کشته برای کیروش، میره باهاش جلسه میزاره، کلی تعریف و تمجید میکنه، لباس تیم ملی ایران رو میپوشه موقع بازی تیم ملی، صبح تا شب از ترس کیروش به انواع سازش میرقصه

آخرش که چی؟

وریا غفوری بهترین بازیکن تیمش رو کیروش میندازه بیرون سر لجبازی که چرا دفاع راست بازی نکردی تو استقلال، جرات نداره یک کلمه چیزی بگه بهش، اونوقت بازیکنایی که تو تیمشون فیکس هم نیستن رو میبره جام جهانی

یا سر همین مصاحبه که یه تیکه درشت انداخته بهش که من پسرم رو نمیارم تیمم

برانکو هر چی باشه، اونقدر مرد بوده که از این دستمال کشی ها راه نندازه برا کیروش. همه پرسپولیسیا هم پشتشن. حرفشم حق بوده. اون کیروش جونت بود هوچیگری راه انداخته بود که بازیکنای تیم های داخلی در حد جام جهانی نیستن. برانکو هم جواب حرفای ابلهانه اون رو داده. امیری و بیرانوند آماده نبود یا سردار آزمون و حاج صفی و شجاعی؟؟؟؟؟؟؟


شما هم خانم اشکریز به همراه شفر ادامه بدید دستمال کشی رو برای کیروش جونتون

اونم هر چند وقت یه بار یه لایک قشنگ میده بهتون مزد زحماتتون :))))))


YES
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
مشکل برانکو اینه که نقش بازی نمیکنه یه دوجین شال تو کمدش نداره که وقت نیاز یکی رو بندازه گردن و شو اجرا کنه. افراد لمپنی مثل کیروش و همین اشک ریز وقتی یه ادم مأخوذ به حیا میبینن بهش حمله میکنن. جواب این اشک ریز رو کریمی خوب داد طوری که اشک ریز تا سه روز گیج میزد
REAL
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
تو همچین شرایطی که مردم شاد بودن تلخ کردن کام مردم از یه بیشعوری مثل کیروش برمیاد و حمایت از اون از یکی بیشعورتر از خودش مثل اشک ریز.
قبل از رفتن به روسیه مصاحبه کرد کسی جوابش رو به خاطر تیم ملی نداد ولی الان با چه استدلالی هنوز به ایران برنگشته داره نفرت پراکنی میکنه؟
در اخر اخه زن تو چقدر ذلیل و بدبختی نگاه کن بین همکارانت فقط تویی که داری گریبان چاک میدی چون رفتار اینبار کیروش از یه ادم سالم برنمیاد
عمار كلايي
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
نميدونم چرا تماما و گوش و چشم بسته تمامي كارها و حرفها و رفتار عشق ازلي و ابديت كي روش رو توجيه ميكني؟پيرهن عثمان اينجا ميزنه بيرون كه فوري ميچرخي سمت طرفداراي استقلال كه عزيز دلم با شماها نبوده ها.درصورتي كه كيروش مستقيم به شفر هم تيكه شو انداخت (استفاده از پسر در كادر فني).چه لزومي داشت الان اين حرفها جز سوار بر موج نتايج نسبتا خوب تيم ملي؟چرا يه فوتبال ساده رو با همه چي قاطي ميكنين؟يه ورزش و يه بازي دوست داشتني و سادست و ميشه طرفدارش بود و ازش لذت برد اما چنان سينه چاكانه از تمام رفتار اين مرد دفاع ميكنين كه آدم نخواد هم نميتونه فكر بدي نكنه!چرا از كيروش نميپرسي چرا دژاگه رو برد تو جام؟به كي روش چه ربطي داره باشگاه پرسپوليس چه بازيكنايي رو ميخره؟مگه اينهمه جوش نميزد بازيكناي داخلي و در اختيارم بذاريد تا كولاك كنم و سطحشونو برسونم به لژيونرا؟پس چرا بهترين بازيكنامون بازيكناي داخلي بودن؟اون جهانبخش سوگلي و سردار و شجاعي چكار كردن؟اينجور مواقع شما دنبال صورت سه تيغ استادي و لبخند هاي تلخ صورتش و اين واقعيت ها رو كه دقيقا مثل زهر و سم ميمونه رو نميبيني
bb
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
چه داستانی است که شما تریبون دارید و هرچه دلتان بخواهد یاوه میگویید...ما طرفداران پرسپولیس تمام قد پشت مرد جنتلمن کروات هستیم .. نه کی روش که کلا ادب و اخلاق ازش سری نمیزنه
bb
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
چه داستانی است که شما تریبون دارید و هرچه دلتان بخواهد یاوه میگویید...ما طرفداران پرسپولیس تمام قد پشت مرد جنتلمن کروات هستیم .. نه کی روش که کلا ادب و اخلاق ازش سری نمیزنه
۵
امیر
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
فقط یه سوال:
اینکه تو قرارداد برانکو این بند که اگه تیم ملی خواست بتونه بره رو از کجا دراوردید؟؟؟؟
sasa
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
فقط می تونم بگم لایق همون حرفهایی هستی که به مردم میزنی، شرم کن حیا کن، بی شرم و بی حیا، تلاش و جانفشانی و غیرت بچه های این مملکت رو پای کی روش ننویسید رسانه ای های بی شرم و حیا
sirvan.f
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
کارلوس میثاقیان فقط دنبال دعواست!یه مرتیکه ی عقده ای!یه آشغال کم ظرفیت!یه منفور حسود!
چیزی که برانکو با چهارسال به دست آورد رو تو این هفت سال تو خواب هم نتونسته ببینه و طبیعیه که فشار به بعضی از نواحی بدنش من جمله نشیمنگاه وارد میشه!داره میسوزه این بیچاره
فکر میکرد با صعود به مرحله ی بعد از برانکو پیشی میگیره اما ضایع شد و فشار بهش اومد

حسابی داره میسوزه این بدبخت عقده ای انگل اجتماع
محمد یوسفی
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
فقط این را میتونم بگم شقایق که دوست ندارم خانم هم به تو بگم لطفا دهنت را ببند از حدت گذشتی خیلی بی سوادی و بی منطق
mehrdad
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
برو بمیر بدبخت عقده ای قلم فروش - هرچی علی کریمی و برانکو گفتن از حق بود- همین تیم ملی ستاره هاش امیری و ابراهیمی بیرانوند و حسینی بودن که اقای کی روش میگفت حتی نمیتونن با رونالدو بپرن - چی شد پس چرا اینجاها رو سانسور کردید - چرا اقای کی روش در به لژونرهاش بازی نداد حتی قد یه بازی کامل - چرا نمیگید برای چی اشکان و گوچی پس دعوت کرد وقتی نیمکت نشین میخاست. ها

دو تا بازی کردیم اونم نه فقط ما تمام تیم های بزرگ گروه های دیگه هم همین شرایط رو داشتن جلو تیم های ضعیف تر- مگر نه اینکه برزیل جلو کاستاریکا کم اورده بود نمیتونست گل بزنه زورکی اخر بازی زد- المان جلو سوئد - ژاپنی که دو بازی 4 امتیاز از گروهش اورده هیچی نیست- کلا ماست شما فقط شیرینه بقیه ماست ترش و مونده دارن - در ضمن یادت باشه ما پرسولیسیا و استقلالیا اکثرا عاشق فوتبالیم - چه باشگاهی چه ملی - حاضر نیستیم یکی رو خراب کنیم برا اون یکی هر کدوم باید جای خودش باشه - نه اینکه اول لیگ اقا برنامه بریزه اونم ته دلش بخواد تیم ها اسیا نتیجه نگیرن و وقتی تیم ها دارن برا لیگ قهرمانان تلاش میکنن بگه اینا نرن بالا تیم ملی بره اردو -- این حرفاش خیلی منطقیه از نظر شما - یا کورید یا خودتون رو زدید به کوری - یا اینکه جیره خار اقایون هستید قلمتون رو برا اونا میجرخونید - تیم های باشگاهی ما کلی درامدهاشون رو محروم هستن ته درامدزایی اگر بذارن اگر بذارن همین اسیا و فروش بازیکن به خارجه اونم اگر بتونن - بعد اینم نمیخان باشه - خیلی خوبه که انتقاد برانکو از کی روش بده و زشته و توهینه بعد تهمت های کی روش به برانکو همه عین صداقت - یه کلام ختم کلام تیم ملی هرچقدر برای ما مهمه باشگاهمون هم مهمه - این پنبه رو از تو گوشتون بیرون کنید که باشگاهمون رو ول کنیم ما هر دو مورد رو دوست داریم ولی بر اساس عقل - هیچ کدوم نباید ضربه بخورن برنامه داده شده بوده اقای کی روش اول لیگ کور بود نمیدونست این پرسپولیس با این پتانسیل از گروهش تو اسیا صعود میکنه نمیدونست بازی های بیشتری داره نمیدونست نمیشه درست نیست انصاف نیست منطقی نیست که تیم های باشگاهیمون از حقشون بگذرن که تیم ملی 2 هفته بیشتر بره اردو اخرشم همه اون دعوتیا رد بشن همون 25 نفر اول برن جام جهانی
abbas
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
واقعا تاسف خوردم این متن رو خوندم. کاملاْ احساسی و بدون کوچکترین منطقی نوشته شده.
آماده ترین بازیکنان تیم ملی ایران تو جام جهانی از دل لیگی بودن که کارلوس بهش اعتقاد آنچنانی نداشت. به عملکرد تیم ملی در جام جهانی به خود می بالیم اما حاضر نیستیم کارلوس و مربیان اسمی تر کوچکترین بی احترامی به شعور هواداران واقعی فوتبال ایران کنن. عملکرد خوب پرسپولیس و استقلال در آسیا و همچنین نتایج خوب تیم ملی در جام جهانی نشون داد که برنامه آماده سازی قبلی کارلوس، به باشگاه های پرطرفدار ضزبه ی جبران ناپذیری می زد و ممکن بود عملکرد تیم ملی در جام جهانی را هم تحت تاثیر خود قرار بده.
بنظرم از هیچ کس از جمله کارلوس عزیز که خیلی دوسش دارم بت نسازیم و نقاط مثبت و منفی ش را در کنار هم قرار بدیم و هرچی گفت نگیم حتما درسته و مخالفان عقایدش رو کاملاً سیاه ببینیم.
به امید چنین روزی
mehrdad
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
یه چنتا چیز دیگه یادم رفت - اندر احوالات ما و شما همین بس که لایک ها رو زیر متن ها ببینیم - وقتی زیر پست های مخالفین خرف های شما 300 400 تا لایک هست و زیر پست موافقینتون 30 40 تا - ما در کل امیدواریم تیم ملی نتیجه بگیره اسیا - چون هم مردم ساعت هایی میتونن شاد باشن هم باشگاه ها منتفع میشن و بازار فروش بازیکنانمون شاید رونق بیشتری بگیره که به سود همه هست - اما به شخصه میگم این تیم ملی بازم اسیا نتیجه نمیگیره ببینید کی گفتم - شما دارید تمام زورتون رو میزنید که 2022 کی روش باشه فدراسیون رو زور بیارید که الا بلا باید تا 2022 ببندن با کی روشتون تا شما هم نون بخورید - اما همه میدونن این پولی که به کی روش داره داده میشه برا این نتایج زیاده از سرشم زیاده - چه فرقی میکنه مربی 2 میلیون بگیره مثل کی روش یا مربی کره - حذف از گروه هر دو حالت اتفاق اتفاده ولی حداقل کره ای ها کمتر هزینه کردن - تازه فوتبالشون اونقدر با برنامه تره که همه جوره از ما جلوتر هستن همه جوری حالا الان شما فقط میتونید بگید ما تو گروهمون 4 امتیاز اوردیم اونا 0 امتیاز ولی تهش اونا کلی لژونر داشتن و خواهند داشت ولی ما برا فروش 4 تا بازیکن و یه کم درامد کلی باید تلاش کنیم
آزاد
چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
بازهم متنی سرشار ایرادات نگارشی و بدون اسلوب مورد نیاز در مقاله نویسی . تلاش برای جلب توجه به این صورت واقعا شرم آوره .
امیدیار
پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۵۲
خواهشا فقط یکبار این متنو بخونید با واقعیات آشنا بشید و اگر مثالی خلاف واقع بود پاسخ دهید.
1- نکته اول اینکه انتقاد ها خیلی بیشتر از تحسینها بوده نسبت به سبک بازی ایران طبق نظر کارشناسهای خارجی حالا اینکه ما فقط خوبارو گوش میکنیم یه بحث دیگس.
2- - کیروش مربی خوبیه هیچ شکی نیست اما فوق العاده آدم دمدمی مزاج پرخاشگر و بیماریه که مدام توهم توطئه داره.
3- اینکه با این پول میشد مربی به مراتب بهتر استخدام کرد و استفاده های بهتری کرد کما اینکه کشورهایی مثل ما بعد از استخدام مربی بزرگ درکنار تیم اصلی وفلسفه بازی به فوتبال پایه،لیگ و... کمک میشه اتفاقی که با بودن کیروش عملا اجرا نشده-
4- اونایی که فکر میکنن حمایت از تیم ملی یعنی دفاع و حمایت کورکورانه از کیروش رو کاری نداشته باشید چون درهمین سطح از فوتبال میدونن
5- دوستان عزیز استقلالی که غش کردن سمت آقای هوچی گر بدونید توپخونه تهمت و بی اخلاقی کیروش سمت تیمشون برمیگرده شک نکنن
6- -آقایون فدایی کیروش چرا کیروش مدام با دستیاراش به مشکل میخوره از کریمی و نکونام بگیر تا ....
7- اینکه یه مربی باشگاهی برادرشو که اتفاقا مدرک مربیگری معتبری داره بعنوان دستیار بیاره کجاش اشتباست؟
8- سباستین که بود ؟ چه کرد ؟ اشکریز جواب بدهد
9- -لیگ منظم کیفیت پیدا میکنه و لیگ با کیفیت بازیکن با کیفیت اتفاقی که بواسطه کیروش در لیگ برتر کمتر اتفاق افتاد وقفه های 40-50 روزه لیگ که یادتون نرفته انشالا به لطف مربیانی مثل برانکو ،شفر،دایی،قلعه نویی و...لیگ کیفیتشو حفظ کرده
10- کیروش بارها کیفیت لیگ ایرانو زیرسوال برده مثال :فراوان
11- اینکه بازیکن زیر23 سال بهش بازی نرسه طبیعی هستش اونم در تیمهای بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس مگه استقلال سپاهان ذوب آهن و ... به تمام بازیکنای جوونشون بازی دادن؟ کما اینکه همتی سابقه بازی تو لیگ کاناداروداره
12- تمام بازیکنای خارجی که به ایران اومدن مگه عالی بودن فقط اوکراینی ها بد بودن؟اگربنا به تهمت باشه به شفر هم بگیم دلال چون بوبانی که همه میدونستن مصدوم رو با قراردادی 1ساله و نیم خرید.درضمن همون پریموف تو بازگشتش به لیگ اوکراین بسیار خوب کارکرد
13- زمانی که داد کیروش از کیفیت آل اشپورت دراومدچیشد که با گرفتن پول از همین آل اشپورت تعریف کرد
14- درگیری ایفمارک سرچه بود؟ایفمارک معتبرترین مرکز پزشکیه که زیر نظر فیفاس و ملی پوشان هم ازش استفاده میکردند تا زمانی که افاضلی و کیروش ب مشکل خوردن و کیروش درخواست عجیب استراحت دادن باشگاه ها به ملی پوشان و مطرح کرد برانکو هم طبق اصول حرفه ای فوتبال از بازیکنانش خواست تست پزشکی بدن که داد کیروش به هوا رفت.باور نکردنیه نه ؟بله جناب کیروش همینقدر منفعت طلبه اینکه کی روش در کشور خودش منفوره ریشه در اخلاق این شخص داره .از روزی که به ایران اومده ببینید با چندنفر درگیر شده وهمشون از طرف کیروش و طرفداراش وطن فروش و اختلال گر نامیده شدن
15- این توهم که برانکو چشم به نیمکت تیم ملی دوخته حاصل اطلاعات غلط اطرافیان کیروش و شکاک بودن کیروشه نطفه این جریان هم از ملاقات برانکو و طاهری با گودرزی وزیر وقت بود که این دیدار و دیدارهای اینچنینی پیرامون مسائل دیگس مثل تمام جلساتی که وزیر یا رئیس فدراسیون با سایر تیمها برگزار میکنه
16- برانکو قراردادشو با پرسپولیس تمدید کرده و پیشنهاد تیم ملی ازبکستان و یه کشور دیگرو بدلیل علاقه به کار تو باشگاه ردکرده و کیروش دوستان واسه بی منطق نبودن توهم کیروش پرده از بند خیالی تو قرارداد برانکو برمیدارن
17- یادمون نره اولین صعود به جام جهانی بدون استرسو با برانکو تجربه کردیم
18- یادمون نره که بهترین رتبه تو رنکینگ فیفارو که15ام بودرو با برانکو تجربه کردیم
19- واسه کسایی که اطلاعات ندارن یا سنشون قد نمیده یاداوری کنم که اون زمان لیگ وتعطیل نمیکردن واسه اردوهای بلندمدت.2006 تیم تو بدترین شرایط رفت دایی بختیاری زاده و گلمحمدی 15 روز قبل از شروع جام به تیم ملی پیوستند بخاطر بازی تشریفاتی صبا تو لیگ قهرمانان،دایی 37 ساله مهدوی کیا کریمی و هاشمیان مصدوم بودن و چندتا از بازیکنا از آمادگی به دوربودن
20- یادتونه تیم 2006 چجوری بدرقه کردیم ؟ با حاشیه فراوان --اون روزی که علی ابادی و احمدی نژاد رفتن تمرین تیم و بعد از تمرین خواستار نشستن یک ایرانی بعنوان سرمربی در جام جهانی شدن کارشکنی های علی آبادی در حق تیم و اختلافات عمیق بین علی آبادی و دادکان،پیش از بازی با مکزیک همه فهمیدن که بعد از جام نه دادکانی هست نه برانکویی و جو تیم متشنج شد توقعاتی عجیبی که داشتیم تیمو زمین زد یادتونه طلب 7 امتیاز میکردیم بردن مکزیک و آنگولا و تساوی با پرتغال.جو شدید علیه دایی براه افتاده بود، میگن چرا بداوی و کاملی مفردو امثالهم برد اولا که اون 7 تا بازیکن که فولادی بودن قهرمان لیگ شده بودن دو هسته اصلی تیمی که قهرمانی بوسان و بدست آوردن و سوما با همینا جام جهانی رسیدیم و جام ملتها با بدشانسی تو پنالتی باختیم و سوم شدیم.چرا میرزاپورو برد ؟ به این دلیل که دروازه بان ششدانگی نداشتیم فوتبالیا یادشونه سالهایی که فوتبال ایران خالی از دروازه بان مطمئن بود و اصلا بهمین دلیل ممنوعیت جذب دروازه بان خارجی و تو لیگ اجرا کردن
21- چرا بعد جام به ایران برنگشت برانکو؟چون قبل از اتمام بازیها اخراج شده بود و همینطور دکتر دادکان.چرا با الاتفاق به ایران سفرنکرد؟چون مالیات قراردادش که طبق قرارداد بعهده فدراسیون بود پرداخت نشده بود و اگر میومد ممنوع الخروج میشد کما اینکه وقتی برای مربیگری پرسپولیس وارد شد اولین اقدام تسویه مالیاتش بود.
برانکو سالهای بیشتری نسبت به کیروش تو ایران بوده ولی هیچوقت با استفاده از قدرت،احساسات هوادارن و ... به کسی تهمت نزده و دنبال حواشی نبوده سابقه این دومربی کاملا گویای همه چیز هست
۲
علی
پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
مگه کیروش به پرسپولیس تبریک قهرمانی گفت که الان برانکو بخواد به کیروش خسته نباشید بگه؟؟؟برانکو واقعیت رو گفت "بازیکنای لیگ خیلی بهتر از لژیونرا بودن" ، خودمونم اینو خوب میدونیم...الان هممون توو جو این بازیا هستیم یه مقدار واقع بین باشیم ما تو جام ملتها هم نمیتونیم قهرمان بشیم و حذف میسیم مثل 4سال پیش که گفتیم کیروش بمونه قهرمان جام ملتها میشیم ولی ما فوتبال بازی نمیکنیم ما فقط دفاع میکنیم...کره حذف شد ولی فوتبال بازی کرد استرالیا حذف شد ولی فوتبال بازی کرد ، ژاپن هم که تکلیفش معلومه...
مهرداد
پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۳
مردمی متوقع،متوهم و ناسپاس
شایستگی بزرگ بودن را ندارند
سردار که رفت،امیدوارم کیروش هم برود تا نظریه پردازان ما به آن بزرگی رویایی خویش برسند.
یوهان کرایف
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
همکاری کیروش و شفر خیلی محرمانه اس طوری که کیروش به شوخی میگه من پسرم و تو کادر فنی و تمرینات نمیارم!!!!!!!!
یوهان کرایف
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
همکاری کیروش و شفر خیلی محرمانه اس طوری که کیروش به شوخی میگه من پسرم و تو کادر فنی و تمرینات نمیارم!!!!!!!!
یوهان کرایف
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
همکاری کیروش و شفر خیلی محرمانه اس طوری که کیروش به شوخی میگه من پسرم و تو کادر فنی و تمرینات نمیارم!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر