فهرست
دردسر شیرین برانکو: بازیکن تحمیلی
دردسر شیرین برانکو: بازیکن تحمیلی

دردسر شیرین برانکو: بازیکن تحمیلی

آی اسپورت – بعد از سه پاس گل برای پرسپولیس و یک پاس با پیراهن تیم ملی، رامین رضاییان امروز اولین گل فصلش را به سیاه جامگان زد. بازیکنی که امروز هم مثل خیلی از بازی‌های قبل، قرار نبود در ترکیب پرسپولیس باشد اما بخاطر ضعف انصاری به ترکیب تیم اضافه شد و با یک گل تماشایی، اهمیت حضورش در ترکیب پرسپولیس را نشان داد.

رامین رضاییان، این فصل تحمیلی‌ترین بازیکن به ترکیب اصلی پرسپولیس است. بازیکنی که برانکو بعد از رفتن و برگشتنش از ترکیه او را نمی‌خواست اما توسط مدیران باشگاه تحمیل شد. برانکو، رضاییان را نیمکت نشین کرد اما این بار رامین با نمایشش در زمین خودش را به سرمربی تیم تحمیل کرده است.

دو پاس گل سه امتیازی مقابل صنعت نفت و ماشین‌سازی، برانکو را مجبور کرد رضاییان را به ترکیب اصلی تیمش اضافه کند. رامین مقابل پدیده هم پاس گل داد اما یک باخت به ذوب آهن کافی بود تا برانکو امروز دوباره تصمیم به نیمکت نشین کردن او بگیرد. کمتر از دو ساعت پیش از بازی انصاری ضعف کرد تا رضاییان دوباره به ترکیب اصلی برسد و گل بزند. حالا کنار گذاشتن رضاییان، برای برانکو سخت‌تر هم شده است. این بار، هیچ دست پشت پرده‌ای در کار نیست و رضاییان، با آمارش به برانکو تحمیل می‌شود. بازیکنی که از 6 بازی آخر پرسپولیس، در 4 بازی گل زده یا پاس گل داده است.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2016-12-23 16:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رحمان
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۷
خوشحالم که برنامه ریزی خیابانی و رفقا برای نکبت دار کردن بازی برای پرسپولیس، منجر به ایجاد روز نکبت بار برای خودش و رفقاش شد.
اگر افسیلونی از حقوق گزارشگری او متعلق به من هست که هست (پول بیت المال)، حرومش باشه
Mahdi
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
دوست عزیز من بازیو ندیدم چیکارکردن مگه؟
۱
موراتا
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
از بازیکنان امروز پرسپولیس سید جلال محسن مسلمان و رامین رضاییان تحمیلی هستند انعطاف برانکو حداقل اینجا خیلی به درد پرسپولیس خورده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر