فهرست
نارضایتی استقلالی‌ها؛ چرا رحمان و غلامپور؟
نارضایتی استقلالی‌ها؛ چرا رحمان و غلامپور؟

نارضایتی استقلالی‌ها؛ چرا رحمان و غلامپور؟

آی اسپورت - با مطرح شدن نام رحمان رضایی به‌عنوان دستیار استراماچونی، انتقادات تازه‌ای پیرامون این انتخاب شکل گرفته است. رحمان رضایی که در سال‌های پایانی قرارداد خود پیراهن پرسپولیس را برتن کرد، از نظر هواداران افراطی استقلال نباید در کادرفنی استقلال کار کند. اعتراض هوادارن استقلال در فضای مجازی از دیشب شروع شده و آن‌ها معتقدند باید از میان پیشکسوتان و بازیکنان تازه بازنشست شده استقلال، یکنفر به‌عنوان دستیار ایرانی استراماچونی انتخاب شود.

باشگاه استقلال با این استدلال که رحمان رضایی چند سال در ایتالیا بازی کرده و به زبان ایتالیایی و سبک کار مربیان این کشور آشنا است، این مربی را برای دستیاری استراماچونی انتخاب کرده است. زمانی که رحمان در پروجا بازی می‌کرد، استراماچونی در تیم‌های پایه باشگاه رم تازه فعالیت مربیگری خود را آغاز کرده بود. با در نظر گرفتن سابقه بازی رحمان رضایی در پروجا، مسینا و لیورنو ایتالیا، به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال در انتخاب دستیار سراغ بهترین گزینه موجود رفته است.

رحمان رضایی پس از بازنشستگی در کلاس‌های مختلف مربیگری در داخل و خارج از کشور شرکت کرد. او در تراکتورسازی تبریز مدتی دستیار امیر قلعه‌نویی بود و با فضای مربیگری در تیم‌های پرطرفدار آشناست.

البته دلیل اصلی اعتراض استقلالی‌ها به حضور رحمان رضایی تنها بازی کردن او برای پرسپولیس نیست، بلکه انتخاب بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه‌بان‌های استقلال اعتراض به انتخاب رحمان را تشدید کرده که چرا استقلال با این همه پیشکسوت و مربی باسابقه، سراغ دو گزینه رفته که یکی برای پرسپولیس بازی کرده و دیگری یار همیشگی علی دایی به شمار می‌رود.

درگیری علی دایی در بازی‌هایی که مقابل استقلال داشت، شادی‌های بی‌حد و اندازه غلامپور بعد از گل‌ها و پریدن روی سر دایی به مذاق استقلالی‌ها خوش نیامده تا به حضور او انتقاد وارد کنند. شاید اگر باشگاه استقلال تنها سراغ رحمان رضایی می‌رفت، انتقادی که به این انتخاب نبود، بلکه هوادارن از این تصمیم تعریف و تمجید هم می‌کردند.

باشگاه استقلال منتظر است تا با حضور استراماچونی در ایران، جلسه‌ای با حضور مربی ایتالیایی و دستیارانش برگزار کند. رحمان رضایی که در ۲۴ ساعت اخیر مورد انتقاد استقلالی‌ها قرار گرفته، به‌رغم بازی در پرسپولیس خودش را یک استقلالی می‌داند که توسط ناصر حجازی به فوتبال ایران معرفی شد.

 

  ۲  
آی اسپورت
2019-06-16 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارتور
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۰۴
رحمان رضایی یه آدم حسابیه.دلیل اگاهی به زبان،به علاوه تجربه موفق فوتبالی دلایل منطقی است.هوادار چس مغز را چه به این غلطا.یه مشت هوچی فوتبال نفهم،اسم خودشان را هوادار گذاشتند.رنگ هوادار هم فرقی نداره.یه جنسی هست به اسم فرهنگ هواداری.حالا حالاها باید گل لگد کنیم تا معنیش را عملا درک کنیم.مطمئن نیستم اما فکر کنم الکی پارس کردن،ربطی به فوتبال نداره.
تاج
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۴۳
ترکیب آقای اخراج و دستار پرسپولیسی !! چه شود ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر