فهرست
گربه سیاه‌های رئال در لیگ قهرمانان
گربه سیاه‌های رئال در لیگ قهرمانان

گربه سیاه‌های رئال در لیگ قهرمانان

آی اسپورت- دورتموند یکی از معدود تیم‌هایی است که رئال مادرید در خانه این تیم هرگز نتوانسته آن‌ها را شکست دهد. این دو تیم یک بار دیگر در دیدار روز اول از هفته دوم بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا باید در سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم بروند و این در حالی است که رئال در این ورزشگاه 3 بار تساوی کسب کرده و 3 بار شکست خورده است. در زیر اما به تیم‌های دیگری اشاره می‌کنیم که رئال در خانه آن‌ها ناکام بوده است.

یوونتوس

رئال مادرید هرگز در تورین یوونتوس را شکست نداده است. آمار آن‌ها در ایتالیا 5 شکست و یک مساوی بوده است. این بدترین رکورد بازی بیرون از خانه برای رئال در تاریخش در لیگ قهرمانان است.

دورتموند

این دو تیم 6 بار در سیگنال ایدونا پارک بازی کردند که سهم رئال در هیچ یک از این بازی‌ها برد نبوده است. در سال‌های اخیر در مجموع 3 مساوی و 3 شکست در این ورزشگاه به دست آمده است.

المپیاکوس

رئال مادرید 4 بار در آتن به مصاف المپیاکوس رفته است. هر بار بین دو تیم تفاوت قدرت بسیار زیاد بوده و تیم مادرید شانس اصلی برد بوده است. اما هرگز بردی به دست نیامده و آمار این بازی‌ها 3 مساوی و یک شکست است.

میلان

رئال مادرید هرگز در یک دیدار لیگ قهرمانان در سن سیرو میلان را شکست نداده است. رکورد تیم مادریدی در میلان ایتالیا در 3 بازی 2 مساوی و یک شکست است.

اسپارتاک مسکو

رئال مادرید در روسیه 2 بار به مصاف اسپارتاک مسکو در لیگ قهرمانان اروپا رفته است و بردی کسب نکرده است. جالب اینجاست که هر دو بار هم مقابل این تیم شکست خورده است.

اتلتیکومادرید

رئال مادرید هرگز در دربی‌های بیرون از خانه (در خانه اتلتیکو) مقابل اتلتیکومادرید برنده نبوده است. این دو تیم دو بار در ویسنته کالدرون با هم بازی کردند، یک بار بازی بدون گل مساوی شد و بار دوم تیم سفیدپوش 2 بر یک شکست خورد.

لاتزیو

لاتزیو دوبار در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیک شهر رم میزبان رئال مادرید بوده و هرگز مقابل این تیم شکست نخورده است. در هر دو بازی دو تیم در نهایت به تساوی رضایت دادند.

منچسترسیتی

در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید دو بار در ورزشگاه اتحاد مقابل منچستر سیتی قرار گرفته و این تیم هم یکی از تیم‌های شکست ناپذیر مقابل سفیدپوشان مادریدی بوده است. در دو بازی در خانه سیتی دو مساوی به دست آمده است.  

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-26 19:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر