فهرست
نقل قول های روز: سپاهان مدعی قهرمانی نبود
نقل قول های روز: سپاهان مدعی قهرمانی نبود

نقل قول های روز: سپاهان مدعی قهرمانی نبود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

 باعث افتخارم است که در سپاهان هستم. از این تیم بسیار شنیده‌ام و نایب قهرمانی در آسیا برای شناخت از این تیم کافی است و بازی‌هایی که در جام باشگاه‌های جهان انجام داده. امیدوارم بتوانم کمکی به سپاهان بکنم.

اولین صحبتهای ابراهیم عالمه دروازه بان جدید سپاهان

 ما گزینه قهرمانی در لیگ برتر نیستیم و از ابتدا هم نبودیم. اول فصل هم عنوان کرده بودم که قهرمانی در لیگ برتر نیاز به ثبات و برنامه ریزی دارد و این ثبات در حال حاضر ایجاد شده است و باید برنامه ریزی‌های لازم هم انجام شود تا تیم در یک حرکت رو به جلو به این منظور قدم بردارد. در حال حاضر ما فقط به دنبال کسب نتایج خوب و ارتقا رتبه تیم هستیم.

صحبتهای جالب سرمربی سپاهان درباره شرایط تیمش

سرمربی تیم ما رضا عنایتی است و او طی چند هفته گذشته به خوبی تیم را آماده کرده است، از اعضاء باشگاه مشکی‌پوشان که من و پسرم به عنوان مدیرعامل هستیم نیز هیچ‌کس با دست‌نشان به صورت رسمی یا غیررسمی صحبت نکرده است، ممکن است حالا این وسط یک نفر مثل هواداران ما حرفی به صورت غیررسمی با دست‌نشان داشته است اما این دلیل نمی‌شود که بخواهیم او را به مشهد بیاوریم.

واکنش مالک باشگاه مشکی پوشان به شایعه مذاکره با نادر دست نشان

من اصلا نگران حضور خود در الخور نیستم. یک بازیکن حرفه‌ای و با تجربه نباید نگران جدایی خود از یک تیم باشد چرا که برای او هر احتمالی وجود دارد. من تنها تلاش کردم که از بازی خود لذت ببرم و به دیگر مسائل فکر نکردم. یک بازیکن نمی‌تواند ماندن و یا جدایی خود را از یک تیم پیش‌بینی کند. او باید تنها روی حضور در زمین و اجرای دستورات مربی تمرکز کند و این چیزی که من در الخور انجام می دهم.

پاسخ سروش رفیعی به سئوالی درباره احتمال بازگشت به فوتبال ایران

۱    
آی اسپورت
2017-12-21 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر