فهرست
حسین هدایتی؛ مرد هزارچهره
حسین هدایتی؛ مرد هزارچهره

حسین هدایتی؛ مرد هزارچهره

آی اسپورت - خبر چند روز پیش منتشر شد اما ماجرا مربوط به یک ماه و نیم پیش است. یعنی زندانی شدن چندباره حسین هدایتی! گویا این بار قرار وثیقه‌ای سنگین‌تر از همیشه برای او صادر شده و ایشان که دستی بر کارهای خیر هم دارد و زندانی‌هایی را هم آزاد کرده، به دلیل عجز در تودیع وثیقه، نزدیک به یک ماه و نیم است که در زندان به سر می‌برد! ظاهرا دلیل بازداشت او معوقات بانکی به بانک سرمایه است که به حدود هزار میلیارد تومان می‌رسد و البته این فقط بخشی از بدهی‌های هدایتی است و چند بانک دیگر هم از او مطالبات وصول‌نشده سنگینی دارند. 

این سومین بار است که هدایتی بازداشت و زندانی می‌شود و معلوم نیست چند بار دیگر باید ماجرای بازداشت و زندانی شدن و آزاد شدن هدایتی را بشنویم و بخوانیم. مشخص نیست چرا یک بار برای همیشه تکلیف این پرونده برای همیشه مشخص نمی‌شود. اما از توضیحات وکیل هدایتی مشخص است که او اگر بتواند قرار وثیقه را تامین کند باز هم آزاد خواهد شد و احتمالا مدتی بعد دوباره باید خبر بازداشتش را بخوانیم و این دور باطل احتمالا ادامه خواهد داشت.

یکی از مسائلی که باعث می‌شود شبهاتی درباره حسین هدایتی و پرونده‌اش وجود داشته باشد سابقه او و روابط نزدیکش با افراد معروف و نهادهای بزرگ است. او در کنار هر کسی که فکرش را بکنید عکس انداخته است. عکس‌هایی حاکی از روابطی صمیمانه و دوستانه با آنها. از حسن روحانی بگیرید تا آدمهای معروف هنری و فوتبالی مثل علی پروین، علی کریمی، مهران مدیری، کارلوس کی‌روش، برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان تیم مورد علاقه‌اش یعنی پرسپولیس. از او تصاویری از حضور در هیات‌های مذهبی و در کنار مداحان معروف هم وجود دارد. هدایتی فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی هم انجام داده و همه این‌ها باعث شده تا او همچنان چهره‌ای مرموز و ناشناخته باشد. مشخص نیست او یک کلاهبردار بزرگ بانکی است یا یک خیّر مدرسه‌ساز که آزاد کردن زندانی یکی از تفریحات و فعالیت‌های مورد علاقه اوست. احتمالا همین چهره‎‌های مختلف و متناقضی که از او در اذهان عمومی وجود دارد باعث شده که تصمیم‌گیری برای او توسط نهادهای قضایی و امنیتی سخت شود. با این حساب اصلا بعید نیست که همین امروز و فردا او برای بار چندم آزاد شود و دوباره شروع به کارهای خیر کند و مدتی بعد برای بار چندم بازداشت و زندانی شود.

سازندگی

۱۲ ۷  
آی اسپورت
2018-07-17 19:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
sirvan.f
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
اوه اوه!چقدر اومده و رفته و ضامن جور کرده تا اینقدر وام گرفته.
۰
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
همشون با رانت زنده هستن اسپانسر و تیم ارتجاع سرخ و سیاه همیشه مورد حمایت بودن و به رانت حکومت عادت دارن ولی این بازی بزودی عوض خواهد شد
بابک
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
اسطوره استیل آذین و سلطان ایموجی چرا در مورد این اقا هیچ وقت افشاگری نکرده
گل گفتی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
لایک
۹
آرش6
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
هدایتی یک شیاده -اون از جایگاه پرسپولیس میخواست سو استفاده کنه و کرد تا هزینه بازداشت خودش رو بالاببره
جو زده نباشیم
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۷
منتظر کمپین اسطوره ی ایموجی هستیم تا مردم رو بشورونه علیه بازداشت رفیق شفیقش
ملوانی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
" با این حساب اصلا بعید نیست که همین امروز و فردا او برای بار چندم آزاد شود و دوباره شروع به کارهای خیر کند و مدتی بعد برای بار چندم بازداشت و زندانی شود."
این جملات موضع نویسنده رو در قبال این بدهکار کلان بانکی مشخص می کنه . انگار که این بنده خدا همش در حال کار خیره و زندان بردنش باعث میشه نتونه به کار خیر کردنش ادامه بده با کدوم پول ؟ یا بهتره بگیم با چند درصد از پولهای کلانی که گرفته و پس نداده ؟ جناب نویسنده مردم رو چی فرض کردی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر