فهرست
شوخی روز؛ استقلال از نقل و انتقالات محروم است؟
شوخی روز؛ استقلال از نقل و انتقالات محروم است؟

شوخی روز؛ استقلال از نقل و انتقالات محروم است؟

آی اسپورت – با گذشت یک هفته از پایان فرصت نقل و انتقالات، استقلال هنوز هیچ بازیکن جدیدی جذب نکرده است. در عوض یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده، حسن بیت‌سعید و مجتبی جباری از این تیم جدا شده‌اند. مدیران استقلال با چند بازیکن خارجی مذاکره کرده‌اند اما در نهایت و به دلایل مختلف و بعضا باورنکردنی، هیچیک به استقلال نپیوسته‌اند. همین اتفاق باعث شده تا شوخی‎هایی در فضای مجازی درباره ناکامی استقلال در بازار نقل و انتقالات صورت بگیرد. کمرنگ بودن حضور این تیم در بازار باعث شده تا بعضی کاربران به شوخی مدعی محروم بودن این تیم از حضور در پنجره نقل و انتقالات شوند. البته همین که استقلال در نیم‌فصل دوم نام محسن کریمی و بهنام برزای را به فهرست خود اضافه کرده نشان می‌دهد که این ادعاها واقعیت ندارد اما عدم توانایی مدیران این باشگاه در جذب حتی یک بازیکن جدید باعث شده تا چنین شوخی‌هایی در فضای مجازی دیده شود.  

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-01-23 14:57:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
بابا شما چرا نمیفهمین؟ خمارین خمار، به فتل بگین جنس توپ ببنده به نافتون توهم بزنین برین عالم بالا، اونجا شوالیه ترقه با شمشیر اکس‌کالیبورش میاد پندار خمارلو رو جر میده و حکومت پلید پرسپولیسیان رو منقرض، تاج رو به سر میذاره و الفرهاد بن مجید آل ترقه رو رییس شوالیه‌های میزگرد میکنه، عدل و داد رو هم تو کمپ حجازی راه میندازه، همه بازیکنای لیگ رو هم میخره تا شما دیگه راضی باشین که کسی نمونده تو بازار و دیگه توهم نزنین (بالاخره مصرفتون بالاست، برای سلامتتون مضره)
۷ ۱
عمر خربین
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
شما چیز جان قرصاتو سر وقت بخور
00
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
اینا مهاجم میخوان که درحال حاضر تو ایران یه مهاجم خوب که ازاد باشه نیست نمونه خارجی هم میشه همین حورالعینی که کشوندنش تهران حالا معلوم شده مصدومه ! نکنه توقع دارین نیم فصل کریس رونالدو رو میاوردن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر