فهرست
سوژه روز؛ وقتی ترفند قلی زاده جواب نداد
سوژه روز؛ وقتی ترفند قلی زاده جواب نداد

سوژه روز؛ وقتی ترفند قلی زاده جواب نداد

آی اسپورت - خبرگزاری میزان به ترفند جالب علی قلی زاده برای قرار گرفتن در فهرست نهایی تیم ملی اشاره کرده. ترفندی که البته نتیجه ای نداشت و قلی زاده نمی تواند در جام جهانی بازی کند. میزان نوشته: ترفند قلی زاده که در نقل و انتقالات هم مشتریان زیادی از جمله سرخابی‌های پایتخت را داشت، حضور در یک تیم اروپایی بود تا بلکه از این طریق کی‌روش او را به جام جهانی ببرد. قلی‌زاده چند روز پیش و پس از کش‌وقوس‌های فراوان با عقد قراردادی به تیم فوتبال شارلوا بلژیک پیوست.کی روش در این سال‌ها نشان داده که به بازیکنان لژیونر اهمیت بیشتری نسبت به بازیکنان داخل لیگ ایران می‌دهد. شاید هم به همین دلیل بود که قلی‌زاده می‌خواست با رفتن به بلژیک ترفندی بزند و نامش را در بین بازیکنان تیم ملی ایران برای جام جهانی قرار دهد که این طور نشد.

  

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-06-06 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
majid
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
باید خودشو مصدوم میکرد و تا میتونست بد بازی میکرد! اگه بدون تیم هم میموند که دیگه عالی بود اونوقت حتما تو جام جهانی بازی میکرد
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
تنبیه شد به خاطر نرفتن به استقلال -

علیرضا
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
قرارداد بسته تا برای بعد جام جهانی بره ؛ در تمرینات و لیگ اونا که تمرین و بازی نداشته. تازه مگه کاوه رضایی تونست. اصلا مگه قراره همه لژیونرها هم این شانس رو پیدا کنند. فرض کنید 100 لژوینر داشته باشیم مگه میشه چنین اقدامی؟
بهزاد
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
این مطلب طنز بود کنایی بود یا جدی بود؟ شما مربی تیمو یه موجود کم هوش و بی‌خرد مثل مربیای ایرانی فرض کردید که مثه بچه های دو ساله فقط قرار داد داشتن با یه تیم خارجی براش ملاک باشه؟ به این آقای غفوری و دوستانش بفرمایید وطن فروشی و بی شرافتی شماها از یاد ما نخواهد رفت
شرم بر شما
امید
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
کیروش جان کلا فاز خاصی واسه بازیکن داره .. یعنی هر چی بنجل تر بهتر .. وقتی رامین رضایان و چشمی و دژاگه و عابدزاده رو دعوت کنی یعنی خوب میری به بنجل ترین بازیکنا نگاه میکنی تا دعوت کنی ..

فرقی هم نداره سرخابی یا خارج بازیکن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر