فهرست
برانکو: با ۸۰هزار تماشاگر «غیرممکن» وجود ندارد
برانکو: با ۸۰هزار تماشاگر «غیرممکن» وجود ندارد

برانکو: با ۸۰هزار تماشاگر «غیرممکن» وجود ندارد

آی اسپورت - پرسپولیس در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیماآنتلرز ژاپن شکست خورد تا کارش برای قهرمانی سخت و به اما و اگر کشیده شود. این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش هنوز به رسیدن به این قهرمانی امیدوار هستند، اما به هر حال همه‌چیز در زمین بازی مشخص خواهد شد. بازی برگشت روز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و سرخپوشان برنامه‌های ویژه‌ای برای این بازی و رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا دارند. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با برانکو را که همراه با تیمش در دبی و باشگاه ایرانیان مستقر است درخصوص آخرین وضعیت پرسپولیس می‌خوانید.

بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا تمام شد اما نتیجه‌ای که مدنظر شما بود به دست نیامد.

ما بازی خوبی انجام دادیم، به‌خصوص در نیمه اول صاحب توپ و میدان بودیم و فرصت گلزنی هم داشتیم، اما از آن استفاده نکردیم. فوتبال ورزش لحظه‌هاست و باید از هر لحظه استفاده کرد. همه دیدند که در نیمه اول ما موقعیتی به کاشیما ندادیم اما در نیمه دوم روی یک اشتباه دو گل خوردیم. داور هم البته اشتباهاتی داشت.

نظرتان درباره کیفیت کاشیما چیست؟

همیشه و در همه مصاحبه‌هایم گفته‌ام که این تیم بسیار خوب و با برنامه بازی می‌کند. ما از آنها شناخت داشتیم و راه‌های نفوذ و نقاط قوت کاشیما را بستیم. البته باید این پیروزی را به حریف‌مان، کاشیما تبریک بگویم ولی در عین حال نسبت به داوری که در این بازی انجام شد، ایراد داریم و این امر ناامیدکننده بود. داوری در این سطح باید بهترین تصمیمات را بگیرد اما ما شاهد بودیم که سوت‌های درستی در برخی صحنه‌ها زده نشد.

عنوان شده که گل دوم کاشیما آفساید بوده.

نمی‌خواهم ذهنم را روی این مسائل بگذارم. بازی رفت تمام شده و ما باید همه تمرکزمان را روی بازی برگشت بگذاریم. با این همه من به داوری بازی نقد دارم. یک کارت قرمز در اوایل بازی باید به حریف داده می‌شد و در یک صحنه دیگر هم موقعیت صددرصد با خطا از بازیکن ما گرفته شد. من عادت ندارم درباره داوری‌ها حرف بزنم، اما در بازی با کاشیما سوت‌های زیادی می‌توانست برای ما زده شود که این اتفاق نیفتاد. همه این موارد روی عملکرد تیم ما تاثیرگذار بود. نمی‌خواهم باخت را گردن داوران بیندازم، اما این اتفاقات روی ذهن و بدن بازیکنان اثر می‌گذارد.

درباره اخراج سیامک صحبتی ندارید؟

نه. بحث دراین‌باره بیهوده است. شاید داور سختگیرانه تصمیم گرفت.

می‌توانید در بازی برگشت نتیجه لازم را بگیرید؟

در بازی رفت کیفیت خودمان را نشان دادیم. موقعیت‌های خوبی به‌ویژه در ابتدای بازی به دست آوردیم که می‌توانست نتیجه را تغییر داده و حتی پیروزی را برای ما رقم بزند. با این حال با همه توان در بازی برگشت حاضر خواهیم شد تا ضمن کسب نتیجه لازم، دل هواداران‌مان را شاد کنیم و تقدیر خوبی از آنها انجام دهیم.

هواداران پرسپولیس عزم خودشان را برای بازی برگشت جزم کرده‌اند. روی حمایت آنها چقدر حساب کرده‌اید؟

در ورزشگاه آزادی 80 هزار نفر از ما حمایت می‌کنند و هیچ‌چیز غیرممکنی وجود ندارد. بازی خیلی سختی در پیش است اما ما همچنان می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم، پس از تلاش دست نمی‌کشیم. تا آخرین لحظه برای هدفی که داریم به اتفاق هواداران‌مان می‌جنگیم. قطعا هواداران ما روز خاطره‌انگیزی را ثبت می‌کنند. با حمایت آنها ما کارهای بزرگی کرده‌ایم و امیدوارم که این روند را ادامه دهیم.

 

فرهیختگان

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-06 10:00:00
نظر دهید

۱۰ نظر
ابوخالد،دوحه قطر
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
روزنامه استاد الدوحه قطر چاپ سه شنبه در باره بازی برگشت فینال در تهران نوشت؛ کاشیما تیمی نیست در تهران مقاومت کند وگل نخورد کاشیما در زمین خود هم تیم بهتری از پرسپولیس نبود فقط سه شوت بدست اورد, و دو گل زد انها در تهران شب سختی خواهند پرسپولیس تیمی نیست که درتهران گل نزند کاشیما از السد والدحیل ضعیف تر است ایرانی ها با حمایت صدهزار نفری در استادیوم ازادی کاشیما را شکست میدهند کاشیما مدافعان سطح بالایی ندارد و براحتی دفاعشون باز میشود در تهران اگر تمرکز بالایی نداشته باشند در همون چهل وپنج دقیقه اول گل می خووند پرسپولیس درتهران تیمی خطرناک وسراسر هجومی به میدان میاد و هزاران هوادار پرشور حمایتش میکند که دروفوتبال اسیا بی سابقه است انها پرهوادارترین تیم قاره هستند و براحتی وارزان اجازه نمی دهند که کاشیما در تهران جام را بالای سر ببرد انها تیمی نیستند که با خوردن دوگل ناامید بشوند در مقابل ااسد والدحیل هم عقب افتادند ولی به بازی برگشتند در فینال هم شانس قهرمانی زیادی دارندزدن دوگل در فوتبال نوین امروزی کار سختی نیست این تیم ایرانی می تواند به قهرمانی برسد. عدنان علی خمیس کارشناس فوتبال
۷
بهنام
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
پرسپوليس قهرمانه بدون شك. نيمه اول يدونه ميزنن نيمه دوم دو تا. اين تيم كم نمياره ...
۷
اراس
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۹
خداقوت. دم همه تون هم گرم. هفته اینده هر نتیجه رقم بخوره ما به این تیم افتخار میکنیم.
۸ ۱
....
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
خوبه که از همین حالا فهمیدین باختین.
۱
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
‌بهمن ماه ۲ سال پیش و ۴۸ ‌ساعت قبل از بازی استقلال و السد، برخلاف مقررات Afc بازی تیم حکومتی با تراکتور را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند!

تخلفی که از سوی سازمان لیگ انجام شد اما جریمه‌اش را استقلال پرداخت کرد!!

حالا که همین شرایط بصورت معکوس اتفاق افتاده، استقلال را مجبور می‌کنند در ورزشگاه تختی به مصاف پدیده برود!

یعنی وقتی برای تیم حکومتی بود مقررات رو نقض کردند و جریمه‌اش را استقلال داد اما حالا که برعکس این قضیه اتفاق افتاده، می‌خواهند به اجبار این بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود!

دیدار رفت استقلال و پدیده باید تحت هر شرایطی در ورزشگاه آزادی برگزار شود، حتی اگر شده با تعویق به زمانی دیگر

اگر غیر از این انجام شود حامیان تیم حکومتی که در قضیه سوپرجام نیز نقاب از ذات پلیدشان برداشتند، سیلیِ محکمی از هواداران استقلال خواهند خورد
۸ ۳
کاج
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
بازی کیسه رو باید بندازن تو پارک
بازی با سایپا هم خودتون رو جر دادین تو ازادی چه غلطی کردین؟ سایپای ده نفره گذاشت درتون
برید تختی باز باختین تقصیر رو بندازین گردن زمین.
برای هزارمین بار هر ... که کانال های هواداری کیسه به خوردتون میدن نیا اینجا تکرار کن بچه جون
تو سوپرجام نقاب برداشتین اسگول؟ خخخخخ
فعلا که سیلی و فحش های هوادارای کیسه نصیب بازیکنانش شده. سرتمرین هم راه تون نمیدن بدبخت میرین خط میندازین رو ماشین هاشون
۴
کیسه کش پلشت
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
سیلی میخوای بزنی کیسه دوزاری؟؟؟
چشم تون روشن سوگلی های حکومت بازی تون با پدیده بدون دلیل لغو شد تا به وضعیت فلاکت بار کیسه رسیدگی بشه
۲
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۳
اولا ما هر چی باشیم از تیم ۹ نفره ۴ تا نخوردیم پسرم اینو همیشه یادت باشه:)
دوما پسر بابا کی با بزرگترش اینجوری حرف میزنه؟؟؟!!!
سوما باشه چرا ناراحت میشی اون گه ها رو گذاشتیم واسه خوده خودت اصلا غصه نخور خخخ بخورش
چهارم پسرم اسگول نیس اسکل خخخ یادم باشه باهات املا کار کنم
۴
گوزن نر
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
کروات دوزاری دیگه شانس و اقبال تموم شد.تو تهران هم میبازی.و در حضور صورت کش اومده تو و لنگیها جام رو تو ازادی میدن کاشیما.تو لیگ هم که بخاطر تیم مزخرف لنگ بازیها را تعطیل کردن اونجا هم بازیهای اصلیت که همش مونده رو گند میزنی تو دیگه دورت تمومه.
۵
.
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر