فهرست
کنفرانس صبا-سایپا/ امید به آینده
کنفرانس صبا-سایپا/ امید به آینده

کنفرانس صبا-سایپا/ امید به آینده

آی اسپورت - صمد مرفاوی که این روزها با صبا نتایج بهتری می گیرد در نشست خبری بعد از بازی با سایپا گفت: بازی سخت و مهمی برای هر دو تیم بود؛ با توجه به شرایط جدول سایپا به دنبال استفاده از شرایط میزبانی و کسب پیروزی بود ولی ما هم برای گرفتن امتیاز تلاش می‌کردیم؛ به دنبال برتری بودیم ولی نیمه اول را بد شروع کردیم و نتوانستیم عملکردی که می‌خواهیم را ارائه دهیم؛ در میانه زمین مشکل در حفظ توپ داشتیم و سایپا خوب توپ‌گیری می‌کرد و بازیکنان ما نتوانستند حملاتی ایجاد کنند. به دنبال بهتر کردن شرایط در مسابقات آینده هستیم و امیدواریم بتوانیم روند خوبی طی کنیم.

ناراحتی دهنوی از تعویض
مرفاوی در مورد تعویض دهنوی و ناراحتی او عنوان کرد: تعویض او فنی بود؛ دهنوی تمرکز خود را از دست داده بود، کارت هم داشت و به همین علت او را تعویض کردیم؛ ما فکر کردیم او از نظر روحی و فنی دچار افت شده و به همین دلیل او را تعویض کردیم تا میانه زمین را بگیریم که خدا را شکر جواب هم داد؛ دهنوی و تمام بازیکنان برای ما قابل احترام هستند و همه به دنبال کسب نتیجه هستیم؛ اینکه بخواهیم یک نفر را فدای تیم کنیم اینطور نیست ولی آقای دهنوی خودش هم قبول دارد روز خوبی نداشت.

فرکی: صبا برای یک امتیاز آمده بود

حسین فرکی سرمربی سایپا هم از عملکرد بازیکنانش راضی بود و البته باز هم اعتراف کرد که تیمش گلزن ندارد.

برد می‌خواستیم

به دنبال سه امتیاز بودیم اما این اتفاق نیفتاد. از عملکرد تیممان رضایت داریم؛ با پنج تغییر وارد بازی شدیم که چهار تغییر به دلیل مصدومیت و محرومیت‌ها بود. مهدی ترابی هم مدت‌ها بین ما نیست اما امیدوار هستیم زودتر به جمع ما اضافه شود؛ تصور نمی‌کردیم صبا امروز نمایش بسته‌ای برابر ما داشته باشد؛

گلزن نداریم
می‌توانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم اما با اینکه بازی‌سازی، مالکیت توپ و ... داشتیم و مصمم به پیروزی بودیم به این مهم نرسیدیم؛ نبود چهار، پنج بازیکن اصلی به ضرر ما شد البته جایگزین آنها نیز عملکرد خوبی داشتند؛ آقای صادقی نیز نمایش خوبی بعد از مدت‌ها حضور در ترکیب داشت و کارش را به خوبی انجام داد. چهار مسابقه سخت پیش رو داریم ولی باید از فرصت‌ها استفاده کنیم و نتیجه لازم را بگیریم؛ در فوتبال ایران بازیکنی که شم گلزنی بالایی داشته باشد هنوز نیست و فقط تیم ما با این مشکل مواجه نبوده است.

 

 

 

     
آی اسپورت
2017-02-17 18:53:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر