فهرست
ابهام روز: تمام پالس‌های ممکن مصاحبه سرمربی
ابهام روز: تمام پالس‌های ممکن مصاحبه سرمربی

ابهام روز: تمام پالس‌های ممکن مصاحبه سرمربی

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی در مصاحبه‌ای که با رویترز داشته از پایان کارش در ایران پس از جام جهانی گفته و این که پیشنهادی از طرف فدراسیون برای شش ماه و حضور روی نیمکت تیم ملی در جام ملت‌های آسیا دریافت کرده اما این پیشنهاد برایش راضی کننده نبوده.

مطلب مرتبط
کی‌روش: می‌خواهم به جام جهانی‌ پنجم صعود کنم

کی‌روش: می‌خواهم به جام جهانی‌ پنجم صعود کنم

«تقریبا یک سال از صعود ما به جام جهانی گذشته و این حقیقت دارد که آنها به من قراردادی شش ماهه برای هدایت ایران در جام ملت‌های آسیا پیشنهاد داده‌اند. اما این پیشنهاد در حد انتظارات من نبود.»
آی اسپورت
2018-05-24 20:35:00

با توجه به نزدیکی جام جهانی و از طرفی سکوت فدراسیون فوتبال درباره تمدید قرارداد با کی‌روش، به نظر می‌رسد مصاحبه کی‌روش بیش از آن که اعلام قطعی رفتنش باشد، اتمام حجت با فدراسیون و فضای رسانه‌ای ایران است. کی‌روش عملا موضع خود را روشن کرده که اولا قرارداد شش ماهه را پس از هفت سال کارنامه مشخص در ایران در شان خودش نمی‌بیند و مایل به ماندن در تیم ملی تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. فدراسیون فوتبال ایران هم به خوبی می‌داند که حضور در جام ملت‌ها درست شش ماه پس از جام جهانی با مربی جدید ریسک بزرگی‌ست و حتی اگر نسبت به ادامه کار با کی‌روش بی‌میل هم باشد با پیشنهاد شش ماهه این نگرانی را اثبات کرده؛ اما پیشنهاد کوتاه مدت فدراسیون مهر تاییدی بر عدم تمایل آنها به همکاری طولانی‌تر با کی‌روش است.

باید دید در این معامله در نهایت حرف چه کسی به کرسی می‌نشیند و آینده نیمکت تیم ملی به چه شکل خواهد بود. آیا کی‌روش به قرارداد مورد نظر چهار ساله برای ۲۰۲۲ می‌رسد یا فدراسیون عطای کار با کی‌روش تا جام ملت‌ها را هم به لقایش می‌بخشد و به سراغ گزینه مطلوبش خواهد رفت. برای رسیدن به پاسخ این ابهام‌ها باید تا پس از جام جهانی صبر کرد و البته فراتر از همه فشارهای رسانه‌ای یا مردمی و یا دست‌های پس یا پیش پرده‌ای که در این معامله نقش دارند، شاید مهم‌ترین نقش را در این ماجرا کیفیت حضور تیم ملی در جام جهانی بازی کند.

۱۱ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-25 01:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
ميلاد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۳
ميشه كروش رو دوست داشت و يا نداشت. ولي اگر بماند فكر كنم قهرماني در اسيا و صعود به جام جهاني تا ٩٠٪؜ تضمين شدست. ميشه اخلاقش رو دوست داشت يا نداشت ولي از نظر فني تيم ملي زير نظرش هميشه بهترين بوده. در اسيا بدون رقيب.
قلعه نویی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۳
هری به سلامت
جوزف
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۳۵
با مربی که ۲ دوره ما را برد جام جهانی و تو جام ملتها ۱۰ هم ده نفره و فقطدر ضربات پنالتی به عراق باخت و آن بازی درخشان مقابل آرژانتین این گونه تشکر میکنید باید برای جام جهانی ۲۰۲۲ با مایلی کهن یا خاکپور و استیلی تو مقدماتی همه جوره جان به لب بشیم
reza
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۱۰
قرارداد کیروش باید باید باید تمدید شود این خواست ملت است
بی طرف
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۶
کی روش داره دوست هر نحوی که شده 4 سال دیگه هم بمونه امیدوارم فدراسیون اینبار در حد یک مربی اسیایی باهاش قرارداد ببنده نه یک مربی سطح اول اروپایی.
رضا هستم
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۰۲
با این پولی که دارن به ایشون میدن میتونن مربی درجه یک و خیلی بهتری بیارن.. آقای کیروش اثر خودشو رو فوتبال ما گذاشته و بعد از جام جهانی باید به پیشرفت فکر کنیم.. نسل جدید فوتبالیستای ما خیلی با کیفیت تر و با استعداد تر از اون هستن که بتونن از سیستم ضدفوتبال کیروش چیزی به فوتبالشون اضافه کنن، الان زمان اون رسیده که مربی بزرگتری رو نیمکت تیم ما بشینه .. اگه چنین تغییری انجام بشه، تو قطر تیم ما میتونه تا یکچهارم نهایی یا حتی نیمه نهایی بالا بره تو جام جهانی..
....
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۹
بشین تا اون مربی بیاد ایران
مراسم‌جشن شادی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
از همه پیشکسوتان و پسکسوتان و پهلوانهای میدان خالی و مربیان صاحب دانش بکش زیرش خدا بزرگه و تاکتیک علی اصغری که در این مدت تمام تلاش خود را انجام داده تا کیروش رو فراری بدن و مجددا با هم بشینیم سر سفره این فوتبال که ارث ابدی ما هست تقاضا دارم در مختصر جشن برگزار شده حضور یابید تا از همین امروز دیگه اجازه حضور هیچ مربی خارجی را ندهیم.از طرف اسطورهای شما روشن و جباری و درخشان و کریمی و دکتر ذوالفقار نسب معامله گر با خدا برادر امیر قلعه نویی.منتظر قدوم گرم شما در این مجلس بزن بکوب هستیم.
کی روش امیر کبیر
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
قرارداد کیروش کبیر حداقل تا شش سال دیگه باید تمدید بشه تا امید بسیار به دو جام ملتها و یه جام جهانی دیگه داشته باشیم . و همچنین باید یه قانونی تو مجلس بزارن که مصاحبه ودشمنی و سنگ اندازی جلو کار کی روش جرم محسوب بشه و زندان داشته باشه تا راحت تر بتونه کارشو بکنه.
۷
سجاد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
پیشنهاد فقط تا جام ملتها یعنی بعدش لازمت نداریم، در حالی که بعد جام جهانی اکثر تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب میکنن و کیروش میتونه به یک تیم جدید بره اما بعد جام ملتها یعی هفت ماه بعد جام جهانی دیگه تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب کردن. اما یه راه هست که منافع هر دو طرف تأمین بشه، راه حلّش هم پیشنهاد چهارساله هست اما مشروط و مرحله‌ای و دارای حق فسخ در صورت عدم تحقق شرط. مرحله اول تا پایان جام ملتهای آسیای 2019، و در صورت کسب یکی از مقامهای اول تا «نهایتا» سوم بطور خودکار تا پایان مقدماتی جام جهانی 2022، و در صورت صعود به جام جهانی بطور خودکار تا پایان 2022
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر