فهرست
پاداش درخشش؛ بنزما بازیکن ماه رئال شد
پاداش درخشش؛ بنزما بازیکن ماه رئال شد

پاداش درخشش؛ بنزما بازیکن ماه رئال شد

آی اسپورت - کریم بنزما در فصل جاری رقابت های لالیگا عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. این مهاجم فرانسوی با زدن ۹ گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا جای دارد. او در دیدار برابر گرانادا و لگانس توانست دبل کند و برابر گالاتاسرای هم در لیگ قهرمانان اروپا دو گل به ثمر رساند. بنزما با درخششی که در دیدارهای اخیر تیمش داشته است توانست عنوان بهترین بازیکن ماه را در رئال مادرید به دست آورد.

او بعد از کسب این عنوان گفت: «طبیعی است که بسیار خوشحال باشم. رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و افتخار بزرگی برای من است که این عنوان را به دست آورم. رسیدن به این عنوان باعث می شود تا تلاش خود را در میدان بیشتر کنم و با اعتماد به نفس بیشتر در ترکیب تیم به میدان روم. خوشبختانه در دیدارهای اخیر عملکرد خوبی از خود نشان داده ایم. وقتی تیم گل نمی خورد یعنی اینکه خوب بازی می کنیم. ما همگی برای موفقیت رئال بازی می کنیم و تیم ار شرایط خوبی برخوردار است. باید این نتایج خوب ادامه پیدا کند و در دیدارهای پیش رو هم مقتدرانه ظاهر شویم.»

رئال مادرید در ۵ دیدار اخیر خود توانسته دروازه اش را بسته نگه دارد. تیم زیدان برابر ایبار، لگانس و رئال بتیس در لالیگا و دو دیدار برابر گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کلین شیت شده است تا خط دفاعی این تیم بعد از مدتها مقتدرانه ظاهر شود.

     
آی اسپورت
2019-11-14 17:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر