فهرست
شایعه روز؛ منصوریان به دنبال گلر استقلال
شایعه روز؛ منصوریان به دنبال گلر استقلال

شایعه روز؛ منصوریان به دنبال گلر استقلال

آی اسپورت - باشگاه ذوب آهن اصفهان اقدام به جذب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید این تیم و جانشین امید نمازی کرد. این مربی جوان که تا همین سال قبل، هدایت استقلال را برعهده داشت، طبیعتا رفاقت صمیمانه‌ای با برخی از بازیکنان این تیم دارد. از جمله بازیکنانی که در زمان منصوریان توانست شرایط خوب فنی داشته و در ترکیب اصلی تیم به میدان برود، سیدحسین حسینی بود. بازیکنی که مورد وثوق منصوریان قرار داشت و حتی در مقطعی جانشین سیدمهدی رحمتی کاپیتان آبی‌ها در تیم اصلی شد.

حالا که رحمتی به عنوان دروازه بان فیکس استقلال در تیم شفر به بازی گرفته می‌شود و شانس‌های حسینی برای بازی در ترکیب اصلی چندان زیاد نیست، این شایعه در اصفهان قوت گرفته که منصوریان می‌خواهد حسینی را سبزپوش کند. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که خبر بی انگیزه بودن محمدرشید مظاهری جزو اولین خبر‌هایی بود که بعد از حضور منصوریان در ذوب آهن از زبان سعید آذری مدیرعامل باشگاه شنیده شد و نشان از آن می‌داد که بحث انتخاب احتمالی دروازه بان جدید و با انگیزه در جلسات مدیریت و کادرفنی جدید مطرح شده است.

همین شرایط، شایعه جدایی حسینی از استقلال و پیوستن به ذوب آهن در نقل و انتقالات زمستانی را داغ کرد، اما باید دید این بحث به کجا می‌کشد و آیا دروازه بان ملی پوش آبی‌ها خودش به دنبال جدایی و رقم زدن این اتفاق جنجالی است یا به کارش در استقلال ادامه می‌دهد آن هم در حالی که همه می‌دانند رفاقت صمیمانه‌ای با علیرضا منصوریان دارد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-18 12:10:00
نظر دهید

۱ نظر
اشکان۴
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
آذری زرنگ تر از این حرفاست که مظاهری رو از دست بده
با این داستان حتما میخواد بهش شوک وارد کنه که مظاهری دوباره به اوجش برگرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر