فهرست
ترانسفر چشمی؛ ترابزون منتظر توافق با استقلال
ترانسفر چشمی؛ ترابزون منتظر توافق با استقلال

ترانسفر چشمی؛ ترابزون منتظر توافق با استقلال

آی اسپورت - روز گذشته باز هم رسانه‌های ترکیه‌ای مانند سایت «گازتادامگا» درباره این احتمال که روزبه چشمی به ترابزون منتقل شود مطلب نوشتند و خبر دادند این انتقال می‌تواند توان تدافعی تیم ترابزون را با حضور سیدمجید حسینی بالا برده و ساختار دفاعی این تیم را تقویت کند. بعید است رسانه‌های ترک بابت این مطلب دخل و تصرفی در این انتقال داشته باشند تا از کسی خط بگیرند! اما امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال درباره ترانسفر چشمی به ترکیه گفت: «این بازیکن با استقلال قرارداد دارد و پیشنهادی از کشور ترکیه برای او به دست‌مان نرسیده است.» البته این جملات نه حکم تکذیب را دارد نه تأیید.

پیشنهاد چشمی حقیقت دارد!

برای این منظور با نزدیکان به این بازیکن حرف زدیم که احتمال این انتقال تا چه حد جدی است. یکی از افراد نزدیک به روزبه در همین باره به ما گفت: «این پیشنهاد مربوط به امروز و دیروز نیست. باشگاه ترابزون بلافاصله پس از جام جهانی ۲۰۱۸ خواهان به خدمت گیری روزبه چشمی شدند. آن‌ها به‌قدری در این زمینه مُصر بودند که پس از ناامیدی از به خدمت گیری روزبه، سراغ وحید امیری و سیدمجید حسینی رفتند. پس از آن باز هم در نیم‌فصل لیگ ۱۹-۲۰۱۸ باشگاه ترابزون پیشنهاد خودش را به استقلال داد ولی باز هم توافقی در این باره صورت نگرفت.»

چشمی تابستان هم گزینه ترک‌ها بود!

این بازیکن در پایان فصل هجدهم لیگ برتر و در اقدامی جالب توجه پیش از اینکه استقلال وارد فصل نقل و انتقالات شود به باشگاه اعلام کرد: «چون به استقلال علاقه‌مندم می‌گویم که قصد جدایی دارم و برای همین اعلام می‌کنم اگر باشگاه می‌خواهد در پست من بازیکن بگیرد اقدام کند تا از این بابت متضرر نشود.» این جملات روزبه چشمی گرچه باعث ناراحتی طرفداران این تیم شد ولی باشگاه را به تکاپو انداخت تا وارد مذاکره با سیاوش یزدانی و به خدمت گیری او شود. این فرد آگاه از برنامه‌های چشمی گفت: «روزبه در ابتدای فصل جاری هم همزمان از قطر و ترکیه پیشنهاد داشت ولی بنا به دلایلی که کاملاً شخصی بود تصمیم گرفت در ایران بماند و، چون در ایران فقط برای استقلال بازی می‌کند حتی پیشنهاد‌های دو تیم لیگ برتری دیگر را هم رد کرد!»

ترابزونی‌ها در تهران!

اما پیشنهاد آخر تا چه حد جدی است؟ این سؤالی بود که روز گذشته بسیاری دنبال رسیدن به پاسخ آن بودند و اینکه ترابزون تا چه حد در تصمیمش مصر است که خبردار شدیم نماینده این تیم ترکیه‌ای از شامگاه دوشنبه وارد تهران شده و هنوز در ایران است و این احتمال زیاد است باشگاه استقلال به دلیل حساسیت بازی با شهرخودرو نخواسته این موضوع را مطرح کند. قطعاً با شرایط هوای آلوده تهران نماینده ترکیه‌ای برای گشت‌و‌گذار راهی تهران نشده است.

سؤال مهمتر این است که روزبه دوست دارد از استقلال برود یا نه؟ با نزدیکی به نیم‌فصل و زمان نقل و انتقالات زمستانی ممکن است روزبه از استقلال جدا و راهی ترابزون شود یا نه؟ سؤالی که روز گذشته فرد نزدیک به چشمی درباره اش به خبرورزشی گفت: «روزبه با استقلال قرارداد دارد و دوست دارد تا پایان فصل در استقلال بماند ولی اگر دو باشگاه بر سر ردو‌بدل شدن مبلغی برای این موضوع توافق کنند این مسئله دیگر از عهده او خارج است و در صورت توافق دو باشگاه باید ادامه فوتبالش را در ترکیه سپری کند.»

خبر ورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-12-05 15:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۲۱
فتحی هم دنبال بهونه اس تا ستاره هارو یکی یکی رد کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر