فهرست
۹۷ سال تیم ملی؛ بیرانوند امیدوار
۹۷ سال تیم ملی؛ بیرانوند امیدوار

۹۷ سال تیم ملی؛ بیرانوند امیدوار

آی‌اسپورت- علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید سال ۹۷ سال تیم ملی است.

اردوی خوبی پشت سر می‌گذاریم

خدا را شکر اردوی خوبی را پشت سر می‌گذاریم. دو بازی بسیار خوب برابر تونس و الجزایر داریم و مطمئنا این دو بازی کمک خیلی بزرگی به تیم ملی و بازیکنان خواهد کرد. تونس در جام جهانی حضور دارد و الجزایر هم از بهترین تیم‌های آفریقاست و به طور قطع این دو بازی به ما کمک خواهد کرد که بهتر شرایط بازی با مراکش را درک کنیم و امیدوارم بعد از این دو بازی تمام خواسته‌های کادر فنی محقق شود. همه اینها قدم به قدم به آماده‌سازی تیم ملی و به ویژه آماده شدن بازیکنان داخلی کمک می‌کند و شرایطی را ایجاد می‌کند که ان شاءالله در نهایت به آن سطحی که مورد نظر کادر فنی است، برسیم. تمام تیم‌هایی که به جام جهانی می‌آیند هدف‌شان کسب موفقیت است. طبعا ما هم چنین هدفی داریم و برای همین تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بهترین شرایط وارد جام جهانی شویم. 

بازی با مراکش مهم‌ترین بازی است

همان‌طور که کادر فنی تاکید دارد بازی برابر مراکش مهم‌ترین دیدار ماست. ما هم تمام فکر و ذکر خودمان را معطوف به بازی با مراکش کرده‌ایم تا از این بازی با موفقیت خارج شویم. موفقیت در این بازی یعنی جنگندگی و انگیزه بیشتر بازیکنان تیم ملی در دو دیدار بعدی برابر اسپانیا و پرتغال. مراکش تیم بسیار قدرتمندی است چون آنها هم همان تصویری را از ما در ذهن‌شان دارند که ما پیش خودمان متصوریم بنابراین در این بازی باید با بیش از حد توان‌مان بجنگیم. اکنون ما نه به اسپانیا فکر می‌کنیم و نه پرتغال چون موفقیت در بازی برابر مراکش می‌تواند کلید موفقیت ما در جام جهانی باشد. این روزها در تیم ملی همه فقط به این تیم و سرافرازی نام ایران فکر می‌کنند. بازیکنانی که در این اردو یا اردوهای قبلی حضور داشته اند از بهترین‌های ایران هستند. ما ۳۴ نفر به همراه کادر زحمتکش‌مان وظیفه داریم ۸۱ میلیون ایرانی را خوشحال کنیم و در این میان به مسائل دیگر فکر نمی‌کنیم. تلاش ما روی موفقیت تیم ملی است. سخت تمرین می‌کنیم تا با دعای خیر مردم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

سال ۹۷ سال تیم ملی است

سال ۹۷ سال تیم ملی است. از سوم فروردین و بازی مهم و دوستانه برابر تونس کار ما به طور رسمی برای حضور در جام جهانی شروع می‌شود بنا بر این نیاز است یک عزم و اتحاد ملی برای حمایت از تیم ملی شکل بگیرد تا بتوانیم نتیجه تلاش‌ها و زجرهایی که در این چند وقت کشیدیم را ببینیم. فدراسیون فوتبال، تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان در حال تلاش هستند تا شرایط را برای شادی مردم فراهم کنند بنا بر این امیدوارم تا روزهای باقی مانده تا جام جهانی با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد شرایط را برای کسب این نتیجه و موفقیت هموارتر ببنیم. امیدوارم با روحیه‌ای که از این حمایت‌ها می‌گیریم در سال ۹۷ بتوانیم برای اولین بار در تاریخ جام‌های جهانی از مرحله گروهی این رقابت‌ها صعود کنیم.

 

ایسنا

۲    
آی اسپورت
2018-03-21 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر