فهرست
پرسپولیس1-1سیاه‌جامگان/ شوک اکبر در آستانه آسیا
پرسپولیس1-1سیاه‌جامگان/ شوک اکبر در آستانه آسیا

پرسپولیس1-1سیاه‌جامگان/ شوک اکبر در آستانه آسیا

آی‌اسپورت- پرسپولیس برای اولین بار در لیگ هفدهم امتیاز از دست داد و در آزادی برابر سیاه‌جامگان 1-1 متوقف شد.

استادیوم: آزادی تماشاگر: 40هزار نفر


داور:  حمید حاج ملک کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی - سجاد طوری - روح الله شرفی
کارت زرد:

محمد مهدی عسگری (8) از سیاه جامگان

امیرمحمد پناهی (75) از سیاه جامگان

 

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده(81 سیامک نعمتی)، وحید امیری(88 شایان مصلح)، علی علیپور (65 گادوین منشا) و مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 


سیاه جامگان:

محمد ناصری، محسن آقایی، وحید عسگری،  محمدمهدی عسگری، رضا شربتی، کریم احمدی، حسین بادامکی(58 محمدرضا خرسندنیا)، مصطفی احمدی(76 یونس شاکری)، روح‌الله سیف‌اللهی، پیام ملکیان(50 امیرمحمد پناهی) و کیوان امرایی.
سرمربی: اکبر میثاقیان

 

 

شرح نیمه اول
سیاه جامگان در همان دقایق ابتدایی فشار خود را روی دروازه پرسپولیس آورد تا نشان دهد حریف آسانی برای شاگردان برانکو نیست اما باتجربه ترین بازیکن این تیم از باز کردن دروازه بیرانوند ناکام ماند تا در ادامه این پرسپولیس باشد که مالکیت توپ و در نهایت موقعیت بازی را برای خود کند.
پرسپولیسی ها روی عمق و ارسال های کناره زمین حملات خود را روی دروازه سیاه جامگان برنامه ریزی کردند که در نهایت بیش از یک بار نتوانستند دروازه ناصری را باز کنند و بارها در تله آفساید و سوت های مشکوک حاج ملک ماندند تا با یک گل راهی رختکن شوند.

 

 

شرح گل‌ها:

پرسپولیس 1 سیاه جامگان 0: (دقیقه 6، فرشاد احمدزاده): روی ارسال از سمت راست وحید امیری، ضربه سر مهدی طارمی با واکنش ناصری همراه شد که در برگشت این احمدزاده بود که موفق شد دروازه خالی را باز کند.

پرسپولیس 1 سیاه جامگان 1: (دقیقه 86، امیر محمد پناهی): روی یک ضدحمله و اشتباه پرتکرار مدافعان پرسپولیس این امیرمحمد پناهی بود که روی ضربه برگشتی از شش قدم دروازه خالی را گشود و نیمکت سیاه جامگان را غرق در شادی کرد.

 

دقایق حساس:

دقیقه 4: حسین بادامکی در میان تعلل مدافعان پرسپولیس بهترین موقعیت برای دستیابی گل را نصیب خود کرد که ضربه آرامش با واکنش مناسب بیرانوند این خطر را از پرسپولیس دور کرد.

دقیقه 8: حرکت عجیب مهدی عسگری و پرش بلند او و ضربه با استوک به کمر وحید امیری اعتراض نیمکت نشینان پرسپولیس را در پی داشت و یک کارت زرد نصیب بازیکن سیاه جامگان کرد.

دقیقه 12: پرسپولیس توسط مهدی طارمی در این لحظه به گل دوم دست یافت اما داور او را از شادی گل محروم کرد و آفساید مهاجم شماره 9 سرخپوشان را اعلام کرد.

دقیقه 15: شوت راه دور سیدجلال حسینی با اختلاف کمی راهی اوت شد تا مدافع میانی پرسپولیس در ثبت گل ناکام بماند.

دقیقه 1+45: ارسال زمینی وحید امیری اینبار مهدی طارمی را در موقعیتی قرار داد که کمک داور پرچم خود به نشانه آفساید را بالا نیاورد اما این رضا ناصری بود که ضربه مهاجم شماره 9 پرسپولیس را دفع کرد و دروازه سیاه جامگان را نجات داد.

دقیقه 54: ارسال از سمت چپ پرسپولیس با ضربه مهدی طارمی در آستانه دروازه با واکنش ناصری راهی کرنر شد تا این تیم در ثبت دومین گل خود ناکام بماند.

دقیقه 58: ضربه راه دور روح الله سیف اللهی بدون اینکه دروازه بیرانوند را با خطر مواجه کند به بیرون رفت.

دقیقه 69: فرار مهدی طارمی روی پاس وحید امیری، با ضربه این بازیکن از زاویه بسته همراه شد که ناصری آن را مهار کرد. هواداران پرسپولیس البته اعتقاد داشتند، طارمی می توانست منشا را صاحب موقعیت کنند و به همین منظور به تشویق مهاجم نیجریه ای خود پرداختند.

دقیقه 70: حرکت فوق العاده حسین ماهینی و ارسال زمینی او برای گادوین منشا با ضربه دقیقی از سوی این مهاجم تازه وارد همراه نشد و در ضربه برگشتی نیز او و ماهینی نتوانستند خطری روی دروازه ناصری ایجاد کنند.

دقیقه 75: رضا ناصری روی پاس به عقب مدافع تیمش اشتباه وحشتناکی را مرتکب شد که می توانست منشا را صاحب موقعیت گلزنی کند اما این مهاجم از کنترل توپ عاجز ماند و فرصت از دست رفت.

دقیقه 88: روی ارسال اوت بلند از سوی حسین ماهینی، ضربه سیامک نعمتی در اختیار دروازه بان سیاه جامگان قرار گرفت. در ادامه برخورد هافبک شماره 88 این تیم با مدافع حریف باعث قطع بازی برای ثانیه های کوتاه شد که با اعتراض هواداران همراه بود.

دقیقه 90: پاس در عمق فوق العاده از سوی سیامک نعمتی با تک ضربه مهدی طارمی از شش قدم با واکنش ناصری راهی به دروازه نیافت تا طارمی با همان اتفاق همیشگی مواجه شود.

۶ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-16 22:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
تاوان بی تفاوتی، اختلافات، دو پنالتی سوخته و بازی ضعیف طارمی و پاس ندادن به منشا. پرسپولیس خیلی بی تفاوت و بی انگیزه و بد بازی کرد و چوبش را خورد.
۲
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۹
پرسپوليس حريف داور نشد
۳
morteza
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۰
بسیار خسته کننده بود بازی
۵
shahab.ir
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۰
شوک داور
۲
امیر
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
استاد داور ودوستانش هر کاری از دستشون برمیومد انجام دادن تا پرسپولیس نتیجه نگیره
بلاخره باید از خجالت اعتراض پرسپولیس به بلیت فروشی و حق بلیت فروشی دربیان دیگه
۳
کوهیار
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
ماهینی وقتی چپ باشه >جناح چپ فلج میشه راست باشه رجناح راست فلج میشه . هافبک دفاعی باشه از ...می بازیم
چرا حتما باید باشه . رو گل هم سوتی داد
۱
Amir66
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۸
‏علیپور خودشو جر میده واسه تیم طارمی این پاش با اون پاش داره لاس میزنه،
بعد علیپورو میکشه بیرون طارمی می مونه

۶
عروس آسیا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۸
درستش اینه پرسپولیس 1 تیم داوری 1
ماموریت داور به نحو احسن انجام شد...
فردا هم منتظر غش کردن داوری سمت تیم 40 میلیاردی حکومت باشید
۶
فرهاد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
ای اسپورت در شوک . توان تایید پیامها را ندارند
۲
رسول از کرمانشاه
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
خخخخ تازه اول امتیاز از دست دادناشه این ...
۲
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۸
مظفری زاده در کارشناسی داوری دیدار تیم های پرسپولیس و سیاه جامگان، اخراج نشدن بازیکن سیاه جامگان، نگرفتن پنالتی به سود پرسپولیس و اعلام نکردن خطای هند بازیکن سیاه جامگان قبل از به ثمر رسیدن گل این تیم، از اشتباهات داور مسابقه دانست.
به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری زاده حرکت خشن بازیکن سیاه جامگان روی وحید امیری در دقیقه 8 که شانسی برای بازی با توپ نداشت و می توانست باعث مصدومیت بازیکن پرسپولیس شود را مستحق دریافت کارت قرمز دانست.

وی به خبرنگار ورزش سه گفت: در دقیقه 25 مهدی طارمی در محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد که مدافع سیاه جامگان بدون خطا توپ او را زد. ضمن اینکه در دقیقه 30 پرسپولیس به یک گل رسید که کمک داور به درستی آفساید مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد.

مظفری زاده در مورد صحنه دقیقه 41 که علی علیپور در موقعیتی ایده آل درون محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد و با خطای مدافع سیاه جامگان سرنگون شد را پنالتی دانست. در حالیکه حمید حاج ملک در این صحنه زوایه دید مناسبی داشت، اما خطایی اعلام نکرد. مافیا کار خودشو شروع کرد فردا منتظر داوری علیه سایپا باشین

وی تصریح کرد: هر دو کارت زردی که داور بازی به بازیکنان خاطی سیاه جامگان داد به درستی بود. ضمن اینکه گل سیاه جامگان در حالی به ثمر رسید که در حرکت ابتدایی بازیکنان این تیم توپ وحید امیری را با دست زده و مرتکب خطای هند شدند که این صحنه هم از دید داور پنهان ماند.
۵
فرهاد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
چطور شد چطور شد همه تیم ها از اشتباهات داوری ضربه خودند همه در سه هفته قبل امتیاز از دست دادند برای داوری . ولی حالا که در یک بازی یک پنالتی انهم مشکوک یعنی پنالتی علیپور گرفته نشد دوباره شروع کردید دستهای پشت پرده مافیا و از این حرفها . بله درسته یک بازی داور با شما نبود نبردید همین
۱ ۱
شله زرد آسیا
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
یه برد بیار بعد کری بخوان:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر