فهرست
این هوادار گناه دارد
این هوادار گناه دارد

این هوادار گناه دارد

آی اسپورت - فرشاد پیوس دیروز گفت: «این هوادار گناه دارد. حیف است پرسپولیس که تا اینجای لیگ قهرمانان آمده قهرمان آسیا نشود». بسیاری از هواداران پرسپولیس هم همین را می‌گویند اما کو گوش شنوا؟‌ دو ماه دیگر پرسپولیس باید فینال لیگ قهرمانان را برگزار کند اما تمرین این تیم هنوز تحت‌الشعاع اتفاقات و اختلافات چند روز اخیر است. اصولاً در چنین شرایطی که تیمی به موفقیت رسیده یا در آستانه کسب موفقیتی بزرگ باشد، همه در کنار هم قرار می‌گیرند؛ ولی در پرسپولیس همه چیز به شکلی غیر قابل باور تفاوت دارد و دریای این تیم به شدت توفانی شده چون هیچ‌کس نمی‌خواهد یک قدم از موضعش عقب بنشیند.

از دعوای شدید پیشکسوتان در مورد هر موضوعی گرفته تا اختلاف بر سر شیوه مدیریت تیم و تفرقه‌ای که در مورد بودن یا نبودن مدیرعامل و سرپرست تیم شکل گرفته و بازیکنانی که در چند سانتی‌متری در خروج هستند و کادر فنی نگران جدایی این بازیکنان اثرگذار است. باور کنید حال پرسپولیس خوب نیست. اینها را در مورد تیمی می‌گوییم که قهرمان دوره قبل لیگ برتر شده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. در سال‌های بحرانی قبل از برانکو که پرسپولیس رده‌های پایین جدول را تجربه می‌کرد، اتحاد بیشتری را شاهد بودیم تا اکنون که این تیم فقط یک گام تا فتح‌الفتوح فاصله دارد.

آقای وزیر ورزش، مشکل اصلی و دلیل از بین رفتن اتحاد و انسجام تیم، هرچه هست و هر که هست، حذفش کنید. جمله پیوس را تکرار می‌کنیم: این هوادار گناه دارد.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2020-10-19 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۷
ماشالا چه همه نویسنده ها فرهیخته و باادب و منصف و فنی و ... شدن..دیگه خبری از توهم و تلاش وزیر برای زدن ریشه و ... نیست..نوبت پرسپولیس و مشکلاتش میشه همه باید صبور و منطقی باشن.. کیسه کش متوهم دوزاری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر