فهرست
یوونتوس ۳-۳ پارما: تکمیل هفته بد بیانکونری
یوونتوس ۳-۳ پارما: تکمیل هفته بد بیانکونری

یوونتوس ۳-۳ پارما: تکمیل هفته بد بیانکونری

آی اسپورت - شاگردان مکس آلگری که چند روز قبل در کوپا ایتالیا ۳-۰ مغلوب آتالانتا شدند، در دیدار امشب هم نتوانستند برتری ۳-۱ شان را حفظ کنند و در نهایت تنها به یک امتیاز از این دیدار خانگی رضایت دادند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در ادامه یوونتوسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند ودر دقیقه ۱۷، شوت کریس رونالدو، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما دروازه بان پارما موفق به دفع توپ شد.

برتری میزبان ادامه پیدا کرد و بعد از یکی دو موقعیت خوب دیگر، سرانجام این تیم در دقیقه ۳۶ به گل رسید. روی پاس بلیز ماتوئیدی بود که رونالدو در محوطه جریمه پارما صاحب موقعیت شد و با یک شوت نه چندان محکم، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد. حملات یوونتوسی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۲ به گل دوم برسند اما ضربه مانژوکیچ را هم سه‌په دفع کرد تا در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان برسد.

نیمه دوم هم متعادل آغاز شد و پس از آن، بار دیگر بازیکنان یوونتوس بودند که توانستند توپ و میدان را در اختیار بگیرند. حملات ان تیم سرانجام در دقیقه ۶۲ نتیجه داد و روگانی گل دوم را زد. روی یک حمله همه جانبه از یوونتوسی ها بود که توپ با ارسال مانژوکیچ و دخالت رونالدو به روگانی رسید و او هم با یک ضربه پای چپ، اختلاف را به دو گل افزایش داد. اما این نتیجه تنها دو دقیقه پا بر جا بود و پارما در دقیقه ۶۴، یکی از گل های خورده را جبران کرد. ارسال عالی کوچکا در محوطه جریمه یوونتوس به باریلا رسید و او هم با یک ضربه سر قدرتمندانه کار را تمام کرد. اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و رونالدو در دقیقه ۶۶، بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار مانژوکیچ در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال او از سمت راست را رونالدو با یک ضربه سر چکشی تبدیل به گل کرد.

اما بازیکنان میهمان پا پس نکشیدند و بعد از یکی دو حمله خوب، در دقیقه ۷۴ توانستند به گل دوم برسند. ارسال زمینیکوچکا در دهانه دروازه به ژروینیو رسید و او هم با یک ضربه پشت پای تماشایی، دروازه یووه را باز کرد. در ادامه هر دو تیم برای زدن گل های بعدی تلاش زیادی کردند اما موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست می رفت. در حالی که به نظر می رسید بازی با همان نتیجه ۳-۲ به سود یووه به پایان خواهد رسید، این بازیکنان پارما بودند که در سومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی دست پیدا کردند. اشتباه مانژوکیچ در دفع توپ، باعث شد تا بازیکنان پارما درون محوطه جریمه یووه صاحب توپ شوند و در نهایت این ژروینیو بود که با یک ضربه نه چندان محکم، دروازه را باز کرد تا بازی با نتیجه ۳-۳ به پایان برسد.

     
آی اسپورت
2019-02-03 01:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر