فهرست
عالیشاه به دنبال تکرار روزهای پرفروغ
عالیشاه به دنبال تکرار روزهای پرفروغ

عالیشاه به دنبال تکرار روزهای پرفروغ

آی اسپورت - اميد عاليشاه كه عنوان كاپيتان سوم اين فصل پرسپوليس را با خود به يدك می كشد برای حضورش را در پرسپوليس با تمديد قرارداش در حالی تداوم بخشيد كه اين فصل ششمين فصل حضور او در جمع سرخ های پايتخت است. عاليشاه كه از لیگ سیزدهم به جمع سرخ پوشان ملحق شد در اولين فصل حضورش در پرسپوليس در ۱۷ بازی، ۲ گل و یک پنالتی را برای اين تيم از خود به نمايش گذاشت.

اوج گيری شماره 2

تجربه حضور در پرسپوليس برای يك فصل كمك شايانی برای عاليشاه بود تا در دومين فصل حضورش در پرسپوليس شرايط خوبی را در تركيب اصلی پرسپوليس داشته باشد و پرفروغ تر از سال اول در انديشه اوج گيری در پرسپوليس باشد. اين در حالی است كه او در ليگ چهاردهم در۲۶ بازی موفق شد با ۴ گل و ۳ پاس گل عملكرد بهتری نسبت به فصل اول از خود نشان دهد.

درخشش عاليشاه در سومين فصل حضور

اميد عاليشاه در ليگ پانزدهم درخشش فوق العاده ای را از خود نشان داد و موفق شد علاوه بر بالا بردن آمار تعداد بازی هايش در زمينه گلزنی و پاس گل درخشش ويژه ای را داشته باشد. لازم به ذكر است كه  او در فصل پانزدهم از ليگ برتر با ۲۷ بازی، ۶ گل و ۸ پاس، آمار خود را بهتر از 2 فصل اول كرد .

افت در ليگ هجدهم

بازيكن تاثيرگذار پرسپوليس در فصل شانزدهم درخشش لازم را در جمع پرسپوليسی ها نداشت. جالب است بدانيد كه  در ليگ شانزدهم شاهد افت محسوس او بوديم به طوری كه او در اين فصل در ۹ بازی،یک گل و یک پاس داشت.

در مسير تهران تا تبريز

عاليشاه در حالی در ليگ هفدهم در جمع سرخ ها حضور نداشت كه به خاطر گذراندن دوران مقدس خدمت سربازی جدايی اجباری را از پرسپوليس داشت و اين فصل را در جمع قرمزهای تبريزی توپ زد تا ليگ هجدهم با بازگشت دوباره به جمع سرخ های تهرانی استارت بزند. او در اين فصل يعنی در ليگ هجدهم در ۲۲ بازی در تركيب پرسپوليس به ميدان رفت كه ماحصل عملكرد او در اين بازی ها، یک گل و ۵ پاس گل بود.

نمايش در جام حذفی

اميد در رقابت های جام حذفی نيز عملكرد ويژه ای را از خود به نمايش گذاشت. او در سال های حضورش در پرسپوليس در رقابت هاي جام حذفي در ۱۲ بازی برای پرسپوليس به ميدان رفت كه در اين تعداد بازی ها موفق شد  ۲ گل نيز برای سرخ ها به ثمر برساند.

عملكرد مرد شماره 2 پرسپوليس در رقابت های ليگ قهرمان آسیا به شرح زير است:

۲۰۱۸: ۵ بازی

۲۰۱۹: ۳ بازی و یک پاس

فوتبالی

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-28 23:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۳
اخرش می فهمیم پارتی عالیشاه تو رسانه ها کیه چقدر ارزو کرده باشن این برگرده به روزای اوجش خوبه؟؟؟اگر انقدر که به این بابا روحیه دادن و تعریف تمجید بیجا کردن از زلاتکو ایوانکوویچ تعریف و تمجید میکردن الان یه پا فرگوسن شده بود واسه خودش!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر