فهرست
افتخاری و ورمزیار ۱۵ سال محروم شدند
افتخاری و ورمزیار ۱۵ سال محروم شدند

افتخاری و ورمزیار ۱۵ سال محروم شدند

آی اسپورت – پرونده جنجالی جعل و تخلف در سندهای اداری و مالی در آکادمی باشگاه استقلال تهران مدت‌ها است که در محافل خبری و انضباطی فوتبال مطرح است. سرانجام کمیته‌ اخلاق فدراسیون فوتبال با قاطعیت به این پرونده رسیدگی و پس از بررسی و هم‌چنین احضار متخلفان و مطلعان، حکم نهایی خود را اعلام کرد. بر اساس حکم کمیته‌ اخلاق فدراسیون فوتبال، سیدرضا افتخاری، مدیرعامل پیشین استقلال به ۵ سال محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

صادق ورمزیار مسئول وقت آکادمی فوتبال استقلال نیز به ۱۰ سال محرومیت از تمامی فعالیت‌های فوتبالی و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده‌ است. محکومان می‌توانند به رای کمیته اخلاق اعتراض کنند و امکان تجدیدنظرخواهی در این احکام وجود دارد.

پرونده آکادمی باشگاه استقلال تهران به جهت جعل،‌ قصور و سوء استفاده از موقعیت هم‌چنان در دادسرای فرهنگ و رسانه مفتوح است و متهمان این پرونده باید پاسخگوی جنبه‌های کیفری اتهام خود در دادسرا باشند.

در زمان مدیریت افتخاری بر باشگاه استقلال و ریاست ورمزیار بر آکادمی فوتبال استقلال، با استفاده از ابراز مجعول و دست کاری در قراردادهای برخی از بازیکنان و هم‌چنین جعل اسناد، تخلفاتی رخ داده بود که اکنون کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مدیرعامل و رییس اکادمی وقت باشگاه را در این ماجرا محکوم کرده است.

 

ایسنا 

۸ ۹  
آی اسپورت
2019-06-15 10:59:00
نظر دهید

۹ نظر
.
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۱
باشگاه جاعل و متحلف و کثیف کیسه تقدیم میکند
شاهین کیا
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۳
پس تکلیف اون کسی که افتخاری را مدیرعامل استقلال کرد تا چنبن مصیبتی بر سر باشگاه اورد چه میشود؟؟این وزیر بی کفایت تا کی باید پشت پشت ها پنهان بشود؟؟
۴ ۲
HHEE
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
نه دیگه از اونجا که خیلی زرنگی باید برگردی قبل تر و اینجوری میتونی اون کسی که انتخاب کننده مدیر عامل استقلال رو وزیر کرد مقصر بدونی بعد از اونجا چون خیلی ضریب هوشیت بالاس میتونی اون کسی که انتخاب کننده وزیر ورزش رو به دنیا آورد رو مقصر بدونی و همینجوری بری عقب و به این نتیجه برسی که از ابتدای تاریخ با کیسه مشکل داشتن و تو تونستی رمزگشایی کنی موضوع رو.
6
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶
مصیبت؟ مصیبت بدتر از بلایی که مدیران انتصابی وزارت ورزش سر پرسپولیس اوردن و دوپنجره از نقل و انتقالات محروم شدیم؟ به نظرت وزیر تو کدوم ماجرا لایق سرزنش شدنه؟؟؟؟ یه بار فقط یه بار استفاده از عقل و منطق رو یاد بگیرید و گریه و ناله و زاری بیخود رو بذارید کنار. همین وزیر بره کیسه نابود میشه
۶
حرف حساب
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۳
حالا این تازه آکامی شون بوده! ببینید در باشگاه بزرگسالان چه خبره! کاش اراده و جراتی هم وجود داشت تا پرونده های ننگین این چند سال گذشته کیسه بررسی و درباره اونها هم قاطعانه حکم داده بشه: انتقال خلاف قانون پاتوسی، دروغ به آسیا درباره پرداخت جریمه پروپییچ، تخلف در قرارداد با صیادمنش، قرارداد خلاف امسال با بلبلی و ...! به امید روزی که این باشگاه متخلف دروغگو در کنار باشگاه سراسر رشوه و تبانی و فاسد اصفهانی برای همیشه منحل بشوند!
عارف
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۳
به به هردم از این باغ بری می آید!
بازیکنان غیر قانونی حالا هم قراردادهای جعلی فساد
وزیر پرسپولیسی هم کیسه کش از آب درومد اسپانسر وزیر ارتباطات هم فقط به کیسه کمک میکنن
این وسط تکلیف پرسپولیس با ۴۰ ملیون هوادار چیه؟
عشقپولیس
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۰۶
جعل و فساد و اعتیاد و هوچیگری و کیسه 5 حلقه ناگسستنی وهمیشگی
تاج
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۴
مدیرعامل منصوب جناب وزیر ...
۱
تاج
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶
حسین شمس گفته بود : متاسفانه افتخاری فوتسال را که به نابودی کشاند و حالا نوبت به استقلال رسیده است !!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر