فهرست
موافقت AFC با یک دقیقه سکوت؛ الهلال چه می‎کند؟
موافقت AFC با یک دقیقه سکوت؛ الهلال چه می‎کند؟

موافقت AFC با یک دقیقه سکوت؛ الهلال چه می‎کند؟

آی اسپورت – کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه ذوب‌آهن برای یک دقیقه سکوت قبل از آغاز بازی این تیم مقابل لوکوموتیو ازبکستان به احترام قربانیان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اعلام کرد. با توجه به این که باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال هم چنین درخواستی را مطرح کرده‌اند، به احتمال زیاد AFC با درخواست آنها هم موافقت می‌کند و قبل ز بازی السد با پرسپولیس و استقلال با الهلال، مراسم یک دقیقه سکوت اجرا خواهد شد. اما این اتفاق یادآور حرکت زشت بازیکنان تیم ملی عربستان در بازی 8 ماه پیش این تیم مقابل عربستان بود.

بی احترامی بازیکنان عربستان
بی احترامی بازیکنان عربستان

چند روز قبل از آن بازی، یک حمله تروریستی در انگلستان انجام شده بود و AFC با درخواست استرالیایی‌ها برای یک دقیقه سکوت به احترام قربانیان این حادثه موافقت کرده بود. اما در لحظه اجرای مراسم، همه بازیکنان عربستان به جز یکی از آنها، از روی خط میانه زمین کنار رفتند و بدون توجه به سکوت یک دقیقه‌ای در ورزشگاه، شروع به گرم کردن خود کردند. این اتفاق خشم حاضران در ورزشگاه را به دنبال داشت و باعث انتقادهای شدیدی از بازیکنان تیم ملی عربستان شد.

حالا این سوال پیش می‌آید که آیا بازیکنان الهلال در بازی با استقلال تن به اجرای مراسم یک دقیقه سکوت خواهند داد؟ رابطه عربستان و ایران مدت‌هاست تیره است و تیم‌های ورزشی دو طرف، سال‌هاست در کشور حریف به میدان نمی‌روند و به همین دلیل این احتمال وجود دارد که بازیکنان الهلال حرکت اعضای تیم ملی عربستان در استرالیا را تکرار کنند.  

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2018-02-18 18:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
وهابی عوضی هستند دیگه
۸ ۲
علیرضا
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
به هز حال مسلمان هستند... افسوس بر ما مسلمانان که اتحاد و رفاقت بین هم را یاد نمی گیریم
۵
در جواب علیرضا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۵۱
اقا علی ....این از عقاید وهابیت که به یاد مردگان مراسمی انجام بشه شرکه...اهل سنت. شیعه و همه فرق اسلامی برادرن ..اما اینا خودشون رو جدا میکنن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر