فهرست
غیر رسمی؛ استراماچونی سرمربی استقلال شد
غیر رسمی؛ استراماچونی سرمربی استقلال شد

غیر رسمی؛ استراماچونی سرمربی استقلال شد

آی اسپورت - با اعلام امیر حسین فتحی مدیرعامل استقلال آندره‌آ استراماچونی با قراردادی دوساله سرمربی استقلال شد. سایت فوتبال ایتالیا گزارش کرده که باشگاه استقلال قرارداد دوساله ای با این مربی منعقد کرده و مذاکرات از تقریبا یک ماه قبل شروع شده اما سایت اسکای اسپورت ایتالیا چهارشنبه شب ادعا کرد قرارداد منعقد شده و طرفین به مرحله همکاری رسیدند. طبق این گزارش قرارداد مربی ایتالیایی دوساله و با آپشن سال سوم هست که ارزش آن ۱.۶میلیون یورو در سال تخمین زده شده است. او مربی ۴۳ساله  ایتالیایی است و به عنوان یک مربی زیرک تاکتیکی مطرح است که به خاطر حرف های بحث انگیز در دوران مربیگری اینتر و ادینسه معروف است. درسال های اخیر او ماجراجویی جذابی در تیم های پاناتیناکوس یونان و اسپارتاپراگ جمهوری چک داشته است.

البته هنوز سایت باشگاه استقلال خبر رسمی در این باره منتشر نکرده است اما کانال‌های تلگرامی منتسب به باشگاه استقلال خبر را منتشر کرده‌اند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-06-13 12:34:00
نظر دهید

۳ نظر
...
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۰۸
1/6 میلیون یورو در سال!
این دفعه یه کیسه کش رو دیدین که سلیطه گری دراورد و عر زد وزیرپرسپولیسی بزنین تو دهنش پرخون بشه
۳
6
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۹
این شما و این رقم قرارداد سرمربی تیم مورد تبعیض و ظلم واقع شده کیسه!
به نظرتون کدوم تیم دولتی غیر از کیسه میتونه بلافاصله بعد از افشای 40 میلیاردی ریخت و پاش اونم فقط برای خارجی ها و طلب 1/2 میلیون دلاری سرمربی قبلیش بره سراغ یه سرمربی گرون تر غیر از کیسه؟؟؟؟؟
۳
تاج
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۴
با 1/6 میلیون یورو در سال میشد مربی روزمه-دار آورد برای استقلال ! ایشون هرجا بوده اخراج شده ...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر