فهرست
گزارش آنلاین از اردوی استقلال: رمز Wi Fi چیه؟
گزارش آنلاین از اردوی استقلال: رمز Wi Fi چیه؟

گزارش آنلاین از اردوی استقلال: رمز Wi Fi چیه؟

آی‌اسپورت- آبی‌پوشان که بعد از بازی با الاهلی برای دیدار با التعاون آماده می‌شوند، برنامه‌های اصلی‌شان را از امروز استارت می‌زنند.

صبحانه آزاد

با توجه به اینکه استقلالی‌ها طبق روال برنامه‌های ابتدای فصل تا امروز 48 ساعت بعد از بازی استراحت می‌کنند، منصوریان هم زمان خاصی برای صرف صبحانه تعیین نکرده بود و بازیکنان تا قبل از 10 یکی یکی به رستوران رفتند و صبحانه خوردند.

ناهار با چاشنی چمدان

از آنجا که قرار بود اتاق‌های استقلالی‌ها تحویل اعضای تیم پرسپولیس شود بازیکنان برای صرف ناهار با ساک و چمدان به رستوران رفتند.

استقبال هتل ‌تایمی‌ها از استقلال

پس از صرف ناهار اعضای تیم وسایل خود را در اتوبوس گذاشته و حدود ساعت یک و نیم، دو بود که راهی هتل تایم شدند؛ محل جدید استقرار استقلالی‌ها تا پیش از اعزام به مسقط. تا آن زمان هم هیچ رویارویی با پرسپولیسی‌ها رخ نداده بود. مدیران هتل ‌تایم استقبال شایسته‌ای از استقلالی‌ها به عمل آوردند.

استراحت بعد از ناهار

از آنجا که تمرین تیم تعطیل بود همه استقلالی‌ها به اتاق‌هایشان رفتند و تا غروب به استراحت پرداختند. تحویل گرفتن اتاق‌ها و بررسی وضعیت محل اسکان جدید البته تا مدتی سر بازیکنان را به خود گرم کرده بود.

رمز Wi-Fi اینجا چیه؟

اولین سؤالی که بازیکنان و البته مربیان استقلال از اطلاعات هتل می‌پرسیدند رمز Wi-Fi اینترنت هتل بود. البته این موضوع خیلی به طول نینجامید و در کمتر از 10 دقیقه همه ON شدند.

ساعت‌ها فیلم در انتظار تیم!

اشتباهات فردی روی گل‌های الاهلی کادر فنی را بر آن داشت تا چیزی در حدود 7، 8 ساعت فیلم آموزشی برای اعضای تیم تهیه کند. در واقع دیروز که تیم تعطیل بود، کادر فنی تعطیل نبود.

منصوریان و رفرش فنی تیم

قرار است در این جلسات فنی  درباره ضربات ایستگاهی، نحوه استقرار مدافعان، نقاط ضعف التعاون و همه آنچه به بازی قبلی و بعدی مربوط است به بازیکنان توضیح داده شود. به نوعی منصوریان می‌خواهد تیمش را از نظر فنی رفرش کند.

هتل استقلال نزدیک زمین الاهلی

یکی از دلایل انتخاب هتل تایم این بود که فاصله خیلی کمی با باشگاه الاهلی دارد. قرار است استقلالی‌ها تمرینات خود را در این مدت در زمین شماره دو و سه الاهلی برگزار کنند.

امروز استارت برای التعاون

دور جدید و جدی تمرینات استقلال برای دیدار با التعاون عربستان از امروز برای شاگردان منصوریان استارت می‌خورد. شرایط همه بازیکنان خوب است و کسی نه مشکل روحی دارد، نه جسمی.

۶    
آی اسپورت
2017-02-23 14:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر